Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Комплекс вправ для схуднення

Комплекс вправ для схуднення, пропонований нами не вимагає багато часу, брак котого так відчувається в нинішньому ритмі життя. Це маленький комплекс вправ для схуднення - вправ і силових, і кардіо, які можна виконувати де завгодно і коли вам завгодно, разом або ж порізно.Заняття комплексом вправ для схуднення займають проміжок часу від 10 і до 30 хвилин. Також можна займатися хвилин по 5-8 але кілька разів щодня. Це допоможе Вам зберігати тонус, зміцнювати м'язи, позбавлятися від зайвих кілограмів.

 

Комплекс вправ для схуднення, вправа 1. Слід поставити ноги на ширину плечей,руки з гантелями повинні бути вільно опущені уздовж вашого тіла. Потім зігніть коліна і зробите нахил вперед, так щоб ваша спина була паралельна підлозі, кисті повинні при цьому виявитися точно під плечима. Згинайте руки, підтягнувши при цьому гантелі до пояса, після знову опускайте руки. Виконуйте чотири повтору по 15 разів,а після вже випрямляєте корпус. Повторюйте таку вправу протягом хвилини застосовуючи при цьому все що завгодно в ролі обтяження вагою від двох і до шести кілограм, тут все залежить від Ваших персональних здібностей.

Комплекс вправ для схуднення, вправа 2. Вихідна позиція та ж, що і в минулому вправі.Ось тільки зараз слід розводити руки в сторони, на рівні плечей слід опускати. Проводьте п'ять повторів. Радимо кожен раз відхилятися підйомами вперед і по закінченні п'ятого підйому вийде так, що Ви піднімаєте руки перед собою. Здійснюйте це вправа для схуднення протягом хвилини і з тими ж обтяженнями,що і в попередній раз.

Комплекс вправ для схуднення, вправа 3. Наступна вправа тільки для трицепса. Слід стати обличчям до стільця, а в ліву руку Возя гантель, правою, в процесі нахилу слід упертися в сидіння стільця. Рука вище ліктя повинна бути повністю притиснута до вашого тіла. Згинаючи лікоть (лівий), підтягніть його до своєї талії.Повторюйте вправу півхвилини з обтяженням в 1,5 -3 кілограма. Після руки слід поміняти.

Комплекс вправ для схуднення, вправа 4. Вже не раз писали про віджиманні про всіх його перевагах і знову хочемо запропонувати додати в наш комплекс віджимання від підлоги. Слід встати в позицію упор лежачи напружити при цьому прес і руки поставити не багато ширше ніж ширина ваших плечей. Згинаючи руки,слід опускати грудну клітку до підлоги якнайнижче. Відіжміться приблизно 25 разів на найвищому темпі на який Ви здатні. Перерва в перебігу секунд 30-40 і новий підхід. Цих підходів по 25 разів слід виконати чотири. Ще раз зверніть свою увагу на високий темп і звичайно ж правильне дихання.Якщо у вас відразу не вийде 4 х 25 почніть з не багато меншої кількості, але не забувайте, що необхідно прагне до поступового збільшення повторів.

Комплекс вправ для схуднення, вправа 5 - присідання. Для цього слід поставити ноги на ширині плечей, виконуючи присідання пам'ятайте, що корпус повинен бути прямий,а при згинанні ноги в колінах повинні утворювати 90 градусів. Виконуйте чотири підходи по двадцять разів, перерва одна хвилина. Для тих, хто знаходиться в більш хорошій формі радимо присідання на одній нозі. Для цього слід одну ногу зігнути в коліні, а на другий присідати 30 секунд, і так поперемінно змінюючи ноги.Можна ще й тримати над головою усілякі обтяження.

Комплекс вправ для схуднення, вправа 6. Рада фахівців - відмінна і загальнодоступна форма для кардіо тренування буде доступна якщо перестати користуватися ліфтом і підніматися лише по сходах пішки при цьому більш енергійно діючи руками,а що б підсилити навантаження підніматися по сходах через одну або ж два щаблі.

Комплекс вправ для схуднення, вправа 7. Кожна жінка може виділити невеликий час і для виконання стрибків з скакалкою. При виконанні вправи намагайтеся п'ятами не доторкатися до землі краще здійснювати стрибки з ноги на ногу, але можна і на двох.Комплекс вправ для схуднення, вправу 8. Добре присідати із стрибком, але після присідання слід вистрибувати, таку вправу якісно розвиває ноги, а так само тренує серце. Цю вправу слід виконувати протягом хвилини.

Комплекс вправ для схуднення, вправа 9. Виконання бігу на місці.Здійснюючи цю вправу радимо піднімати високо коліна енергійно діяти руками, приземлятися лише на носки, а не на повну ступню. Бігайте приблизно п'ять хвилин, але все залежить від того, яку тренування Ви здійснили до цього.

Комплекс вправ для схуднення, вправа 10. Слід покласти на підлогу палицю або ж мотузку. Потім,перестрибуючи через неї в самі різні сторони, слід м'яко приземляться на обидві ноги.

Рада - об'єднуючи в комплекс вправи для схуднення і кардіо, і силові тренування у Вас вийде спалити більше калорій і значно швидше зміцнити власні м'язи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити