Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зарядка для схуднення

Зарядка для схуднення - це один з найвірніших і перевірених способів схуднути. Але слід зазначити, що навіть у такому нехитрому справі є свої певні правила і принципи. Самим головним правилом є те, що зарядка повинна бути обов'язковою у вашому ранковому розпорядку. В іншому, важливо знати,як правильно поєднувати деякі фізичні вправи, щоб вони неодмінно принесли позитивний результат.

 

По-перше, зарядка для схуднення - це не тренування якогось спортсмена, що передбачає колосальні навантаження. Тому не варто вдаватися до великих навантажень для свого організму,які спричинять за собою великі енергетичні витрати, які треба буде заповнювати, і, як наслідок, підвищення апетиту. Ви ж не ставите метою перемогти в змаганнях або виграти золото на Олімпійських іграх. Ваша мета зовсім інша - схуднути. І бажання з'їсти слона після зарядки вам ні до чого.Ваша зарядка для схуднення повинна бути тривалою, наприклад плавання або швидка ходьба, гімнастика або легкий біг і так далі. Заняття такого роду повинні тривати протягом однієї години. З усіх перерахованих видів рекомендуємо вибрати плавання,так як в цьому процесі організм витрачає енергію ще й на підтримання необхідної температури тіла, що надалі приведе до додаткового знищенню жирових відкладень.

По-друге, зарядка для схуднення - це регулярне заняття, а не хвилинного бажання. Без якої-або систематики в ваших позивах зробити зарядку ви не зможете домогтися бажаного результату в процесі схуднення. Тільки регулярні заняття спортом допоможуть вашому організму в боротьбі із зайвими кілограмами. Поступового і значного зниження ваги ви зможете домогтися, займаючись як мінімум п'ять разів на тиждень по одній годині.Після фізичних вправ слід прийняти ванну або душ. Регулярність і систематика - це друге непорушне правило.

По-третє, кожен день у вашому розпорядку дня повинні займати місце або швидка піша ходьба, або швидкий біг протягом як мінімум сорока п'яти хвилин і не менш. Це особливо стосується тих, хто полінувався і не зробив гімнастику. Чому саме в перебігу певного часу? Пояснити це дуже просто. Протягом перших п'ятнадцяти-двадцяти хвилин організм виробляє енергію для фізичних навантажень за допомогою глюкози або глюк, а в час, що залишився він її генерує, спалюючи жири. Якщо ви впродовж 25 хвилин бігали, то напевно відчували розігріту тіла, яка свідчить про те, що ваш організм почав знищувати поклади жирів. Коли виникає це почуття,рекомендується продовжувати фізичні навантаження ще протягом 30-40 хвилин. Іноді виникає неправильне судження, що побігавши двадцять хвилин після їжі ви зможете схуднути. Це невірно, так як ви позбудетеся тільки лише запасів глюкози в крові, а от кількість жиру залишиться колишнім,що не спричинить позбавлення від зайвих сантиметрів на вашій талії і стегнах.

Таким чином, зарядка для схуднення може стати вашим найголовнішим і дієвим методом боротьби із зайвими кілограмами, якщо ви будете займатися нею регулярно і систематично.

Додати коментар


Захисний код
Оновити