Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Коктейлі для схуднення

Коктейлі для схуднення - приємне і цілюще зілля для усунення зайвих кілограмів. Багато представниць прекрасної статі мріють придбати таку «супертаблетку», завдяки якій можна позбутися від надмірної ваги, що гарантують коктейлі для схуднення. При цьому не потрібно буде виснажувати себе дієтами і фізичними вправами.Але поки такі таблетки ще, на жаль, не були винайдені, а їх ефект можуть заповнити смачні і поживні коктейлі для схуднення. Більшість же пропонованих на сьогоднішній день засобів для схуднення дають відчутний результат лише в поєднанні з фізичними вправами і дієтами.Основним їх завданням служить саме заміна прийомів їжі (одного або декількох), а також скорочення калорій, які споживаються протягом усього дня. Дуже часто можна зустріти засоби для схуднення у вигляді коктейлів.

 

Треба сказати, що самі виробники подібних білкових коктейлів для схуднення стверджують,що їх продукція (коктейлі для схуднення) дозволяє позбутися зайвого жиру і ваги. Але поки ніяких вагомих доказів цьому не послідувало.

Зазвичай виготовляються білкові суміші та готові коктейлі для схуднення з соєвого білка. Також використовуватися в їх рецептурі може ячная або молочна основа.І хоча як такого шкоди для організму коктейлі для схуднення не представляють, але чекати, що від їх прийому вага сам по собі почне йти, не варто.

Справа в тому, що такі коктейлі для схуднення містять в собі розбухає целюлозу і деякі інші речовини, які покликані знижувати апетит.Однак головним їхнім завданням є збагачення організму вітамінами, білками і амінокислотами. Варто відзначити, що коктейлі для схуднення низькокалорійні. Зазвичай їх вживають на сніданок або обід. Увечері ж можна дозволити собі повноцінний вечерю. Але не варто перевищувати рекомендований рівень калорійності.Також не варто вживати подібні коктейлі для схуднення довше, ніж це рекомендовано самою компанією-виробником. Протипоказань у них немає. Хоча у деяких людей при вживанні таких коктейлів для схуднення можуть виникнути алергічні реакції на певні харчові замінники.

Тепер поговоримо про плюси, якими володіють коктейлі для схуднення. Наприклад, коктейлі для схуднення містять зовсім мало хімічних інгредієнтів. Тому і шкода здоров'ю практично коктейлі для схуднення не завдають. Їх вживання може служити певною альтернативою монодієти: йогуртовой, яблучної.Коктейлі для схуднення можуть бути досить ефективні, але лише в тому випадку, якщо використовувалися правильно.

Мінуси, якими відлякують шанувальників дієтології коктейлі для схуднення. Дотримуватися такої дієти дуже складно. Якщо дану суміш ви будете вживати з звичайною їжею, то незабаром ваша вага може значно збільшитися.Замінники набридають досить швидко. Крім того, далеко не у кожної людини очікуваний ефект насичення може наступати. А у деяких жінок споживання коктейлів для схуднення може викликати проблеми зі стільцем. Ці неприємності проходять тільки після повернення до звичайної їжі.Головною проблемою всіх коктейлів для схуднення можна назвати у великому вмісті цукру і мінімальному наборі клітковини і поживних речовин. Для приготування більшості з них може знадобитися пастеризоване гомогенізоване молоко. Якщо ж цей продукт не додавати, то у напою буде дещо інша поживна цінність.За твердженням багатьох людей, потрібно володіти Неабияку волею, щоб витримати такий режим, який пропонують коктейлі для схуднення. Часом проблеми виникають саме через те, що організм отримує набагато менше калорій, ніж йому потрібно. А значить, починає всіляко економити енергію. При цьому сповільнюється обмін речовин.Тому багато плани по схудненню терплять фіаско. Людина, як правило, заздалегідь підраховує, скільки він ужив калорій і скільки кілограмів повинен скинути. Але на ділі виходити все по-іншому. Зайва вага йде повільно. А іноді втрата ваги просто припиняється.

Якщо ви хочете схуднути, то необхідно не тільки контролювати споживання калорій, Але і підвищувати свою фізичну активність, чого вимагають коктейлі для схуднення. Для дорослої людини нормою споживання білка в день вважається 45-60 грам. Якщо ви вибрали як способу схуднення збалансовану дієту, то немає необхідності додатково додавати белов, наприклад, у вигляді білкових коктейлів. Крім того,білок містить калорії. Це означає, що зловживання такими коктейлями сильно утруднить процес схуднення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити