Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Обручі для схуднення

Обручі для схуднення - один з методів, до яких вдаються жінки щоб в результаті отримати красиву і струнку фігуру. Обручі для схуднення - напевно, самий щадний спосіб з жіночого арсеналу засобів для схуднення. Більшість жінок чомусь вибирають дуже шкідливе для організму голодування. Бажаний результат буде, звичайно, досягнутий,але якою ціною?

У голодування є кілька суттєвих недоліків. І перший з них - необхідність в силі волі. Добре, якщо холодильник порожній. Але якщо члени сім'ї, що не потребують в схудненні, вимагають триразового харчування, та ще і смачненького? Другий недолік: кожна жіноча фігура має свої фізіологічні особливості.

І оскільки при голодуванні жир йде або не йде на свій власний розсуд, то в результаті може вийти фігура худа, але дуже далека від досконалості. Третій, самий істотний: по закінченні голодування кілограми невблаганно повертаються.

 

Обручі для схуднення

Масажні обручі для схуднення позбавлені цих недоліків.Обручі для по'худенія дозволяє моделювати фігуру за власним розсудом, буквально створювати її заново. Жінка самостійно визначає тривалість і інтенсивність навантаження, групу м'язів, з якою необхідно працювати. Вправи з обручами для схуднення поліпшують загальний стан організму, стимулюють роботу дихальної,травної та репродуктивної систем. У результаті йде викид гормонів, які підвищують активність організму і покращують настрій.

Є й додатковий ефект від занять з обручами для схуднення - масаж. Вправи з обручами для схуднення - це сеанс акупунктури на дому.

Але перед тим,як приступати до вправ з обручами для схуднення в боротьбі за струнку фігуру, прислухайтеся до порад:

- Не треба з першого дня з ентузіазмом напружувати організм інтенсивними заняттями з обручем для схуднення. У перші дні цілком достатньо два-три заняття по 15 хвилин;

- Якщо використовуєте спеціальні масажні елементи, попередньо надіньте спеціальний пояс для схуднення або щільний одяг. Це дозволить захистити ваше тіло від можливих синців;

- З кожною групою м'язів працюйте обручем для схуднення окремо;

-якщо у вільний час вас тягне до холодильника - направляйте ноги до обруча для схуднення і робіть вправи;

- При заняттях з обручами для схуднення не потрібно строго обмежувати себе в їжі, а тим більше голодувати. Масажні обручі для схуднення цілком достатня засіб у боротьбі з кілограмами;

- Закінчуйте заняття з обручем для схуднення,як тільки відчули сильну втому. Вправи повинні проходити спокійно, дихання повинно бути рівним. Додатковий кисень спалює відкладені жири.

- Заняття з обручем для схуднення повинні бути постійними і систематичними. Не можна влаштовувати перерви, а потім наганяти або займатися з обручем для схуднення про запас.Заняття повинні відбуватися безперервно.

У занять з масажним обручем для схуднення немає протипоказань. Але все-таки потрібно прислухатися до свого організму. Якщо в результаті занять з обручем для схуднення погіршується загальне самопочуття, якщо при вправах ви відчуваєте біль, то необхідна консультація лікаря,який врахує індивідуальні особливості вашого організму. Приваблива, насамперед, здорова і усміхнена жінка, і зовсім не радує око хвороблива і роздратована, нехай навіть і зі стрункою фігурою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити