Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Скакалка для схуднення

Скакалка для схуднення - дуже дієвий спосіб видалення жирових складок в проблемних місцях. У нинішній час в моду увійшов такий вид фітнес-тренінгу, як сукупного - стрибки зі скакалкою. Тому що скакалка для схуднення допомагає швидко і якісно привести фігуру в ідеальний стан.Скакалка для схуднення дозволяє відмінно підтримувати форму. Під час занять зі скакалкою ваш організм витрачає значну частину енергії, активно вироблюваної вашими легкими і серцем. Завдяки цьому поліпшується обмін речовин, так як весь організм збагачується киснем, що гарантує скакалка для схуднення.

Позаймавшись зі скакалкою всього 30 хвилин, ваш організм спалює 330 ккал. При цьому поліпшується спритність і координація, а також зміцнюються м'язи спини, рук, преса і, безсумнівно, м'язи ніг, що обіцяє скакалка для схуднення.

 

Звичайні стрибки зі скакалкою можна замінити особливими вправами для підтримки стрункості фігури.Перш ніж приступити до виконання цих вправ, вам необхідно підібрати відповідний для себе розмір скакалки для схуднення. Притисніть центр скакалки ногою до підлоги, і якщо ручки витягнутої скакалки виявляться на рівні ваших грудей, то це - ваша довжина!

Перед тим, як почати вправи, слід провести невелику розминку вашого тіла.Це потрібно для розігріву м'язів. Після виконання вправ з скакалкою для схуднення необхідно розслабитися і зайнятися відновленням дихання.

Скакалка для схуднення і біг із стрибками

Займайтеся стрибками з скакалкою - як вам більше припаде до душі. Потім стрибайте на правій і на лівій нозі по черзі. Зробіть 10-15 секунд перерва.Потім виконайте пару-трійку стрибків на обох ногах разом, а потім знову чергуйте стрибки з бігом, так скакалка для схуднення виявиться більш ефективною. Виконуйте дану вправу до появи відчуття легкої втоми. Після цього зупиніться і відновите своє дихання до норми.

Скакалка для схуднення і розтягування скакалки

Встаньте прямо, а ноги поставте на ширину плечей. Слід в кілька разів скласти скакалку, а потім, взявши руками за кінці, підняти прямі руки до рівня грудей. Міцно тримайте кінці скакалки і розводите руки в сторони, як би намагаючись розтягнути скакалку, немов гумку.Виконуйте вправи в 2 підходи по 10 разів.

Скакалка для схуднення і нахили вперед

Сядьте на підлогу і випрямити ноги в колінах. Складіть скакалку і тримайте її в руках перед собою. Здійснюючи нахил корпусу вперед, намагайтеся руками дотягнутися на скільки можливо далі, щоб торкнутися скакалкою п'ят. Зафіксуйте в цьому положенні на 5 секунд.Намагайтеся не згинати коліна і тримати спину рівно. Виконайте 3-5 ривкових рухів вперед усім тілом, а потім поверніться у вихідну позицію. Виконуйте цю вправу приблизно 5-7 разів.

Скакалка для схуднення і махи ногою назад

Встаньте прямо і однією ногою наступите на скакалку. Зігніть руки в ліктях, щоб привести скакалку в натягнуте стан.Опорну ногу трохи зігніть, а іншу, зі скакалкою, відведіть назад. Піднімаючи ногу вгору, ви напружуєте сідничні м'язи. Зробіть вказане вправу по 10-15 разів для обох ніг.

Скакалка для схуднення і повороти корпусу

Візьміть у руки складену в кілька разів скакалку. Роблячи крок правою ногою вперед і повертаючи корпус вліво,зробите одне обертання скакалкою. Потім - крок вперед лівою ногою, повертаючи корпус вправо, і знову одне обертання скакалкою. Виконуючи повороти, намагайтеся тримати спину рівно. Зробіть 2 підходи по 8-10 кроків.

Скакалка для схуднення і нахили вниз

Початкове положення таке ж, як у вправі при розтягуванні скакалки. Руки зі складеною в кілька разів скакалкою заведіть за спину. Здійсніть нахил вперед так, щоб випрямлені руки розташовувалися паралельно підлозі. Нахиліть корпус ще нижче, коліна при цьому не згинайте. Напружуючи м'язи спини, поверніться у вихідне положення. Повторіть нахили приблизно 10 разів.

Скакалка для схуднення і нахили убікПочаткове положення - як в попередній вправі. Витягніть руки зі складеною скакалкою вгору. Випряміть лікті. Здійсніть максимальний нахил вправо і на 5 секунд зафіксуйте в такому положенні. Поверніться у вихідну позицію. Потім виконайте вліво такий же нахил.

Повторюйте вправу в обидві сторони по 10 разів.Скакалка для схуднення і зміцнення преса

Сядьте на підстилку і випрямити спину. Зігніть в коліні праву ногу і упріться стопою в скакалку, ліва нога при цьому повинна прямо лежати на підлозі. Відхилитеся назад, напружуючи м'язи живота. Ляжте на спину і підтягніть коліно до грудей. Руки при цьому повинні залишатися прямими. Напружуючи прес,підніміть корпус у вихідну позицію. Поміняйте ноги. Виконайте по 5-7 підйомів для кожної ноги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити