Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ожиріння

Чому почалася епідемія ожиріння? Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, що кожен громадянин нашої країни старше 14 років проводить перед телевізором в середньому по 3 години 40 хвилин в день? Так як більшість з нас цілий день перебуває на роботі або займається домашнім господарством, це означає, що більшу частину вільного часу ввечері ми проводимо, Зручно влаштувавшись на дивані. А потім дивуємося звідки взялося ожиріння. А ці кілька цінних годин єдині, коли можна потренуватися. Отже, якщо вам все ще затишно на дивані, пам'ятайте: щоб забути про ожиріння, необхідно займатися спортом. Інакше кожна зайва калорія буде відкладатися на талії і ви рано чи пізно ожиріння повернеться.

 

Звичайно, починати боротися з ожирінням важко. Ви повинні і зобов'язані! почати займатися спортом, але ні в якому разі не починайте з великих навантажень. Вашому організму потрібно час, щоб звикнути до нових навантажень.

Може, це звучить і жорстоко, але факт залишається фактом: якщо ви хочете забути про ожиріння,вам доведеться змінити звичний режим харчування та рухової активності.

ожиріння та живлення

За останні сто років звичний режим харчування в промислових країнах змінився докорінно. Якщо, наприклад, у Німеччині в 1900 році їжа складалася з 60 70% вуглеводів і лише 20 25% жирів,то на сьогоднішній день співвідношення змінилося: 40 45% енергетичної цінності їжі складають жири (здебільшого тваринного походження), а частка вуглеводів, навпаки, значно знизилася на 40 45%. Не дивно, що кількість людей у ​​яких ожиріння постійно збільшується.Збалансоване харчування зі зниженим кількістю калорій не означає, що потрібно відмовитися від усіх ласощів. Але існують продукти, які допомагають вам перемогти ожиріння. Тому важливо знати, який вплив роблять на організм інгредієнти певних продуктів. Щоб перестрахуватися, можна сісти на дієту кефіру або дієту Лариси Доліної.ожиріння і гени

Залишається ще одне питання: якщо ці процеси протікають у всіх людей однаково, чому ж одні набирають вагу швидше, ніж інші?

"Товстий той, хто занадто багато їсть" це поширена думка відноситься до більшості людей мають ожиріння. В деякій мірі тип фігури закладений на генному рівні. Звичайно,появі ожиріння сприяють і інші обставини.

"У нашому роду всі повні" таким або подібним чином намагаються втішити себе багато людей з ожирінням. У цьому дійсно є частка правди. Так чи інакше, батьки є потужним прикладом для наслідування: що їсте (або не їсте) ви, подобається (або не подобається) вашим дітям.Таким чином з покоління в покоління передаються помилки щодо режиму харчування і, як результат, ожиріння.

Вчені припускають, що вага людини, щонайменше на третину, визначається на генному рівні. Також і обмін речовин, тобто кількість калорій, необхідних нашому організму, до певної міри закладений на спадковому рівні.Це і пояснює, чому дві людини при споживанні однакової кількості калорій можуть мати зовсім різну вагу: "везунчик" витрачає надходять з їжею калорії швидко і не замислюється про ожиріння. Іншим не так пощастило Тому люди, що мають ожиріння, повинні вести активний спосіб життя,стримувати себе в їжі і розвивати мускулатуру за допомогою рухової активності, яка додатково спалює калорії. Не миритеся з долею хворого ожирінням, думаючи, що нічого не можна змінити. Зрештою, у спадок передається не ожиріння, а лише схильність до нього

Додати коментар


Захисний код
Оновити