Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Схуднення живота і стегон

Схуднення живота і стегон окремо і в комплексі - це реально! Швидке схуднення живота і стегон завжди було недосяжною метою жінок. Правда, до цих пір ніхто не знає, як зробити можливим схуднення живота і стегон в короткий термін. Жінки часто діляться своїм досвідом у позбавленні від зайвих кілограмів, але розповідають протилежні речі.Одним допомогли жорсткі дієти, іншим - спортивні вправи, і краще них ніщо не коригує фігуру краще, треті пробували все і відразу. Але за порадами експертів схуднення живота і стегон досяжно, слідуючи всього лише декільком нескладним правилам, які були підказані самою природою.

 

Що робити,щоб позбутися зайвого жиру на животі та стегнах?

По-перше, схуднення живота і стегон вимагає спрощеного харчування. Завжди складно відмовитися від таких слабкостей, як тістечка, бісквіти, чіпси і піца, але варто постаратися. Нікому не стане гірше, якщо ви відкриєте для себе принади правильного харчування: ранкова каша на знежиреному молоці,легкий суп, відварна курка з овочами, кукурудзяні пластівці, йогурти або фруктові салати. Подібна дієта сприятливо позначається не тільки на фігурі, але і на загальному самопочутті та стані вашої шкіри.

По-друге, схуднення живота і стегон потребує правильних вправах.Якщо традиційні спортивні заняття вам не допомогли або ж вони вам просто не до душі, то ви можете відкрити для себе деякі з східних технік, що гарантують схуднення живота і стегон. Дихальна гімнастика стала одним з найуспішніших напрямків на сьогоднішній день, так само популярна і природна гімнастика,що забезпечить схуднення живота і стегон: вправи з імітації рухів, які здійснюють жовтня. З їх допомогою можна легко прибрати живіт і зробити його пружним. Ось кілька прикладів.

Вправа «Панда» - схуднення живота і стегон

Займіть вихідне положення - на підлозі сидячи. Потім підтягніть до себе коліна і, обхопивши ноги руками, повільно починайте мірні похитування взад-вперед. Необхідно стежити за диханням, зберігати його глибоким і рівним. Одним махом, але без різких рухів, потрібно повернутися у вихідне положення. Після цього постарайтеся зробити нахили в леви і правий бік,але не торкаючись до підлоги. Рекомендується робити цю вправу по 10 разів, так ви зможете поліпшити кровообіг, позбавитися від зайвого жиру на стегнах.

«Ведмідь» - схуднення живота і стегон

Початкове положення - поза рачки, голову потрібно опустити вниз. Тепер потрібно почати неквапливі,рівні й рівномірні руху: спочатку синхронно переміщайте ліву ногу разом з лівою рукою вперед, потім - те ж з правою ногою і правою рукою. При цьому ноги в колінах не згинаються. Намітьте для себе невелику дистанцію, пройдіть її до кінця і повертайтеся назад. Рекомендується проробляти вправу 10 разів.З його допомогою можна поліпшити кровообіг і відмінно натренувати черевні м'язи.

«Горобець» - схуднення живота і стегон

Ця вправа для деяких може здатися дивним, але воно насправді допомагає. З часом вам стане помітно, якими підтягнутими, сильними і еластичними стали ваші стегна і живіт. Початкове положення - поза стоячи,тіло злегка нахилений вперед, руками упріться в стегна, ноги трохи зігнуті в колінах. Тепер почніть маленькими підстрибуваннями переміщатися вперед. Підборіддя обов'язково повинен бути піднятий, а при торканні пальцями ніг підлоги під час приземлення потрібно закинути руки назад. Це вельми схоже на стрибки невеликої пташки, чи не так?

Звичайно ж,не варто забувати про деякі додаткові заходи, які дозволяють зберегти живіт і стегна пружними. Це можуть бути водні процедури або водний масаж, глибоке очищення шкіри і застосування скрабів для тіла, втирання масел і контрастні душі, що гарантує схуднення живота і стегон.

Додати коментар


Захисний код
Оновити