Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Клізма для схуднення

Клізма для схуднення є додатковим засобом очищення організму. За своєю суттю клізма для схуднення покликана очищати наш кишечник від різноманітних шлаків. Саме шлаки є однією з причин накопичення жирів в організмі, що усуває клізма для схуднення. Справа в тому, що жир - це захисний відповідь організму на шкідливі речовини,які виділяються з шлаків, боротися з якими природним і безпечним шляхом може тільки клізма для схуднення.

 

Клізма не може бути самостійним інструментом схуднення. Клізма для схуднення повинна застосовуватися обов'язково в комплексі з низькокалорійною дієтою. Такий симбіоз здатний серйозно підсилити ефект схуднення,приносячи максимальну користь нашому організму. Клізму бажано зробити перед початком дієти. Перед нею радимо вам випити води. Сама клізма для схуднення робиться тільки з водою, в рідкісних випадках можна додати кілька крапель лимона або масла. З першого разу вам буде важко зробити повноцінну клізму об'ємом 1,5 літра,тому почніть з невеликих порцій. Однак майте на увазі, що клізма для схуднення робиться всього один раз на тиждень. Категорично не можна зловживати клізмами, інакше м'язи прямої кишки почнуть атрофуватися, що приведе вас до хронічних запорів і залежності від даної процедури.

На думку фахівців-дієтологів,клізма для схуднення сама по собі не є засобом, що допомагає вам позбавитися від застарілих жирових відкладень. Клізма для схуднення хороша для тих, у кого є проблеми зі стільцем. Однак дієтологи не забороняють проведення даної процедури в комплексі боротьби із зайвими кілограмами. Як боротьби з запорами така процедура,як клізма для схуднення, особливо гарна, але клізма кардинально не впливати на процес схуднення. За допомогою неї ви зможете позбутися деяким чином від шлаків, але не від жирових відкладень.

У процесі очищення вашого організму від шлаків рекомендуємо вибрати таку процедуру як гідроколонотерапія. В результаті пройденого курсу ви не тільки очистіть свій організм отшлаков, а й неодмінно позбудетеся пари непотрібних кілограмів. Перш ніж допустити вас до такої процедури, доктор-фахівець повинен призначити вам необхідні аналізи,і тільки після цього під чуйним керівництвом фахівців ви зможете насолодитися цим процесом. Суть процедури гідроколонотерапії - це промивка кишечника спеціальним апаратом. Але його головна відмінність від клізми полягає в тому, що кишечник промивають специфічними розчинами, що зберігають мікрофлору кишечника і заселяють його корисними бактеріями. Після вивчення результатів ваших аналізів доктор зможе визначити, як часто ви повинні відвідувати сеанси і яка повинна бути їх тривалість. Пройшовши курс гідроколонотерапії ви не тільки повністю позбудетеся від шлакових відкладень, але і зможете відчути себе набагато бадьоріше. Але самим позитивним фактором, що впливає на ваш вибір,повинен стати саме цей - гідроколонотерапія позитивно впливає на роботу кишечника, заселяючи його корисними бактеріями.

Клізма для схуднення таки може і повинна використовуватися як процедура, яка безсумнівно зобов'язана оздоровити ваш організм. Але слід пам'ятати,що будь-яка процедура повинна бути не частою і проходити під наглядом фахівців. Слідуючи неухильно таким правилам, результат перевершить всі ваші очікування і принесе тільки лише користь вашому організму.

Додати коментар


Захисний код
Оновити