Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Швидке схуднення на 10 кг

Швидке схуднення на 10 кг сьогодні стало реальністю. На вулиці тепло і скоро їхати на море або ж наближається урочистий захід, на якому слід бути чарівною? Але от тільки відчуваєш, що улюблені наряди просто перестали налазить на тебе, і тому необхідно застосувати швидке схуднення на 10 кг. Ти все частіше звертаєш увагу на те,що замок у власних штанях застібається лише при значному втягуванні живота, а ремінь брюк чомусь став раптом тісним, спідниця зовсім перестала налазить і всі улюблені обтягуючі маячки тепер показують лише обвислі боки і далеко не плоский животик. Це вірні ознаки того, що слід терміново худнути,тобто використовувати швидке схуднення на 10 кг, так як ваги показують набір в десять кілограмів зайвої ваги.

І як же швидко позбутися від десяти непотрібних кілограмів, які не дають жити у спокої? Швидке схуднення на 10 кг почати слід з обмеження в борошняному, солодкому і надмірно жирному.Можна підібрати собі відповідну дієту і строго дотримуватися її, природно, слід здійснювати зарядку навіть саму елементарну. Хочеться запропонувати вам свою дієту, розраховану на десять днів, яка дуже допомогла худнути досить швидко. Така дієта (швидке схуднення на 10 кг) підійде і студентам,які проживають лише на «перекуси» і у яких немає нормального графіка, так і людям з повноцінним графіком роботи. Зважте себе до дієти і після неї, вчасно дієти не слід зважуватися, так як вам буде постійно здаватися що ви абсолютно не скидаєте зайві кілограми і ваш бойовий настрій просто зникне,чого вимагає швидке схуднення на 10 кг.

 

Швидке схуднення на 10 кг: день перший: спочатку намагайтеся обмежити все борошняне, жирне і солодке, як уже говорилося вище. Ранок починайте з легкого і обов'язково нежирного кефіру з зеленим яблуком. Після цього необхідно перебороти себе і цілий день провести лише на овочах з водою.На вечерю слід їсти гречану кашу з мінімальним обсягом солі і випити один стакан кефіру. Перший день (швидке схуднення на 10 кг) буде вельми складним для вас, звичний графік «перекусів» змінюється повноцінним харчуванням і шлунок буде достатньо часто подавати сигнали голоду. Зберіть волю в кулак і витерпить все це.Адже вам необхідна гарна фігура, що забезпечує швидке схуднення на 10 кг.

Швидке схуднення на 10 кг: день другий: почніть його з елементарною зарядки, потім розімніть власне тіло перед майбутнім робочим днем. На сніданок випийте склянку нежирного кефіру з зеленим яблуком. Під час обіду можна з'їсти салат, приготований з овочів. А на вечерю вас чекає стакан кефіру,відварений рис без застосування солі і знову зарядка, з кожним днем слід поступово збільшувати навантаження.

Швидке схуднення на 10 кг: день третій: ранок почнеться з того, що ви не будете відчувати сильний голод як в перший день дієти і це буде вже відмінною ознакою. Для початку виконуємо зарядку,а потім можна і приступити до сніданку: один стакан нежирного кефіру і половинка яблука. Обід в цей день слід пропустити. На вечерю слід випити курячий бульйон, приготований без солі і виконати гімнастику.

Швидке схуднення на 10 кг: день четвертий: ранок все так же починаємо з зарядки,снідаємо невеликим шматочком вареної курки і випиваємо стакан кефіру (нежирного). Пам'ятайте, не слід насильно запихати в себе їжу, якщо цього не бажає ваш організм. На обід можна себе порадувати грейпфрутом або половиною апельсина. На вечерю у нас знову бульйон тільки тепер без солі і з відвареної морквою. Можна виконати легку гімнастику.Швидке схуднення на 10 кг, день п'ятий: почніть ранок посміхаючись і легкої гімнастики під улюблену музику. На сніданок з'їжте шматочок чорного хліба з кефіром (нежирним). На обід можна з'їсти відварну брокколі і салат, приготований з свіжої капусти з мінімальним обсягом солі. Вечеря сьогодні пропускається,можна випити лише склянку питної води і виконати гімнастику. Швидко позбудеться десяти кілограмів - це зовсім не фантастика, це реальність викладеної методики.

Швидке схуднення на 10 кг, день шостий: як і в попередні дні, починаємо з зарядки, на сніданок лише вівсяна каша, приготована на воді + стакан нежирного кефіру.На обід грейпфрут і проста вода. На вечерю гречана каша, приготована на воді без солі, шматок чорного хліба + гімнастика.

Швидке схуднення на 10 кг: день сьомий: починаємо ранок з зарядки, кефіру (нежирного) і половинки яблука. Обід в цей день пропускається, але якщо відчуваєте голод можете з'їсти яблуко або ж випити склянку води.На вечерю слід відварити брокколі з мінімумом солі, можна дозволити собі шматок чорного хліба, а після - гімнастика.

Швидке схуднення на 10 кг: день восьмий: ранок починається зарядкою + склянки кефіру, на обід слід з'їсти невеликий обсяг будь-яких свіжих овочів, випити склянку мінеральної води,на вечерю скуштуємо шматок чорного хліба + кефір і виконуємо інтенсивну зарядку.

Швидке схуднення на 10 кг: день дев'ятий: дієта фактично добігає кінця і починаємо наш предспоследній день із гімнастики, п'ємо склянку кефіру (нежирного) і їмо половину яблука, на обід - знову кефір, а на вечерю - варена курка без застосування солі ,варена морква + гімнастика.

Швидке схуднення на 10 кг: день десятий, завершальний: як і раніше, починаємо день із зарядки, п'ємо склянку кефіру (нежирного) і їмо зелене яблуко. На обід - салат, виконаний зі свіжої капусти + кефір або ж вода, а на вечерю - бульйон (курячий), шматок чорного хліба + гімнастика.

Додати коментар


Захисний код
Оновити