Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Роздільне харчування для схуднення

Роздільне харчування для схуднення - безболісний спосіб природного зниження ваги. Безліч суворих дієт позбавляють організм людини більшості необхідних йому корисних речовин, не кажучи вже про просто таких улюблених і смачних продуктах. На відміну від такого роду дієт,роздільне харчування для схуднення забезпечує нам розумну і систематичну втрату зайвої ваги, при цьому в організм надходять всі необхідні їм речовини, і нам зовсім не потрібно позбавляти себе шанованих продуктів, просто необхідно знати, яким же чином їх слід вживати.

 

Роздільне харчування для схуднення - це дуже просто, смачно,ситно і корисно!

Якщо в одночас вживати в їжу і білки, і вуглеводи, в організмі людини секретується і кислотний, і лужної процеси, що призводить до неповноцінної переробці вживаної їжі і її наступному відкладенні в товстій кишці. З цієї причини слід харчуватися таким чином, щоб їжа повноцінно засвоювалася,білки і вуглеводи треба вживати з перервою в три години, чому вчить роздільне харчування для схуднення. У цьому і є вся суть роздільного харчування для схуднення.

Щоб максимально полегшити функціонування організму, в одночас можна приймати в їжу лише сумісні продукти. Це пояснюють тим,що однорідна за хімічним складом їжа протягом двох годин встигає абсолютно і повністю перетравитися і потім вийти з організму людини.

Роздільне харчування для схуднення: гідності

За рахунок роздільного харчування для схуднення кишечник очищається від залишків неперетравленої їжі; з рота відразу ж зникає неприємний запах;проходять запори і дисбактеріоз; добре очищається травна система і шлунково-кишковий тракт; повністю відновлюється баланс у функціонуванні органів; виводяться наявні шлаки; забезпечується результативне схуднення.

Роздільне харчування для схуднення: важливі принципи

Поєднувати в один прийом їжі можна лише крохмалисті, а також нейтральні продукти або ж білкові з нейтральними, чого вимагає роздільне харчування для схуднення. Крохмалисті і білкові продукти харчування виступають повністю несумісними, їх приймати в їжу одночасно ні в якому разі не можна -лише з проміжком не менше трьох годин, на що вказує роздільне харчування для схуднення.

Роздільне харчування для схуднення називає крохмалисті продукти: вуглеводи (рис, макарони, хліб, картопля); борошняні вироби; фрукти і сухофрукти (банани, манго), різноманітні підсолоджувачі (кленовий сироп, цукор, мед).Роздільне харчування для схуднення називає нейтральні продукти: зелені овочі, а також коренеплоди, за винятком картоплі (морква, гриби, білокачанна, брюссельська капуста, цвітна капуста, брокколі, баклажани, горох, кабачки, пастернак, стручкова квасоля, ріпчаста цибуля, ріпа, селера , спаржа, шпинат); салатні овочі (зелений лук,зелений і червоний перець, авокадо, горіхи, помідори, редиска, огірки, насіння); жири з маслами (оливки, неочищена оливкова олія, вершкове масло, рослинні олії).

Роздільне харчування для схуднення називає продукти групи білкових: риба, м'ясо, молюски, молочні (молоко, сир, натуральний йогурт), рослинні білки (соєві боби, тофу).Свіжі фрукти, за винятком манго і бананів, поєднувати абсолютно ні з чим не можна, приймати в їжу їх переважно в ролі окремої трапези, між головними прийомами їжі, як того бажає роздільне харчування для схуднення.

Роздільне харчування для схуднення: як повноцінно харчуватисяДля повноцінної і розумної життєдіяльності організму людині слід повноцінно і, що не менш важливо, різноманітно харчуватися, що пропонує робити і роздільне харчування для схуднення. Роздільне харчування для схуднення грунтується на тому, що приймати в їжу можна і необхідно всі продукти - і білки, і вуглеводи.Білки потрібні організму людини для повноцінного функціонування, але, враховуючи те, що у разі роздільного харчування для схуднення вони повністю засвоюються, білкові продукти, а точніше їх кількість можна звести до мінімального обсягу. Таким чином, цілком вистачить вживати м'ясо в їжу кілька разів протягом тижня.Основу щоденного раціону повинні скласти вуглеводи, а також рослинна їжа, яка здатна себе перетравлювати самостійно в шлунково-кишковому тракті. Так, білки розщеплюються за участю реактивів кислотного змісту, а вуглеводи - за допомогою лужних реактивів. Жири поєднані і з білками, і з вуглеводами,як стверджує роздільне харчування для схуднення.

Отже, для продуктів, прийнятих у їжу, бажано різний час для їх же розкладання та переробки в ШКТ, так як швидкість засвоєння істотно розрізняється. Тому для простих вуглеводів (наприклад, фрукти) необхідно приблизно дві години на переробку, для складних вуглеводів (крохмалі) - три-4:00, для білків - близько десяти годин, як стверджує роздільне харчування для схуднення.

З цієї причини в шлунково-кишковий тракт їжа різних груп повинна потрапляти таким чином, щоб не заважати один іншому у засвоєнні. Спочатку слідують прості вуглеводи (сніданок), після - складні (обід), і потім - білки (вечеря).Будьте завжди красивими і щасливими!

Додати коментар


Захисний код
Оновити