Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чому ж дієти не працюють

Вісім років тому, коли вийшла у світ моя перша кни га Дієти не працюють!, Багато сміялися над її на званням. Це що, жарт? - Запитували вони.

Зараз, після часу, коли я вже дав понад 700 інтерв'ю на радіо, телебаченні і в газетах, після того як близько півмільйона американців ознайомилися з моєю першою книгою і я побачив,що безліч людей, які зуміли схуднути за допомогою дієт, стали знову набирати вагу, я кажу: Настав час всім зайняти чітку позицію, відкрити вікно і прокра чать на всю вулицю, на весь світ "Дієти і раніше не працюють!".

 

Дієти не працюють!

Ця книга дарує надію читачам, що бажають стати людьми, стрункими від природи.Природна стрункість - це природний стан, притаманне від народження всім. Люди, худі від народження, протягом усього життя зберігають стрункість без жодних дієт і підрахунку калорій. Вони їдять все, що побажають, і при цьому не повніють. Ця книга дає вам можливість перетворитися на такого ж - природно стрункого - людини.Всупереч багато чому з того, що вам говорили раніше, переїдання - це не хвороба, а засвоєний тип поведінки. Цей факт обнадіює. Якщо ви навчилися багато є, то точно так само ви можете навчитися харчуватися, як людина, стрункий від природи.

Як все починалося

Між 30 і 40 роками, сидячи на дієті, я скинув у цілому близько 900 кг.У той час я володів 26 оздо ровчих клубами на заході і південному заході країни.

За це десятиліття я випробував сотні різних дієт, і мені завжди вдавалося знизити вагу настільки, наскільки я бажав. Але варто було тільки відмовитися від дотримання режиму, як колишній вагу тут же повертався.Кожна дієта після закінчення курсу предусматри вала спеціальні правила підтримки досягнутого ваги. Скільки себе пам'ятаю, мені вдавалося витримати вимоги цих правил не більше трьох годин.

Після дотримання перших у своєму житті дієт віз обертання до нормального харчування не викликало проблем. Скинуту вагу повертався потроху,протягом тривалого часу. Коли я починав випро вувати дискомфорт від занадто великої ваги, то знову сідав на нову дієту. Вибрати її не склад ляло особливої ​​праці, тому що з 1920 р. розроблено близько 26 тис. різних дієт, і всі ті, до яких я при бігав, приносили бажаний результат.

Проблема, однак, полягала в тому, що кожного разу у мене йшло все більше часу на те, щоб скинути зайві 9-18 кг, а колишній вагу повертався все швидше і швидше.

Катастрофа вибухнула в один далеко не прекрасний понеділок, коли я збирався на роботу. Тому злощасному дню передували вихідні, коли я віддавався відвертого,нічим не стримується обжерливості. І ось в понеділок я зрозумів, що не можу застебнути навіть найбільші свої штани.

Я був в жаху. А хто б на моєму місці не прийшов в жах? Не забувайте, у той час я був власником цілої мережі клубів здоров'я, а у кого викличе довіру огрядний експерт по зниженню ваги,який явно не здатний впоратися з власною проблемою?! Але найгірше було те, що мені довелося повідомити на роботу, що я не зможу прийти! Чи доводилося вам пояснювати свою відсутність на робочому місці тим, що ви погладшали?

Що мені залишалося робити? Я вже почав подумувати про те,щоб продати свої клуби і перекваліфікуватися у власника мережі італійських ресторанів.

І тут мені в голову прийшла ідея. Як і більшості людей, мені завжди було важко повернутися до дієти, яку я вже колись дотримувався. Починати нову Дие ту навіть захоплююче, але варто було мені подумати про неї знову, як я відразу уявляв собі монотонність,на яку я знову повинен приректи себе. Однак тепер ця думка вже не відлякувала мене - настільки отча янним було моє становище. Згадавши про найпершої випробуваній мною дієті (можливо, це була японська дієта), в результаті якої я за тиждень схуд майже на 5 кг, я, як за соломинку, вхопився за цю думку.

Я знайшов опис цієї дієти і,абияк натягнувши на себе старі розтягнуті спортивні штани, відправився в найближчий магазин за інгредієнтами, необхід мимі для тижневого курсу схуднення. По дорозі мені зустрілася пара сухорлявих бігунів, що навело мене на думку цього разу поєднувати дієту з бігом підтюпцем. Адже всі, хто бігає підтюпцем, худі,чи не так? Якщо стану робити те ж саме, та ще й обмежу себе в харчуванні, то зможу схуднути вдвічі швидше, - рассуж дав я.

І ось через тиждень, пробігши майже 20 миль і зморивши себе дієтою (наприклад, кремлівської дієтою), я з надією вліз на ваги. І що ж? Я втратив всього 400 г!

Я визначив, що на цей раз мені потрібно схуднути на 18 кг.При існуючому темпі 400 г на тиждень для досягнення мети мені буде потрібно мучити себе голодуванням ще 39 тижнів (всього лише!), При цьому не бро сая біг підтюпцем. Відчай охопив мене з новою силою. Мені стало здаватися, що я вже не зможу впоратися з цією проблемою.

Як же так? Хто, як не я, знає все про те,як нуж але худнути: які робити вправи, як харчуватися, яких дієт дотримуватися, і що ж? Я ж і виявився не в змозі впоратися з власним надмірною вагою і підтримувати себе в фзрме! Гірше того, думки про їжу, замість того щоб покинути мене, ставали все настирливіше.Я вже не міг думати ні про що інше! Я досяг успіху у всіх сторонах життя, крім спо можності зберігати стрункість. Виходить, що пере еданіе і надмірна вага перекреслюють всі мої ос тальне досягнення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити