Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Схуднення після пологів

Схуднення після пологів і дитячий режим дня

Схуднення після пологів вважає неправильний режим дня головною помилкою всіх молодих мам. Поки малюк не спить, вони повністю поглинені їм і фактично забувають про себе і тільки схуднення після пологів нагадує про те, що молода мама повинна залишатися прекрасною і бажаною жінкою.А як тільки карапуз засне - кидаються до холодильника і намагаються наїстися про запас. Насправді це вельми шкідливо.

Позбавляючи себе обіду, ми піддаємо власний організм стресу і змушуємо його формувати запаси у формі жирових відкладень. Прі не раціональному харчуванні ми не просто набираємо зайві кілограми, але і страждаємо від хронічної втоми.чого не допускає правильне схуднення після пологів. Значно корисніше їсти часто разом зі своїм малюком, не менше чотирьох-п'яти разів на протязі дня, але не великими порціями. Навіть з самим неспокійним малюком завжди можна виділити десять хвилин, щоб трохи перекусити. І, найважливіше, намагайтеся ніколи не доїдати за малюком,навіть якщо каша смачна і жалко її викидати.

Схуднення після пологів і правильне харчування

Навіть і не намагайтеся відразу ж після пологів сідати на дієту. Перше, це в такий момент абсолютно марно. А крім цього, під час годування грудьми вам необхідно нормальне харчування. Необхідно тільки стежити за своїм раціоном,що і пропонує схуднення після пологів. Їжа повинна бути не просто смачною, але й дуже корисною і досить різноманітною, як стверджує і переконує схуднення після пологів. Зовсім не секрет, що пологи - це великий стрес для всього організму людини. А в критичні періоди наш організм відчуває відчутний дефіцит трьох важливих елементів - заліза,білків, кальцію. Вони обов'язково повинні щоденно бути у вашому раціоні. Найбільш багаті кальцієм саме молочні продукти, сир, а також риба, чого не виключає професійне схуднення після пологів. А білки потрібні як рослинного походження (соя, горіхи, бобові), так і тваринного (риба, м'ясо, птиця, сир).

До того ж вельми велика кількість заліза організм втрачає при рясних кровотечах (післяпологових), що враховує схуднення після пологів. До слова, при дефіциті заліза фактично неможливо схуднути, так як саме воно сприяє виробленню спеціалізованого ферменту, який впливає на спалювання жиру.З цієї причини кожен день слід вживати їжу, багату на залізо (морепродукти, печінка, яйця, нежирне м'ясо, бобові, горіхи, а ще - хліб грубого помелу), чого обов'язково вимагає схуднення після пологів.

Схуднення після пологів і психологічний настрій

Також варто пам'ятати і про психологічний чинник.У післяпологовий період жінка може переживати депресію, різку зміну настроїв, плаксивість і жалість по відношенню до себе, що виключає схуднення після пологів. У такі моменти завжди здається, що лише щось солоденьке може підняти вам настрій. Безліч жінок вдається до їжі, коли стикається зі складними психологічними проблемами.Але це лише здається, що стане значно легше. Насправді, лише закінчивши жувати, ви вже почнете шкодувати про скоєне. За допомогою шоколадки стрес неможливо перемогти. Або хоча б спробуйте змінити шоколадки на груші або яблука - і ви самі побачите, що не просто настрій, але і самопочуття істотно покращиться,що гарантує схуднення після пологів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити