Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ліда-капсули для схуднення

Ліда-капсули для схуднення - китайський спеціалізований препарат, на просторах нашої країни лида-капсули для схуднення продаються вже приблизно десять років. Ввозять лида-капсули для схуднення саме як БАД (тобто харчова добавка) - з цієї причини вважати лида-капсули для схуднення серйозним ліками від ожиріння зовсім не варто.Іменита фармацевтична фабрика "ДАЛИ", яка розташовується в Куньмін (містечко провінції Юньнань), запевняє споживачів, що препарат ЛіДа (лида-капсули для схуднення) базується тільки на екологічно чистих екстрактах рослинного походження:

 

  • колеус - сприяє успішному розщепленню жирових клітин і провокує ці ж клітини вивільняти наявну енергію;
  • плоди коли як тонізуючий засіб, застосовується при перевтомі і для ослабленого організму,хороша у випадках апатії, мігрені;
  • плоди гуарани являють собою тонізуючий засіб, мають у складі великий обсяг кофеїну, сапоніни, а також органічного йоду;
  • плоди гарцинії камбоджійської завдяки наявності гидроксилимонной кислоти, результативно знижують апетит;
  • порія кокосовідная являють собою клубнеобразний гриб,який надає сечогінну і седативну вплив.
 

Але при ряді ретельних досліджень в лида-капсулах для схуднення був знайдений Сибутрамін, що представляє собою препарат загального впливу, який можна застосовувати в лікуванні ожиріння. Доцільність використання сибутраміну саме в харчових добавках, досі абсолютно не ясна і вкрай суперечлива.Доповнюють такий комплекс (лида-капсули для схуднення) баластні речовини, схожі з клітковиною, волокна батату, порошок гарбуза і целюлоза топінамбура. Розбухаючи в шлунку, такого роду речовини викликають відчуття ситості і навіть пересичення.

Побічні ефекти, наявні у людей, що приймають лида-капсули для схуднення: виражене відчуття сухості в роті;спрага; вагома навантаження на серцеву систему.

Закликаємо вас бути гранично уважними, використовуючи лида-капсули для схуднення. Як тільки лише відчуєте небудь не лагідний - відразу ж до лікаря.

Додати коментар


Захисний код
Оновити