Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Мантри для схуднення

Мантри для схуднення - дуже дієвий спосіб настрою на природне зниження ваги. Мантри для схуднення називають спеціальну установку, яку рекомендується повторювати і бажано - кілька разів. Як стверджують біоенергетики та психологи, таке використання установок допомагає направляти свідомість людини на правильні процеси.Задані установки (мантри для схуднення) у вигляді кодованої інформації засвоюються і змушують організм працювати на досягнення результату. Загальне правило для всіх: мантри для схуднення діють, і при використанні мантри для схуднення Ви повинні знати її напам'ять.

Під час використання мантри для схуднення потрібно домогтися ефекту абсолютного автоматизму її виголошення. Саме тому на початковому етапі звикання мантри для схуднення можна носити з собою у вигляді будь-якого тексту. Дістаємо листочок в той самий момент, коли бажання перекусити виникає найбільш гостро.Читаємо текст (мантри для схуднення) кілька разів поспіль, поки мозок не подасть сигнал Вам про те, що почуття голоду притупляється.

 Швидко запам'ятати текст мантри для схуднення напам'ять допомагає її часте використання, так вона швидше відкладається на рівні підсвідомості і стає більш ефективною. Тим більше ще одним плюсом стане те,що мантри для схуднення дійсно працюють. Правильний текст, який містять мантри для схуднення, працює ефективно, але при бажанні можна скласти свій власний текст і тоді вплив буде ще сильнішим.

Процес втрати зайвої ваги при використанні мантри для схуднення полягає в підключенні підсвідомості,на якому вдається закласти і запрограмувати правильне ставлення до їжі і орієнтири на самовдосконалення.

Приклад тексту мантри для схуднення, який дійсно працює:

1. Відступ від дієти спричинить її нове відновлення, але при цьому весь досягнутий на сьогодні результат буде втрачений. Життя занадто коротке,щоб її витрачати даремно (приклад мантри для схуднення).

2. Відмовляючись від дієти і беручи їжу, яка знаходиться під забороною, я не зможу стати більш щасливою і задоволеною. Задоволення від їжі скороминуще, а ось вплив на фігуру - величезна. Тому я не буду шукати причини для зриву дієти (приклад мантри для схуднення).
3.Якщо я відмовлюся зараз від (солодкого, мучного, смаженого),то нічого не станеться, більше того - я стану більш здоровою, твердої у своїх бажаннях і красивою (приклад мантри для схуднення).
4. Я є людиною із залізною волею. Саме тому я витримаю дієту, так як вона спрямована на поліпшення мого зовнішнього вигляду і на красивий результат (приклад мантри для схуднення).
5. Я виглядаю красивою,стрункою і вбиває наповал чоловіків зараз, але в моїх силах стати ще більш красивою (приклад мантри для схуднення).
Спробуйте використовувати мантри для схуднення - і Ви відмовитеся від таблеток для зниження ваги!

Додати коментар


Захисний код
Оновити