Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Насіння льону для схуднення

Насіння льону для схуднення використовують з незапам'ятних часів. Насіння льону для схуднення обіцяють ідеальну фігуру за короткий час, але, крім цього, насіння льону дають ще один важливий ефект - очищення шкіри. Вживаючи насіння льону у вигляді відвару для схуднення, можна не тільки прибрати зайву вагу, але і отримати рівний колір обличчя,бархатисту і ніжну шкіру. Але обов'язково звертайте увагу на термін зберігання відвару, бо вже через два-три дні погіршаться не тільки його смакові якості, але й ефект застосування буде практично нульовий.

Тому готовий відвар зберігати довго не потрібно, а, отже, готувати його в невеликих кількостях.Відвар (насіння льону для схуднення) вживається всередину. Але дотримуйте кілька важливих правил. Пити відвар (півсклянки) потрібно за півгодини до прийому їжі. Всього за добу необхідно випити не менше півтора склянок. Цикл складається з 10 днів вживання відвару і 10 днів перерви.

 

Насіння льону для схуднення застосовуються в найрізноманітніших цілях.Насіння льону прекрасно зміцнюють організм. Насіння льону можна застосовувати в їжу як дієтичну добавку. Насіння льону для схуднення, крім вуглеводів, містять вітаміни і білки, тобто є цінним харчовим продуктом.

Насіння льону ефективні не тільки для зменшення зайвої ваги. Насіння льону стимулюють травлення,покращують роботу видільної системи. Для цих цілей насіння льону необхідно залити гарячою водою і дати їм час набрякнути.

Насіння льону допоможуть людям, що страждають від зниженого рівня інсуліну в крові, від виразок, гастриту, геморою і запору. Насіння льону незамінні при циститі.Насіння льону показані при сечокам'яної хвороби - вони виводять каміння з нирок.

Тому, вживаючи насіння льону для схуднення, можна паралельно досягти і загального оздоровчого ефекту. Допоможуть насіння льону і при запальних процесах, якщо застосовувати їх в компресії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити