Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Розвантажувальні дні для схуднення

Розвантажувальні дні для схуднення дуже корисні для вашого організму. Розвантажувальні дні для схуднення відрізняються від суворої дієти кардинально. Перш за все мова йде всього про один день, протягом якого організм не встигає відчути себе в стані шоку.Самі ж розвантажувальні дні для схуднення необхідно влаштовувати з певною регулярністю для досягнення стійкого позитивного ефекту. При такому підході вага скидається поступово, що також адекватно сприймається нашим організмом. Меню ж розвантажувального дня для схуднення може бути досить різним,що створює позитивний психологічний настрій людини і не викликає почуття звикання, яке з часом обов'язково накладає нездоровий відбиток на психіку людини у вигляді моральної втоми.

 

Протягом розвантажувального дня для схуднення зазвичай вибирається один вид продукту, який і стає основним на найближчу добу.Саме по його найменуванню і називаються самі розвантажувальні дні для схуднення. Пропонуємо вам меню декількох розвантажувальних днів:

1. Кефірів розвантажувальні дні для схуднення зазвичай існують у двох варіантах. М'який варіант передбачає вживання 1,5 літрів знежиреного кефіру протягом одного дня з одним кілограмом фруктів. Найкраще,якщо це будуть яблука. Не можна вживати виноград або банани. Жорсткий варіант передбачає ті ж 1,5 літрів кефіру, але вже без нічого, випиті за 5-6 заходів через рівні проміжки часу. Цей розвантажувальний день можна влаштовувати не частіше одного разу на тиждень.

2. Сирно-кефірів розвантажувальні дні для схуднення дозволять вам є 250 -300 г знежиреного сиру, підкріпленого 750 г знежиреного кефіру. Все це необхідно розділити на 5-6 прийомів. Розвантажувальний день проводиться не частіше одного разу на тиждень.

3. Сирні розвантажувальні дні для схуднення дозволяють вам 500-600 г знежиреного сиру, який ви змушені будете з'їсти за 5-6 заходів (виходить приблизно по 100 г за прийом). Такий розвантажувальний день не можна робити частіше одного разу на тиждень.

4. Яблучні розвантажувальні дні для схуднення має кілька варіантів меню.Незалежно від меню таке розвантаження допустимо проводити до 2-х разів на тиждень для схуднення і 1-2 рази на місяць для підтримки ваги.
- Кефіру-яблучна розвантаження складатиметься з порції з одним яблуком і 100 мл кефіру, які ви будете повторювати 5-6 разів на день через рівні проміжки часу;
-класична яблучна розвантаження складається тільки з одних яблук при максимальній кількості зеленого чаю або настою трав;
- Строга яблучна розвантаження складається тільки з 1,5 кг свіжих яблук. Заборонена будь-яка інша їжа і будь-яке питво, тому краще всього вибирати соковиті сорти яблук.

5. Огіркові розвантажувальні дні для схуднення передбачають у день 1,5-2 Кг свіжих огірків і 2 склянки кислого молока. Все це необхідні з'їсти і випити за 5-6 прийомів їжі через рівні проміжки часу.

6. Овочеві розвантажувальні дні для схуднення вимагають 1,5 кг свіжих або варених овочів, крім картоплі, які необхідно з'їсти за 5-6 прийомів їжі. Запивати овочі можна чаєм, кавою або відваром шипшини,обсяг яких повинен не перевищувати 2-х склянок на день. Частота розвантаження - не частіше одного разу на тиждень.

7. Рибні розвантажувальні дні для схуднення. Такий день день буде складатися з п'яти прийомів їжі, в кожному з яких буде по 100 г свіжих овочів і 100 г відвареної нежирної риби без солі.Обсяг рідини регламентується двома склянками несолодкого чаю або кави на день. Таку розвантаження можна влаштовувати до 2-х разів на тиждень.

8. Шоколадна розвантаження для схуднення передбачає поїдання 80 г шоколаду в день. З пиття можна кави без цукру, але не раніше 3-х годин після їжі. Частота шоколадної розвантаження - 1 раз на тиждень.Розвантажувальні дні для схуднення можна сміливо поєднувати з іншими заходами для скидання ваги: ваннами і обгортаннями для схуднення, заняття з обручем, спортивними заняттями. У цьому випадку ефект розвантажувальних днів для схуднення тільки посилиться, і ви будете себе почувати максимально комфортно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити