Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Висівки для схуднення

Висівки для схуднення - чудовий і дуже корисний продукт, який гарантує зниження ваги. Мається просто величезна безліч дієт, пігулок і різноманітних "чарівних" методик для результативного схуднення, які включають в свій склад висівки для схуднення. Але абсолютно незмінним засобом виступає одне: вести здоровий життєвий образ,частиною якого є висівки для схуднення. Тільки висівки для схуднення забезпечують насправді явний, довготривалий і повністю безпечний результат.

 

Зараз багато хто звернув свою увагу на досить простий, дешевий і також приємний метод позбавлення від зайвої ваги, як висівки для схуднення. Рецепт простий: їжте висівки для схуднення.У нинішній час в раціоні сучасної людини дуже сильно не вистачає клітковини (харчові волокна), якої багаті висівки для схуднення. Отличимо від інших елементів їжі, клітковина не перетравлюється. Вона навіть не розщеплюється в кишечнику і абсолютно не всмоктується в нашу кров, але, незважаючи на це,просто життєво необхідна для повноцінного функціонування організму цілісно.

Харчові волокна, які містять висівки для схуднення, мають чудове якість притягувати до себе воду, тобто розбухати. За рахунок цього значно швидше приходить і довше зберігається відчуття ситості. Крім того, вуглеводи (а простіше виражаючись,цукру) всмоктуються "під прикриттям" клітковини значно повільніше, а це, в свою чергу, означає, що висівки для схуднення зовсім не змушують організм функціонувати в стресовому режимі, а ще зовсім не б'ють по підшлунковій залозі. Знову ж - і голод приходить не так швидко.Набряклі волокна (висівки для схуднення) створюють додатковий обсяг всім перетравлюваним харчовим масам в кишечнику, стимулюючи при цьому його перистальтику, усуваючи закрепи і добре виводячи наявні шлаки. Та й всякого роду токсини "прилипають" до таким природним адсорбенту.

Клітковина, яку містять висівки для схуднення, служить до всього ще й місцем проживання, і місцем розмноження для доброчинних мешканців кишечника - повноцінної мікрофлори. З цього випливає, що людина позбавляється від дисбактеріозу і отримує при цьому додатковий бонус: посилення імунітету.

Клітковина, якої насичені висівки для схуднення,мається на різноманітних продуктах і буває вона безлічі видів: целюлоза, камеді, геміцелюлоза, пектини ... Сирі овочі, а також фрукти і висівки для схуднення містять безліч харчових волокон, з цієї причини збагачувати ними раціон слід в необхідній кількості.

Повернемося, вже до отрубям.Чому ж радять саме висівки для схуднення? Та з тієї простої причини, що висівки для схуднення - це фактично чистий концентрат клітковини. Висівки для схуднення можна додавати фактично до будь-якого з блюду, починаючи з киселю і закінчуючи різноманітною випічкою. Можна застосовувати висівки для схуднення і в чистому вигляді. Це означає,що немає необхідності різко змінювати звичну дієту. Благотворно, звичайно, їсти тарілку тушкованої капусти, салат з редису, яблуко. Але якщо ви бажаєте котлетку і оладків - просто готуйте їх з додатком висівок. Ваш кишечник не порушить своє функціонування, харчові волокна ви отримаєте, що гарантують висівки для схуднення.Виводячи з власного організму наявні токсини зі шлаками, холестерин і інші "непотрібності", ви будете стабільно втрачати зайва вага навіть без усіляких дієт, а вже при відповідному харчуванні - і поготів.

Як же розумно застосувати висівки для результативного схуднення? Першочергово, краще буде приймати висівки для схуднення не систематично,а нетривалими курсами. Фанатизму тут не потрібно: якщо почати дуже різко збагачувати свою їжу клітковиною, можуть спливти неприємні симптоми. Живіт буде здуватися, розвивається метеоризм, пронос і навіть нудота. Все добре і розумно тільки в міру. І надмірно тривалий прийом теж вельми небажаний: осідати на волокнах можуть не просто токсини, Але й необхідні нам вітаміни і мікроелементи.

З цієї причини висівки для схуднення радять приймати по дві столові ложки кілька разів протягом дня. При цьому варто починати з однієї чайної ложки, плавно збільшуючи дозу протягом декількох тижнів. На перших порах переважніше заливати висівки для схуднення окропом,після охолодження зливати воду і їсти те, що залишилося. А потім вже можна додавати висівки для схуднення до їжі просто в сухому вигляді.

При виразковій хворобі, а також колітах клітковину і висівки для схуднення у великих обсягах вживати не можна, так що радять перед початком використання висівок в їжу порадитися з досвідченим лікарем-гастроентерологом або ж терапевтом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити