Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Схуднення в домашніх умовах

Схуднення в домашніх умовах - один з найоптимальніших способів скинути зайву вагу. Справа в тому, що деякі незручності, пов'язані з відсутністю професійного спортивного спорядження тощо, з лишком компенсуються звичної комфортної психологічної атмосферою. Домашні тренування і дієти, що включає в себе схуднення в домашніх умовах, Допоможуть вам істотно заощадити в наступному:

 

- У часі досягнення спортзалу або фітнес-центру;

- У грошах на дорогу або на бензин (якщо ви на машині);

- В оплаті абонемента на відвідування або послуг персонального тренера.

Також важливим фактором є те, що схуднення в домашніх умовах дає повну свободу,адже вдома ви можете займатися в будь-який зручний для вас час, а не підлаштовуватися під ті суворі 1,5-2 години, коли вас чекають. Це особливо зручно молодим мамам з маленькими дітьми і дамам з напруженим ненормованим робочим днем, для яких схуднення в домашніх умовах - найприйнятніший варіант.Насправді організувати власні тренування вдома досить просто. Для схуднення вам достатньо займатися бігом і силовими вправами з невеликим обтяженням. У нашій статті ми допоможемо вам правильно дозувати ці навантаження для досягнення оптимального результату.

Схуднення в домашніх умовах насамперед вимагає чітко поставленої мети,сили духу і максимальної цілеспрямованості. Вам буде необхідно якомога краще налаштуватися на позитивний результат, регулярно проводити тренування згідно графіка і, що важливо, прагне отримувати від них задоволення, що гарантує схуднення в домашніх умовах.

З психологічним аспектом проблеми ми визначилися, тепер необхідно зрозуміти,який інвентар вам необхідно мати для домашнього спортзалу. Цей список дуже невеликий: спеціальний килимок для заняття спортом, кілька пар гантелей з вагою в діапазоні 1-3 кг, вузька лава з щільною оббивкою (найкращим варіантом є недорога лава для преса). З одягу ми рекомендуємо вам простору форму,яка не буде обмежувати ваші рухи і вільно виводити вологу назовні. Якщо вам не по кишені спеціальні тренувальні комплекти, то можна обмежитися звичайним одягом з х / б, яку при бажанні можна міняти під час тренувань - і схуднення в домашніх умовах незабаром порадує вас блискучою фігурою.

Для досягнення максимального ефекту вашому організму буде достатньо трьох тренувань на тиждень. Частіше не варто, тому йому необхідний час для відновлення. Графік - день / через день найбільш прийнятний, тому вашому тілу буде достатньо одного дня для відновлення своїх сил. Найкращий час для тренувань: вранці з 11.00 до 13.00 або ввечері з 17.00 до 19.00.

Схуднення в домашніх умовах зажадає від вас чіткого режиму харчування і відпочинку, тому що не можна тренуватися раніше, ніж через 2 години після прийому їжі і за дві години до сну. У першому випадку організм просто не встигне переварити всю їжу, а в другому ви просто не виспіться, т.к.організм перебуває в тонусі після тренування ще мінімум 1,5-2 години.

Підвищені навантаження на організм зажадають від вас зміни раціону харчування. Відтепер вам заборонено борошняне, смажене, жирне і солодке. Вітаються сирі фрукти і овочі, а також свіжі соки. Вечеря при такому раціоні має бути максимально легким,а один день на тиждень вам доведеться повністю провести на свіжих фруктах і овочах, птогда схуднення в домашніх умовах порадує результатами. І взагалі частіше влаштовуйте розвантажувальні дні, більше ходіть на свіжому повітрі. Вам показані тривалі пішохідні прогулянки не рідше двох разів на тиждень.Перед тренуванням вам в обов'язковому порядку необхідна розминка, чого вимагає схуднення в домашніх умовах. Як неї прекрасно підійде біг на місці протягом 2-3 хвилин, нахили в різні сторони з обертальними і махательних рухами рук і ніг протягом 5-7 хвилин. При цьому ви повинні задіяти абсолютно всі частини тіла, включаючи шию,спину і ноги.

Сам процес тренування, як радить якісне схуднення в домашніх умовах, повинен складатися з комплексу вправ, які повторюються 15-20 разів. З часом таких повторень ви повинні зробити 3 підходи. Будь-яка вправа закінчується тоді, коли ви відчуваєте піт і легке напруження м'язів. Пам'ятайте,що перекачані м'язи - це не наша з вами сьогоднішнє завдання.

І останнє: будь-який комплекс вправ ефективний, як і всяке схуднення в домашніх умовах, в середньому протягом місяця. Щоб продовжити максимальне позитивний вплив на організм, необхідно повністю або частково змінювати комплекс або збільшувати навантаження у вправах.Цього можна досягти збільшенням кількості підходів або вагою обтяження в підході. Також відмінно допомагають різні модифікації тренажерів для схуднення, які гарантують схуднення в домашніх умовах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити