Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тайські таблетки для схуднення

Тайські таблетки для схуднення у всіх на слуху. Але, ми відзначимо, що як таких «тайських таблеток» не існує. У наш час так прийнято називати різні засоби для схуднення, які виробляються і поставляються безпосередньо з країн Південно-Східної Азії. Але в більшості своїй ці кошти не сертифіковані в нашій країні. Тому, Приймаючи їх, не можна до кінця бути впевненим, що не представляють небезпеки для вашого здоров'я.

Тайські таблетки для схуднення, як правило, розробляються медичними центрами з корекції фігури і зниження ваги, які розташовані в Таїланді. Але вивозити подібні таблетки з країни офіційно заборонено.

 

Однак придбати тайські таблетки для схуднення в наш час можна без особливих проблем. Нам пропонують їх купити телемагазини, інтернет-сайти. Часто можна побачити подібні оголошення в газетах і журналах. Але з чого ж все-таки полягають ці чудодійні таблетки?Інститут харчування РАМН всерйоз зацікавився складом «тайських таблеток» для схуднення. Був проведений цілий ряд досліджень, результати яких показали, що основу даних таблеток складають фітокомплекси. Для них характерні сечогінний, проносний і жовчогінний дії. Аналогічний склад має будь-який, але тільки рослинний,препарат для схуднення. Але сильно схуднути на одних таких препаратах просто нереально. Тому для досягнення максимального ефекту потрібно прийом таких таблеток всіляко доповнювати дієтами і фізичними вправами.

Багато людей, випробували дані кошти, стверджують, що схуднути з їх допомогою дійсно можна. Секрет був розкритий. Виявляється,що до складу «тайських таблеток» для схуднення, крім рослинних компонентів, входять сильно діючі психотропні препарати, які відносяться до групи амфетамінів. Вони покращують обмін речовин і настрій, знижують апетит і підвищують працездатність. До вільному продажу ці препарати були дозволені ще 50 років тому.А сьогодні їх прирівнюють до наркотиків. Тому, без медичних показань, їх застосування, а, також, розповсюдження заборонено.

Можна зробити висновок, що поширення тайських таблеток для схуднення, які містять в своєму складі амфетаміни, є кримінально караним злочином. Якщо застосовувати їх постійно, то відбувається порушення психіки, завдається непоправної шкоди здоров'ю. На стані таких життєво важливих органів, як нирки, печінка серце,вони також можуть негативно позначатися. І навіть якщо вам вдалося схуднути за допомогою таких таблеток, то маєте всі шанси потрапити до лікарні з вельми серйозними ускладненнями.

Якщо, прочитавши дану статтю, у вас ще є сумніви, купувати «тайські таблетки» для схуднення чи ні,то для початку можете зателефонувати їх розповсюджувачам і задати кілька цікавлять вас питань. Наприклад, який склад цих таблеток, чи були вони сертифіковані в нашій країні, а також на кого ляже відповідальність за можливі побічні ефекти. При цьому зрозумілої відповіді, звичайно ж, не буде. Тому,перш ніж іти в магазин за подібними таблетками, гарненько задумайтеся, чи потрібно піддавати своє здоров'я такому ризику. Адже в наш час існують безліч сертифікованих препаратів, а також є більш безпечні способи позбавлення від зайвих кілограмів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити