Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сучасні способи боротьби з жировими відкладеннями

Дійсно, надлишок маси тіла найчастіше виникає за рахунок жирової тканини, яка може відкладатися в області живота, грудей, стегон, плечей (на поверхні тіла), а також у внутрішніх органах або поблизу них. Підшкірна жирова клітковина являє собою пухку мережу, що складається з безлічі волокон сполучної тканини;жирові клітини знаходяться в цій мережі. Якщо організм (по кожному з причин) накопичує жир, то число жирових клітин залишається колишнім, але вони значно збільшуються в розмірах. Збільшуючись, конгломерати жирових клітин здавлюють дрібні кровоносні судини, що пронизують і живлять клітковину.

Кровоснаб ються і обмін речовин в підшкірній жировій клітковині сповільнюються. А якщо обмін речовин в жировій клітковині уповільнений, то витрачання жиру практично неможливо. Процес далі може тривати по типу "сніжної грудки", наростаючи і усугубляясь. Один з проявів такого зниження обміну речовин - целюліт.Ми поговоримо про методи усунення надлишкових жирових відкладень з точки зору їх ефективності.

 

Ймовірно, ці відомості зацікавлять насамперед дружин щин, так як чоловіки, охочі скинути вагу, як правило, вибирають фізичні навантаження. Крім того, способи усунення жирових відкладень, описані нижче,спрямовані насамперед на досягнення косметичного, зовнішнього ефекту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити