Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Схуднення за допомогою активованого вугілля

Схуднення за допомогою активованого вугілля - досить специфічний, але ефективний спосіб привести своє тіло у форму. Специфіка полягає в тому, що саме лікар-дієтолог повинен призначити вам кількість прийнятого вугілля і термін дієти, тільки тоді схуднення за допомогою активованого вугілля результативно. Це дуже важливо, тому щонеправильна дозування однозначно призведе до проносу або запору. При необгрунтованої ж тривалості дієти з різними шкідливими речовинами (гази, отрути, токсини і важкі метали) можуть втечуть і корисні складові нашого організму. Це може привести до авітамінозу, дефіциту білків, жирів і гормонів,без яких наш організм не може нормально функціонувати. Наслідком такого становища стане стрес, занепад сил і нервові розлади різного ступеня.

 

Як вам вже зрозуміло, основою дієти (схуднення за допомогою активованого вугілля) є позбавлення організму від всякої гидоти. Дійсно,активоване вугілля має яскраво виражений ефект антидоту. Він складається з пористого вуглецю, за рахунок чого має відмінні каталітичні і абсорбційні властивості. З точки зору хімії, він добре пов'язує безліч різних хімічних сполук. У традиційній медицині активоване вугілля давно і успішно застосовується при метеоризмі, діареї,диспепсії, при захворюваннях, наслідком яких є процес гниття або бродіння в стравоході взагалі і в кишечнику зокрема. Крім цього, активоване вугілля відмінно зарекомендував себе при лікуванні різного роду інтоксикацій (в тому числі і алкогольних), бронхіальній астмі, атопічному дерматиті і т.д.Схуднення за допомогою активованого вугілля може здійснюватися за двома методиками. Обидві ці методики схуднення за допомогою активованого вугілля досить прості і однаково ефективні. Активоване вугілля приймається натщесерце і запивается простою водою.

 

Перша методика (схуднення за допомогою активованого вугілля) вимагає застосування однієї таблетки на кожні десять кілограмів вашої ваги. Схуднення за допомогою активованого вугілля починається з трьох таблеток і поступово закінчується на розрахованому кількості. При цьому із збільшенням кількості таблеток необхідно стежити за самопочуттям.Друга схема (схуднення за допомогою активованого вугілля) рекомендує розділити 10 таблеток на 3 прийоми (по кількості наступних прийомів їжі) і випити їх за годину до їжі. Максимальний термін такої дієти - 10 днів, після яких обов'язково необхідно зробити десятиденну перерву. Процедуру можна повторити тільки після узгодження з вашим лікарем-терапевтом або дієтологом.

Схуднення за допомогою активованого вугілля, на жаль, має досить серйозні побічні ефекти і протипоказання. Так як активоване вугілля перешкоджає всмоктуванню в організм вітамінів та мінеральних речовин, то зловживання даною дієтою може привести вас до блювоти.До категоричним протипоказанням дієти на активованому вугіллі (схуднення за допомогою активованого вугілля) належать випадки, коли у пацієнта є кровотечі або виразкові захворювання шлунково-кишкового тракту. Цей факт вимагає обов'язкової попередньої консультації перед цією дієтою з терапевтом і фахівцем-гастроентерологом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити