Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Цибулевий суп для схуднення

Цибулевий суп для схуднення дуже ефективний і не здатний завдати шкоди страждаючому ожирінням. У чому полягає результативність дієти, де головує цибульний суп для схуднення?

Вся дієта, основа якої - цибульний суп для схуднення, вибудувана на строгому обмеженні продуктів, в яких є надто великий обсяг жирів.Переставши приймати жирну їжу, до якої не належить цибульний суп для схуднення, Ви відчуєте значне поліпшення травлення, а цибулю з зеленню, які виступають в якості обов'язкових продуктів дієти, посприяють у розщепленні жирів природним методом.

Зелені овочі, які також є в наявності дієти і мають калорійність в мінусі.Таким чином, людина, вживаючи цибульний суп для схуднення, не отримує калорій, а, навпаки, витрачає їх на переробку такої їжі.

 

Цибулевий суп для схуднення виступає в якості основного блюда такої дієти. Причому, застосовувати цибульний суп для схуднення можна в такому обсязі, в якому бажаєте без будь-яких обмежень.При дисциплінованому і розумному підході, застосовуючи лише цибульний суп для схуднення і рекомендовані продукти, можна легко втратити півтора кілограма вже по закінченню трьох днів.

Рецепт цибульного супу для схуднення досить простий. Необхідно капусти білокачанної один кілограм, шість цибулин середнього розміру,два перцю болгарських (переважніше червоного кольору, для більшої краси), пучок селери, один кубик бульйону або їдальня ложки приправи, призначеної для цибульного супу для схуднення, солити за смаком.

Цибулевий суп для схуднення починають готувати з того. що всі овочі слажівается в каструлю. Спершу нашаткована капуста, після -цибулю і перець кільцями або, як вам подобатися, і селеру (порізаний дрібно). Коли овочі пошінковать, слід залити їх холодною водою. Воду довести до кипіння і після десять хвилин кип'ятити. Коли прокипить, зменшити вогонь і варити до повної готовності. Після солити і додати приправу (бульйонний кубик).

Протягом усього тижня слід їсти цибульний суп для схуднення, скільки бажаєте в перебігу дня. При дієті, що базується на цибульному супі, слід дотримуватися раціону, крім супу з лука.

День перший дієти (цибульний суп для схуднення). Тільки свіжі фрукти, за винятком винограду і банана.

День другий дієти (цибульний суп для схуднення).Виключно свіжі овочі.

День третій дієти (цибульний суп для схуднення). Лише свіжі овочі з фруктами.

День четвертий дієти (цибульний суп для схуднення). Свіжі овочі з фруктами, дозволено з'їсти два банани і випити молока 200 грамів, але низької жирності.

День п'ятий дієти (цибульний суп для схуднення).П'ятсот грамів відвареної птиці (або пісної яловичини або риби), а ще помідори.

День шостий дієти (цибульний суп для схуднення). Теж м'яса до п'ятисот грамів, лише свіжа капуста, огірки з солодким перцем.

День сьомий дієти (цибульний суп для схуднення). Двісті грамів коричневого рису з салатом, виконаним з овочів, дозволені фреші.Овочі з фруктами можна їсти без жодних обмежень. Цибулевий суп для схуднення їдять як гарячим, так і холодним. Чай і кава фахівці не радять.

Додати коментар


Захисний код
Оновити