Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Що заважає вам схуднути?

Чи доводилося вам дивитися фільми про американський футбол? Перед початком матчу гравці стають в коло і синхронно повторюють яку-небудь "речівку", на кшталт: "Хто краще? Ми! Хто завжди перемагає? Ми! Хто справжні чемпіони? Ми!" Це не просто ритуал,в такий "речівки" укладено великий психологічний заряд: ритмічно вимовлене твердження дає гравцеві позитивний настрій на весь матч.

 

Багато рекомендації щодо зміни способу харчування починаються з "першого дня". Дається приблизний склад раціону, необхідні вправи і безліч інших корисних порад, але ... всі вони розраховані на людину,абсолютно твердо вирішив змінити своє життя. А ось людина, яка ще вагається у виборі, прочитавши ці безумовно корисні рекомендації, швидше за все, матиме сумніву в своїх силах, що з психологічної точки зору цілком обгрунтовано.

Отже, перше, що необхідно повного людині, це переконати себе в тому,що зайва вага йому дійсно заважає і починати вибирати дієту (наприклад, дієту Лариси Доліної). Свідомість людини за своєю суттю дуже консервативно і неодмінно буде схиляти його залишитися в стані нии комфорту, бездіяльності, ліні.

Які ж труднощі, які відчувають люди з надмірною вагою протягом життя? Їх декілька:

- По-перше,фізична активність повної людини обмежена, причому значно. Навіть піша прогулянка нерідко викликає у нього задишку, серцебиття, відчуття втоми. Сучасне життя вимагає від нас бадьорості та активності. Та й сучасний відпочинок швидше активний, ніж пасивний (в усякому разі, рекомендовані його форми). Таким чином,рамки фізичних можливостей повної людини звужені до мінімуму.

- По-друге, здоров'я повної людини нерідко залишає бажати кращого. Як правило, серед цієї групи людей високий відсоток страждаючих серцево-судинними та легеневими захворюваннями, хворобами ендокринної системи.Надмірна вага є провокуючим фактором для виникнення злоякісних пухлин, зокрема раку кишечника. Імунітет у повних часто знижений, тому ГРЗ і грип підстерігають їх на кожному кроці.

- По-третє, сексуальна активність повної людини теж буває знижена. Багато в чому це наслідок недостатньої фізичної навантаження і слабке здоров'я. Хоча, якщо завгодно, недолік сексуальної активності можна вважати в певному сенсі і однією з причин дефіциту фізичної активності.

- По-четверте,багатьох повних людей вважають зовні непривабливими. Вони не відповідають сформованому естетичному стандарту (90-60-90 - для жінок, атлетична фігура - для чоловіків). Як правило, більшість повних страждає масою комплексів, безпосередньо пов'язаних з цим, а в особливо складних випадках потрібне втручання досвідченого фахівця-психолога або навіть психіатра (нервова анорексія - болючий відмова від їжі; булімія - "вовчий голод").

- По-п'яте, апетит, повної людини підчас заважає йому самому: в порівнянні з іншими членами сім'ї він їсть занадто багато, посилюючи тяжкість свого стану і, можливо, завдаючи серйозної шкоди сімейному бюджету.

- По-шосте, приклад,який подає повний людина своїм домашнім і друзям, не можна назвати позитивним.

Але це лише мала частка тих труднощів, з якими доводиться стикатися людям з надмірною вагою.

Ви згодні з тим, що названі проблеми стосуються кожної людини із зайвими кілограмами? На наш погляд, перерахованого достатньо,щоб переконатися в необхідності і навіть неминучості тих змін на краще, які відбудуться з вами найближчим часом, якщо ви сядете, наприклад, на дієту Олени Малишевої.

Додати коментар


Захисний код
Оновити