Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для схуднення сідниць

Вправи для схуднення сідниць покликані очистити від жирових відкладень одну з трьох найбільш проблемних зон жіночого тіла. На відміну від інших частин тіла, жир на сідницях відкладається дуже добре, а ось сгоняется звідти нелегко. Саме тому даний комплекс вправ для схуднення сідниць розрахований на 6 місяців при заняттях 4-5 разів на тиждень.

 

Вправа для схуднення сідниць № 1: вихідне положення - спина пряма, ноги трохи ширше ширини плечей, руки тримають гантелі вагою від 2-х до 5 кг. На рахунок «раз» поступово присідаєте, відводячи таз назад, на рахунок «два» повертаєтеся у вихідне положення. Вправа необхідно повторити 10-12 разів.

Вправа для схуднення сідниць № 2: вихідне положення - ви сидите на підлозі, ноги зігнуті в колінах під прямим кутом. На рахунок «раз» підніміть таз вгору, підніміть сідниці і спробуйте їх з'єднати, на рахунок «два» повертаєтеся у вихідне положення. Вправа необхідно повторити 8-10 разів.

Вправа для схуднення сідниць № 3: вихідне положення - станьте на коліна, зіпріться на передпліччя, напружте м'язи преса і втягніть живіт. На рахунок «раз» зіпріться на носок, випрямивши ліву ногу, і з цього положення піднімаєте ногу, не згинаючи її в колінах. На рахунок «два опускаєте ногу, також не згинаючи».На рахунок «три» і «чотири» виконайте ті ж самі рухи з правої ноги. Вправа необхідно повторити 8-10 разів.

Вправи для схуднення сідниць відрізняються за своєю інтенсивністю та кількістю повторень в залежності від статі виконавця. Справа в тому, що у чоловіків жирові складки на попі - відносно рідкісне явище. Вони, до того ж,набагато швидше йдуть при інтенсивному занятті спортом.

Жіночий організм влаштований трохи по-іншому. Підступний гормон естроген змушує жіноче тіло розвиватися в грушоподібної напрямку. Це відбувається тому, що у жінки основними місцями жирових відкладень є стегна і сідниці. Саме тому прибрати звідти зайве жінці набагато важче. У таких випадках потрібно дотримуватися дієти, але й активно прибирати непотрібні кілограми за допомогою фізкультури. Боротьба ця довга і вперта, так як той же естроген в жіночому тілі всіляко перешкоджає зменшенню жирових запасів.

Матушка-природа не за своєю примхою не хоче розлучатися з шаром підшкірного жиру. Справа в тому, що жирова тканина - це своєрідна комора нашого організму. При розщепленні жирів звільняється велика кількість енергії, вони потрібні для синтезування більшості необхідних амінокислот,без нього неможливо уявити репродуктивну функцію жіночого організму. Згадайте хоча б, що жінка під час вагітності повинна в середньому набрати близько 7-15 кг зайвої ваги! Природно, що він піде не в кістки, а в жирову тканину. Цей же жир, руйнуючись, є одним з цінних складових материнського молока. До речі, помічено,що в останню тріаду вагітності та в період годування груддю процеси руйнування жирів нарощують свою інтенсивність.

Ось ми і прийшли до висновку, що жир - найважливіша частина нашого організму. Ніхто ж з цим не сперечається. Питання полягає не в жирі, а в його кількості!Вправи для схуднення сідниць для найбільшої ефективності повинні поєднувати в собі силову і динамічне навантаження, тобто навантаження в русі. Справа в тому, що спалювання жирових відкладень найкращим чином відбувається при пульсі порядку 130 - 135 ударів на хвилину. Цей стан характеризується навантаженням низької інтенсивності, але великого об'єму.Ось чому для схуднення так популярний біг підтюпцем (повільний біг) протягом 30-60 хвилин. Такий же ефект створюється і при швидкій ходьбі.

Ще раз хочеться підкреслити, що заняття вправами для схуднення сідниць повинні бути достатньо тривалими. Ферменти для спалювання жиру при таких заняттях починають вироблятися тільки через 20 -30 хвилин після початку тренування. В результаті нескладних підрахунків тривалість заняття вправи для схуднення сідниць виходить близько 40-60 хвилин в залежності від того, скільки ви хочете спалити жиру. Адже, по суті, жир для людського організму є аналогом бензину для автомобіля.Інтенсивність прогулянок і пробіжок також відіграє важливу роль в досягненні швидкого результату. Рекомендується займатися вправами для схуднення сідниць не рідше за 3-4 разів на тиждень, при цьому поєднуючи тренування з силовими навантаженнями. У цьому випадку ходьба або пробіжка підтюпцем будуть для вас відмінною розминкою.При таких тренуваннях і психологічної цілеспрямованості ви дуже скоро досягнете бажаного результату.

Додати коментар


Захисний код
Оновити