Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для схуднення живота

Вправи для схуднення живота зажадають від вас зусиль. Тому, не кожній представниці прекрасної статі вдається домогтися плоского живота. Адже в цій області розташовані різні групи м'язів, які потребують ретельного опрацювання: міжреберні, косі, передня губчаста і пряма м'язи.Сьогодні ми не будемо докладно розповідати про кожну з груп м'язів. Нашим завданням є добірка кращих вправ для схуднення живота. У них, як раз таки, будуть задіяні всі перераховані вище групи м'язів. Отже, ось кілька вправ, виконуючи які ви зможете зменшити талію і накачати прес:

 

1) Вправа для схуднення живота. І.П.: Лягаємо на спину, руки спочатку згинаємо в ліктях, а потім прибираємо за голову. Ноги потрібно зігнути в колінах. На видиху необхідно притиснути поперек до підлоги. При цьому намагайтеся відірвати лопатки від підлоги якомога вище. На вдиху повертаємося у вихідне положення. Виконуємо 3 підходи по 50 скручувань.

2) Вправа для схуднення живота. І.П.: Як і в попередній вправі. На видиху потрібно скрутитися в спині. Лівий лікоть стосується правого коліна. На вдиху опускаємося. Потім на видиху знову скручуємося в спині. Нот тепер дістаємо правим ліктем до лівого коліна. На вдиху потрібно опуститися. Виконується 3 підходи по 30 скручувань.

3) Вправа для схуднення живота: Дана вправа здатне зміцнити нижні м'язи преса. І.П.: лягаємо на спину, руки повинні бути витягнуті уздовж тулуба. На видиху повільно піднімаємо обидві ноги вгору під кутом 90 градусів. Постарайтеся максимально напружити м'язи преса. Таз відриваємо від підлоги. На вдиху повертаємося у вихідне положення.Впираємося руками в підлогу, тим самим, допомагаючи собі.

4) Вправа для схуднення живота. І.П.: лягти на спину, руки зігнути в ліктях і відвести за голову. Ноги при цьому необхідно зігнути в колінах. На виході відриваємо ноги і плечі, причому, одночасно. Рухати їх потрібно назустріч один до одного. На вдиху поволі повертаємося у вихідне положення.Виконується дану вправу в 3 підходи по 25 разів. Гойдаються нижні і верхні м'язи черевного преса.

5) Вправа для схуднення жівота.І.п.: Лягаємо на спину, руки витягаємо уздовж тулуба. Ноги повинні перебувати разом. На видиху піднімаємо праву ногу під кутом 90 градусів. На вдиху опускаємо е вниз. Повторіть 10 разів. Те ж самій потрібно виконати і іншою ногою.

Піднімаємо обидві ноги безпосередньо під прямим кутом.М'язи преса повинні бути напружені. У такому положенні постарайтеся втриматися протягом на 10 рахунків, а потім повільно опускаємо ноги.

Те ж вправа виконується спочатку на одному боці, потім на іншому. Досить двох підходів.

6) Вправа для схуднення живота. І.П.: встаємо на карачки, руки повинні знаходитися на рівні плечей.Видихніть і постарайтеся максимально втягнути живіт. Якщо виникло таке відчуття, що він прилип до хребта, то ви все зробили правильно. У такому положенні необхідно затриматися на 15 секунд. Потім треба розслабитися. Вправу повторюємо 12 разів. Кількість повторень з кожним разом збільшуємо.

7) Вправа для схуднення живота. І.П.: Лягаємо на спину, руки згинаємо в ліктях і відводить за голову. Ноги згинаємо в колінах. Уявіть, що їсте на велосипеді. До колін потрібно по черзі наближати то правий, то лівий лікоть. Чим ваші ноги ближче будуть знаходитися до підлоги, тим сильніше працюють м'язи преса.

8) Вправа для схуднення живота. І.П.: лягти на спину,прямі руки відводимо за голову. Ноги витягаємо і зводимо разом. На видиху піднімаємо корпус і прямі ноги. Ви як би старіє торкнутися чолом колін. На вдиху повертаємося у вихідне положення, причому, повільно.

Ви можете збільшувати кількість підходів і повторень. Ось тільки робити це потрібно поступово.Ускладнити вправи для схуднення живота можна, користуючись гантелями або вантажами. Виконувати вправи для живота необхідно 3 рази на тиждень, а не щодня. Адже м'язи теж потребують відпочинку. Після прийому їжі ні в якому разі не приступайте до подібних вправ. Це може нашкодити вашому шлунку.Якщо займатися на самоті вам нудно і не цікаво, то можна виконувати вправи по відео-посібника. Приділяючи всього по 30 хвилин на день (хоча б 3 рази на тиждень), ви зможете за короткий термін домогтися приголомшливих результатів.

Відео вправи для схуднення живота

Додати коментар


Захисний код
Оновити