Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Питання про схуднення

Питання: Я надзвичайно вимогливий до себе. І мені весь час доводиться лаяти себе, тому що, очікуючи більш високих власних успіхів, розумію, що досяг набагато менше, ніж хотів.

Відповідь: Ось вам рецепт порятунку від звички безперестанку докоряти і лаяти себе. Задайте собі питання, чи можете ви любити себе за постійне самобичування, за те,що так погано думаєте про власну особистість і псуєте собі настрій. Будемо виходити з того, що ви занадто поспішаєте схуднути, починаєте виявляти нетерпіння, хоча віддаєте собі звіт в тому, що не зовсім праві. Подумайте, чи може худорлявий чоловік всередині вас схвалити цю поспіх і нетерпіння. Чи згоден він,щоб ви і далі продовжували так ставитися до себе?

 

У чому б ви не завинили перед собою, які б тимчасові невдачі ні зазнали, світ від цього не звалиться. Запитайте себе, чого ви хочете досягти? Якого результату чекаєте зараз від себе?

Дозвольте собі бути слабким, будьте терпиміше до себе, ви ж не машина! Жодна людина, у тому числі і ви,не може все і завжди робити ідеально. Вдосконалення-шенних людей немає! Не слід постійно гризти себе за недосконалість, так ви заздалегідь прирікаєте себе на невдачу!

Скажіть собі, що зараз ви зробили все, що могли. Наступного разу вам вдасться домогтися більшого. Порадійте, відчуйте задоволення від подорожі до самого себе, стрункому від природи.Ви вибрали таку прекрасну мету, так нехай дорога до неї буде легкою і приємною! Крок за кроком ви все більше перетворюєтеся в людини, худого від природи. Хіба це не здорово? І адже ваші зусилля не марні - раз у вас виходить те, що ви задумали, значить, ви йдете правильною дорогою.

Подивіться,які зміни вже відбулися з вами і вашим життям, згадайте, яких зусиль вам це коштувало. А хіба раніше вас не відвідували сумніви? Чи не правда, часом вам здавалося, що ви йдете не туди? Але ж ви вже пройшли частину шляху і досягли деяких успіхів, інакше хіба стали б ви читати цю книгу?

Питання: Слідуючи вашій рекомендації, я почав давати собі дитячі обіцянки і весь час виконував їх. Але як ви і передбачали, вони стали мені набридати. Звичайно, це легкі обіцянки, а й результат, який вони приносять, теж незначний. Коли мені слід приступити до виконання більш істотних обіцянок? І що робити,якщо мені раптом не вдасться виконати їх?

Відповідь: Неважливо, що обіцянки, які ви виконували, були дитячими. Набагато важливіше, що ви навчилися тримати своє слово і відповідально ставитися до даного собі обіцянці. Зараз саме час зобов'язати себе зробити що-небудь серйозніше. Прикладіть всі зусилля на виконання свого великого обіцянки.Якщо з якихось причин вам це не вдалося, то наступні кроки: 1. Зізнайтеся собі в тому, що порушили своє слово. Повторіть дану собі обіцянку слово в слово, саме так, як воно прозвучало в перший раз. Потім скажіть, у чому саме ви порушили його. Будьте гранично чесні і точні. Наприклад: Я пообіцяв собі,що сьогодні весь день буду їсти, дотримуючи всі чотири принципи харчування худих від природи людей.

Я точно дотримувався їх під час сніданку та обіду, але за вечерею я наївся до рівня голоду 7,0.

2. Відшкодуйте моральний збитки, яких завдали собі, порушивши своє слово. Запитайте себе, що можна зробити для виправлення ситуації. Якщо ви кому-то розповіли про цю обіцянку, відразу ж зізнайтеся цій людині, що не дотримали своє слово, і нехай він скаже, як вам вчинити, щоб загладити свою провину.

3. Дайте собі нову обіцянку, але тільки те, яке обов'язково зможете виконати. Проявіть обачність, подумайте, чи дійсно ви готові так постаратися,щоб цього разу точно стримати своє слово.

4. Простіть себе за те, що порушили попереднє обіцянку, і направте всі сили на виконання нового.

Питання: Чи існують в нашій країні групи підтримки, що допомагають слідувати принципам книги Дієти і раніше не працюють!? Як мені приєднатися до її членам?

Відповідь: Безумовно ", такі групи є.Надішліть мені конверт з маркою і вашою адресою, вкажіть власне ім'я і номер вашого телефону. Я повідомлю вам, де у вашому регіоні працюють групи підтримки Дієти і раніше не працюють!.

Найпростіший спосіб включитися в роботу такої групи - це самому створити її. Якщо вас цікавить, що для цього потрібно зробити, напишіть мені.Як показує практика, участь у групі підтримки може принести велику користь як на будь-якій стадії переходу до природної стрункості, так і в процесі життя за принципами людей, худих від природи. Нехай навколо вас буде якомога болилге однодумців, які поділяють ваше прагнення, і тоді вам не залишиться нічого іншого,як схуднути і більше не відступати від принципів харчування природно струнких.

Зберіть душевні сили і повірте в себе

Давайте заглянемо трохи вперед. Припустимо, вам вдалося подолати всі сумніви і ви твердо вирішили відтепер жити і мислити, як худорлявий від природи людина. Ви вже прийняли і полюбили себе таким, яким ви є.Тепер ніщо не заважає вам отримати нове природно струнке тіло, відповідне вашому природно стрункому мисленню, - це лише питання часу.

І ось одного прекрасного ранку ви зустрічаєте знайомого, який, критично оглянувши вас з голови до ніг, прорікає: Знаєш, моя тітка була майже такою ж товстою, як ти,а потім їй розповіли про одну чудодійну дієті, там потрібно тільки ..., і так далі. Що ви зробите? Не дослухавши доброзичливця до кінця, кинулися в найближчий магазин за інгредієнтами чудодійною дієти?

Як вести себе в подібній ситуації? Насамперед не забувати, що світ досі сповнений тих,хто продовжує вірити в силу дієт (наприклад, в силу дієти Лариси Доліної). У глибині душі вони теж підозрюють, що дієти - не вихід з положення, коли ти товстий і любиш досхочу поїсти. Але за інерцією або від відчаю продовжують, як за соломинку, триматися за казки про магічну силу дієт. Вони просто не готові визнати, що неправі.Багато хто до енх пір не можуть повірити, що можна їсти все, що хочеться, і при цьому втрачати вагу. Вони за-буваю! про те, що є годиться, тільки коли організм відчуває голод, і припиняти трапезу, як тільки він насититься. Ці сумніваються все ще не розуміють, що їжею потрібно вгамовувати голод, а не свої печалі. Можливо,вони продовжують ставитися до вас, як раніше, коли ви ще не дотримувалися принципів природно!; стрункості.

Не слід засмучуватися, якщо деякі люди з вашого оточення спочатку не зрозуміють вас. Просто будьте впевнені в тому, що робите те, що принесе результат, те, що дозволить вам знайти природно струнке тіло.Зосередьте сили і увагу на цьому і переставляйте ноги в напрямку до вашої мети.

Чи можете ви зараз щиро сказати, що твердо вирішили прожити все своє подальше життя, як людина, худий від природи, і що готові до цього?

Так

Ні

Не зовсім

Сьогоднішнє число:

Час:

Відведіть собі час на вчинення помилок

Як ми вже говорили,практичний перехід до життя за принципами людей, худих від природи, потребують часу. Приблизно чотири тижні йде на те, щоб позбутися старих звичок харчування. Протягом наступних чотирьох тижнів ви будете поступово ус ваівать нові правила поведінки та харчування, виробок тивая у себе звички, властиві природно струнким людям.Але пройде ще принаймні протягом чотирьох тижнів, перш ніж нові установки перетворяться на ваші власні звички.

Ви вступаєте на новий, незвіданий раніше шлях, тому помилки і зриви неминучі. Будьте готові до того, що на першому тижні ви неодмінно порушиться ті яке-небудь з правил харчування худих від природи людей. У якийсь момент ви спохопитеся,що знову їли не тому, що були голодні, а з причин, які й раніше підштовхували вас до переїдання. Увага! Ми підійшли до дуже важливого моменту. Щоб успішно подолати цей зрив, головне - не лаяти і не карати себе. Чесно зізнайтеся собі в тому, що порушили правила, забули про новий образ худого від природи людини,і надалі будьте напоготові, щоб знову не піддатися на провокацію тригера. Через деякий час ви знову порушите правила. Це нормально, так буває майже з усіма. Важливо після цього чергового промаху знову взяти себе в руки, чесно визнати свою провину і знову налаштуватися на мислення худорлявої від природи чоло століття.Насправді згадані мною тимчасові рамки переходу до життя за принципами природно струнких - три стадії тривалістю чотири тижні кожна - досить умовні, вони дають загальне представ ня про те, як він відбувається на практиці. У вашому конкретному випадку перехід до нового життя може свер шитття за якихось пару днів,але може розтягнутися і на дев'ять місяців. Головне - не квапити події, не проявляти нетерпіння і не сварити себе за повільність: вам може знадобитися на це більше часу, ніж ви думаєте.

ВПРАВА (6 хвилин)

1. Ось що могло б змусити мене покарати себе, якщо я на якийсь час перестану думати, як людина, худорлявий від природи:

а)б)

в)

г)

Д)

е)

ж)

з)

2. Ось моє протиотруту від самобичування - те, що допоможе мені зупинитися, якщо я знову піддамся звичкою лаяти і докоряти собі:

а)

б)

в)

г)

Д)

е)

ж)

з)

Почніть здійснювати свої бажання

А тепер подумайте, чого б вам хотілося, і складіть список своїх бажань. Не потрібно замислюватися про те,яким чином можна отримати або виконати те, що хочеться. Просто прислухайтеся до себе, стоячи перед дзеркалом і дивлячись на своє відображення. Спробуйте кілька разів поставити собі одне і те ж питання: Якби ти міг отримати все, що забажаєш, то про що б попросив?

Подумайте, чи готові ви зробити все необхідне для здійснення бажаного.Записуйте все, що спадає на думку, не намагаючись чітко формулювати свої думки. Знову поставте собі те ж питання і знову запишіть те, що підказує вам душа, і так до тих пір, поки не закінчаться бажання або не вичерпається фантазія. Записуючи чергове бажання, намагайтеся визначити, коли його можна буде виконати.(Якщо все бажання не вміщаються на відведеному нижче місці, приклейте до цієї сторінки аркуш паперу.)

Деякі люди підсвідомо чинять опір схудненню, немов боячись, що, якщо ця проблема вирішиться, їм нічим буде заповнити своє життя. Вони вже звикли, що проблема зайвої ваги весь час у них на порядку денному,і безуспішна гонитва за стрункістю створює ілюзію постійної життєвої активності. Їм, бідним, здається, що, якщо вони віднімуть у себе цю забаву, життя стане сірим і нудним. Але це помилка. Вам є чим зайнятися, навіть коли вже не потрібно весь час намагатися схуднути. Он який список бажань ви написали! Почніть потихеньку виконувати їх.Не слід думати, що деякі бажання можна виконати, тільки досягнувши стану природної стрункості. Навпаки, саме з них-то і слід почати. Робота над перетворенням цих бажань у життя мимоволі змусить вас мислити по типу худих від природи і допоможе швидше опанувати їх світоглядом і звичками харчування.Так вам ще раз доведеться переконатися в тому, що перетворення в худорлявої від природи людини не обмежується однією втратою зайвої ваги. Це досить крутий поворот у житті, це ваша інша, не схожа на колишнє життя. Коли почнуть здійснюватися записані вами бажання і ваше життя поступово буде ставати такою, як вам хотілося,ви з подивом помітите, що їжа непомітно відходить на задній план, перестаючи бути центром вашого життя і ваших помислів.

ВПРАВА (10 хвилин)

1. З якого бажання або цілі ви вирішили почати?

2. Яким буде перший крок до її досягнення?

3. Коли ви маєте намір його зробити?

4. Уявіть, що ви - худий від природи че ловек,і складіть план дій по досягненню мети. Ця гра допоможе вам освоїти спосіб миш лення худих від природи. Почніть так:

О 9 ранку я буду робити ось що ...

Опівдні я буду робити ... О шостій вечора я буду робити ... У дев'ять вечора я ... Перед сном я ...

Я відчуваю себе таким товстим ... що знову ем

Багато з тих,з ким мені доводилося працювати в клу бах оздоровлення, не раз скаржилися, що вони наїдаються, ніби намагаючись помститися своєму тілу. Це одне з поширених явищ серед людей з надмірною вагою; саме це я маю на увазі, коли говорю про самобичевании.

Це прагнення покарати себе обжерливістю возника ет, по всій видимості, з двох причин.

1. ВИ грунтовно переїли. Вам погано, ви ледве дихаєте, вам соромно, ви зліться на себе, розчаровані в собі і вже позбулися надії коли-небудь упоратися з власним апетитом. Вам хочеться хоч на кому-небудь зігнати свої почуття, і найпростіше покарати себе. І ось ви знову хва тане за їжу та, впіхівая в себе черговий шматок, твердите: На,подавись, на, на, на! Єдиний порятунок від спокуси зігнати на

власному організмі негативні емоції - вжити щось конструктивне, будь-які дії, які дозволять вам хоч на крок наблизитися до відчуття себе худим від природи людиною. Іноді для цього досить пробачити себе і дати собі слово відтепер і надалі чинити так,як худорляві від при-пологи. Можна ще вилити гіркоту на сторінках власного щоденника. Опишіть свій провал і вкажіть, як збираєтеся виправляти ситуацію.

2. ВИ ДИВІТЬСЯ НА СЕБЕ В ДЗЕРКАЛО. Зізнайтеся чесно, хіба ви, дивлячись на своє відображення, милуєтеся своїм тілом або якоюсь його частиною? Ні і ні. Ви виглядаєте свої тілесні недосконалості,наполегливо шукаєте недоліки свого бідного тіла. Ви зосереджені тільки на тому, що погано. Ви весь час твердите собі, що розчаровані своїм тілом. Це все одно що у власному саду милуватися бур'янами.

Відтепер я хочу, щоб кожен раз, дивлячись на себе в дзеркало, ви вчилися розглядати виключно те, що виглядає привабливим.

Якщо яка-то частина власного тіла вам рішуче не подобається, навіть якщо нахилитися вперед або назад, швидко переведіть погляд на іншу. Не забудьте весь час нагадувати собі, що ви шукаєте привабливі частини тіла.

Знаю, що це важко, особливо якщо ви звикли роками вишукувати в своєму тілі вади і жахатися того, як огидно воно виглядає.Знаєте, чому я прошу вас дивитися тільки на те, що вам представляється красивим? ТО, НА ЧОМУ ВИ зосереджує увагу, має властивість втілювати в життя. Якщо ви весь час концентруєте увагу на тому, що не подобається, ви саме це і отримуєте, ваші недоліки починають посилюватися. Дивлячись тільки на те, чим можете навіть пишатися,ви силою своєї думки примножуєте те хороше, що маєте. І взагалі, навіщо лізти зі шкіри геть, позбавляючись від зайвої ваги, заради цього виродка, який вирячився на вас з дзеркала і зовсім вам не подобається?

Почніть нарешті зосереджувати помисли на тих своїх діях, які дають результат. Подумки визнайте свою перемогу щоразу,коли вам вдається зробити хоч щось. Якщо якась частина тіла вам не подобається ... виправте її! Якщо зробити це не вдається, спробуйте полюбити цей свій тілесний недолік. Почніть діяти, і тоді у вас все вийде.

Закохатися в себе? Так!

Є тільки одна людина в світі, про якого ви напевно знаєте, що він не покине вас ніколи. Ця людина - ви самі. Ваші стосунки з оточуючими залежать від того, як Ви ставитеся до себе. Ви можете визнавати гідності інших тільки в тій мірі, в якій любите себе і цінуєте власні відмінні якості.

До цього моменту одне величезне перешкода заважало вам полюбити себе всією душею.Саме на ньому ви зосереджували увагу всякий раз, коли виглядали дзеркало. Ви безперестанку критикували свої тілесні вади і через них ніяк не могли полюбити їх володаря, тобто себе. Зараз я пропоную вам припинити лаяти свої недосконалості і почати милуватися тим, що в вас привабливо.Це інструмент для початку нового життя і можливість у будь-який момент встановити нові, більш теплі стосунки з тим, хто дивиться на вас з дзеркала. Це, звичайно, зажадає від вас деякої самодисципліни, але з позитивною установкою, оскільки ви тепер не уникаєте проблеми, а сміливо приступаєте до її вирішення.І ця дисципліна зводиться тільки до того, щоб не забувати представляти себе тією людиною, яким ви хочете стати, а саме худорлявим від природи. І людина ця реально існує. Він стане вашим постійним життєвим супутником, варто тільки покликати його. З ним ви пізнаєте життя, наповнене взаємної турботою, любов'ю і щастям.Обопільна любов наповнить ваше життя радістю, спокоєм і задоволенням, про які ви не сміли мріяти в минулому житті. Ви прямо сьогодні зможете покласти край одвічної проблеми зайвої ваги.

Це просто вибір ... ви вибираєте, чи жити вам і думати, як худий від природи людина або як товстий, обтяжений зайвою вагою.Для того щоб цей вибір відбувся, потрібні тільки ваша рішучість і дароване собі право бути таким, яким ви хочете, все життя. У ваших силах поширити мир, спокій, радість і щастя звершення, які оселилися у вашій душі, на весь навколишній світ.

Ось як я описав би свою рішучість прожити все подальше життя, як худий від природи людина:Моя мрія, моя мета, моє бачення - кінець проблеми зайвої ваги для всіх людей у ​​світі до 20 ... р. Сьогоднішня дата: Мій підпис:

Тепер я рекомендую вам знову прочитати цю книгу, приділяючи особливу увагу написаним вами відповідям на запропоновані питання і вправи. Якщо зараз, враховуючи прочитане, ви б відповіли інакше, запишіть, будь ласка,у чому саме змінилося вашу думку. Проробіть цю процедуру не менше п'яти разів або до тих пір, поки ідея стати людиною, худим від природи, чи не перетвориться в ваше друге я.

Якщо ви до цих пір не читали першу книгу Дієти не працюють!, Раджу зробити це зараз. У ній також викладено основи мого методу схуднення,але крім цього вона містить відомості та вправи, які будуть вам корисні. Вам не зашкодить ще раз ознайомитися з цією корисною інформацією. Ваше життя незабаром почне змінюватися на краще.

Безліч людей допомагали мені організувати се Мінар Дієти не працюють! по вихідних днях. Багатьом хочеться дізнатися,як створювати групи підтримки Дієти не працюють!, щоб оточити себе тими, хто обрав життя людей, струнких від природи. Поки у вашому районі не створені такі групи підтримки, мої книги Дієти не працюють! і Дієти і раніше не працюють! допоможуть вам хоча б подумки підтримувати контакт з людьми, худими від природи.Ці книги можна купити в будь-якому книжковому магазині. Просто зателефонуйте в найближчий до вас магазин і дізнайтеся, чи є вони в продажу.

Якщо ви - доросла людина, рекомендую вам так само прочитати ще одну мою книгу Оргазм завдовжки в годину. Вона буде особливо корисна тим, хто, втрачаючи зайву вагу, стає більш привабливим для протилежної статі.В її основу покладено дослідження, що проводилися док тором Віктором Баранко в університеті Мор.

Книга присвячена питанням сексуальних відносин, що містяться в ній рекомендації могли б поліпшити ваші взаємини з партнером і сексуальне життя або підготувати вас до подібним до відносин у майбутньому.

Додати коментар


Захисний код
Оновити