Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Способи схуднення

Способи схуднення сьогодні, напевно, цікавлять усіх без винятку жителів планети, які прагнуть стати еталоном краси. Є універсальні засоби, які допомагають знижувати весь, практично ні в чому собі не відмовляючи і при цьому отримувати задоволення. Перше правило, яке висувають всі способи схуднення, говорить: є потрібно повільно.Якщо ми будемо ретельно пережовувати їжу, на смакові рецептори надходитиме більше активних речовин і процес насичення завершитися швидше. Якщо ж не їсти повільно, то можна з'їсти в два або три рази більше, що подолати не допоможуть ніякі способи схуднення.

 

Друге правило, яке висувають всі способи схуднення,допоможе скинути вагу швидко - це використання невеликих тарілок. Якщо менше порція, то, психологічно завершивши їжу, можна випити чаю чи соку. Більша ж тарілка змушує нас просити добавки і накладати собі більше, ніж ми можемо з'їсти насправді.

Третє правило, яке пропонують дотримуватися простих способи схуднення,говорить: Тобто потрібно за столом. Не спокушайтеся на чіпси, закуски, снеки і фаст-фуд - вони і відкладаються у вигляді зайвих кілограмів.

Четверте правило, яке вимагають дотримуватися доступні способи схуднення: чи не перехоплюйте бутерброди. Привчіть себе їсти з тарілки. За допомогою тарілки Вам буде легше визначити, скільки саме ви з'їли.Поспіх теж не буде кращим порадником.

П'яте правило, яке придумали елементарні способи схуднення: навчіться насолоджуватися якістю їжі, а не її кількістю. Якщо Ви дозволите собі один десерт в ресторані, не варто переживати. Набагато більш небезпечним буде поглинання кілограма еклерів будинку.Шосте правило (прості способи схуднення): їсти краще частіше. Вставайте з-за столу з відчуттям легкого голоду і дозвольте собі через пару годин бутерброд або легкий салат.

Сьоме правило (способи схуднення, які дійсно допоможуть знизити масу тіла): їжте і не відволікайтеся. Не варто за їжею читати журнали, газети або дивитися телевізор.Насолоджуйтесь самим процесом. Як тільки Ви відволікаєтеся від їжі, Ви ризикуєте набрати зайві кілограми.

Восьме правило, якому радять слідувати всі способи схуднення: слідкуйте за позначеннями калорій на напоях. Пам'ятайте, що Вашими ворогами і способом для набору зайвих кілограмів є газовані напої, соки і навіть спиртне.Дев'яте правило (способи схуднення): контролюйте свої бажання. Перед тим, як приступити до прийому їжі, подумайте, дайте собі п'ять хвилин на роздуми. Чи дійсно Ви хочете з'їсти торт повністю або Вам вистачить пари шматочків. Подумайте розумно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити