Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для схуднення ніг (відео)

Вправи для схуднення ніг дозволяють зробити саме цю частину тіла стрункою, підтягнутою і сексапільною. Стрункі ноги, чого допомагають досягти вправи для схуднення ніг, являють собою не просто лише засіб з любовного арсеналу жінки, але і безпосередній індикатор здоров'я організму в цілому. Догляд за ногами,що включає вправи для схуднення ніг, - це і догляд за тілом в цілому. Щоб ноги залишалися красивими і стрункими, необхідно знати, як слід доглядати за ними, тобто які слід робити вправи для схуднення ніг.

 

Поганий кровообіг провокує цілий ряд захворювань, що дуже впливає і на ноги,так як саме на них припадає найбільше навантаження організму, знизити яку допомагають вправи для схуднення ніг. Чого варто лише одне систематичное знаходження людини у вертикальному положенні. Уповільнення кровообігу викликає згубний застій крові в судинах, а це, в свою чергу, призводить до формування целюліту і інших проблем,з чим активно і ефективно борються вправи для схуднення ніг.

Поганий кровообіг може бути спровоковано і малорухливим способом життя, і тісним одягом, і звичкою сидіти, закинувши при цьому ногу за ногу, часте носінням взуття з високим каблуці. Все це призводить до формування застійних зон, невідповідному надходженню кисню, і,звичайно ж, формуванню жирових відкладень, від чого здатні швидко і якісно позбавити вправи для схуднення ніг. У разі закупорки судин жирами стінки судини істотно ущільнюються і починають випирати на поверхню, що і призводить до формування венозної сітки.Тривале бездіяльність м'язів суттєво порушує загальну циркуляцію крові та лімфи. Погана циркуляція крові у венах призводить до постійного набряку ніг, а також швидкої втоми, чого не допускають вправи для схуднення ніг. Відтік крові переповненим венах сприяє їх подальшому розширенню,що надалі і призводить до каверзних захворюванню - варикозу.

Вправи для успішного схуднення ніг: слід стиснути рушник між щиколотками, підняти ноги з підлоги і почати виконувати поступальні рухи вгору, вниз до тих пір, поки не долічите до десятка. При виконанні вправи для схуднення ніг слід утримувати талію піднятою.

Повторення: п'ять серій по десять рухів на кожному боці.

Слідкуйте,щоб не було неприємних відчуттів внизу спини. Якщо відчуєте незручності, радять підкладати під стегна маленьку подушку.

Систематичність здійснення вправ для схуднення ніг являють собою гарантію того, що ви отримаєте відмінні і стрункі ноги!

У випадку якщо ви лише починаєте здійснювати комплекс вправи для схуднення ніг,не варто перевантажувати себе, нарощуйте тривалість та інтенсивність тренувань плавно. Новачкам радять взагалі робити лише один повтор, через час - два, а досвідченим - три повтору. Суворо дотримуйтеся порад, зосередивши власну увагу на ногах.Здійснюючи рекомендованих комплекс вправ для схуднення ніг - і ви здійсніть мрію про красивих ніжках! Не забувайте: пляжний сезон вже скоро!

Останнє: перед початком занять слід проконсультуватися з досвідченим фахівцем і обговорити програму.

Відео вправи для схуднення ніг

Додати коментар


Захисний код
Оновити