Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Оливкова олія для схуднення

Оливкова олія для схуднення завжди дуже цінувалося майстерними гурманами. Дуже почесне місце оливкова олія для схуднення займає саме в Греції - дієтологи запевняють, що більше 40% калорійності їх національної кухні припадає саме на частку оливкової олії. І варто зазначити,що в країні найнижчий у світі рівень смертності через серцево-судинних захворювань.

Оливкова олія для схуднення фактично повністю складається з ненасичених жирів, доброчинних для серця і судин. На ненасичені жири багаті і арахісове, і соняшникова олія, оливкова олія - ​​теж. А виробники масла з шафрану впевнені,що за своїми благотворним якостями воно здатне конкурувати і з оливковою і з арахісовим маслом.

 

Греки застосовують оливкова олія для схуднення фактично у всіх блюдах і навіть приймають його в чистому вигляді. Французи, наприклад, великі шанувальники вершкового масла: вони не можуть відмовитися від нього ні в яких-або умовах! З цієї причини французькі досвідчені дієтологи створили відмінний замінник - маргарин, базис якого - соняшникова олія. Американці віддають свою перевагу маргарину, виконаному на основі кукурудзяної олії.

Кукурудзяна олія, як і оливкове масло, теж містить ненасичені жири, але не всі ненасичені жири повністю однакові. Поліненасичені жири, які переважають в кукурудзяній олії, менше доброчинні для здоров'я, ніж мононенасичені, які є основою оливкової олії.

Підтверджено множинними дослідженнями, ненасичені жири знижують концентрацію холестерину в крові, що робить оливкова олія для схуднення.Загальний холестерин містить в собі холестерин низької щільності - його іменують поганим холестерином, і холестерин високої щільності, він же хороший холестерин. Перший з них засмічує артерії і істотно прискорює формування атеросклерозу, інфаркту, стенокардії, другий цим же процесам перешкоджає.

При вживанні масла кукурудзяного загальний холестерин під впливом поліненасичених жирів знижується завдяки зменшенню обсягу хорошого холестерину. Мононенасичені жири оливкової олії значно знижують рівень не потрібного нам холестерину.

До слова,шанувальникам майонезу необхідно пам'ятати: в їх обожнюваному продукті є в більшості саме поліненасичені рослинні жири, якими славиться оливкова олія для схуднення.

Оливкова олія для схуднення багате на поліфенолами (результативні антиоксиданти, здатні запобігати серцеві та онкозахворювання) і, крім того,має в складі сквален, які уповільнюють розвиток раку товстої кишки, легенів, а також шкіри. У Японії кваліфіковані онкологи використовують сквалену в чистому вигляді для підвищення результативності хіміотерапії.

Переваги оливкової олії видно і в кулінарній справі. За кулінарним пріоритетами при приготуванні страв,починаючи від солодких і закінчуючи гострими, йому просто немає рівних.

Оливкова олія для схуднення існує самих різних сортів: з плодів раннього збору виконують зеленувате пряне масло, з вже стиглих - світло-жовте з м'яким і приємним смаком оливкова олія.

Смак олії прямо залежить і так само від того, де були вирощені оливки. Приміром,олія оливкова з італійської провінції Лігурія за своїм смаком і запахом нагадує гармонійну суміш з кедрових горішків, мигдалю, польових квітів. Інші сорти Лігурійського масла мають гострий, перцевим запахом. Існують масла густі, в'язкі, подібно свіжозібраного меду, є більш рідкі. Олія маслинова для схуднення родом з Тоскани,де врожай збирають досить-рано, має різкий, але при цьому приємний запах. Фахівці легко відрізняють італійські олії від іспанських або ж французьких, володіють властивими особливостями. Актуальні в світі масла з Тунісу і також з півдня Каліфорнії.

Для того щоб зберегти запах, колір,смак оливкова олія для схуднення в більшості розфасоване саме в скляну тару, в той час як інші рослинні масла, навпаки, - в пластикову. Пляшка оливкового масла для схуднення може мати вартість і 1, і навіть 30 дол, але прийнятна вартість не говорить про погану якість.Все залежить від власних уподобань і смаків: одні шанують м'які масла, інші - різкі і навіть терпкі. Новачкові, щоб здійснити вибір, необхідно перепробувати величезна безліч сортів.

Фахівці тримають на своїй кухонній полиці кілька видів оливкової олії для схуднення, призначених для холодних і гарячих блюд, для риби, м'яса,для тіста, а також для салату. Дешеве оливкова олія для схуднення застосовують у простих щоденних стравах, більш дороге оливкова олія для схуднення - в урочистих і делікатесних.

Оливкова олія для схуднення не сприймає світло, тепло і контакт з повітрям,з цієї причини оливкова олія для схуднення зовсім слід зберігати його в холодильнику. При придбанні зверніть свою увагу на дату виробництва (ні в якому разі не слід купувати прострочене масло!).

Додати коментар


Захисний код
Оновити