Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ефективні вправи для схуднення

Ефективні вправи для схуднення цілком можуть забезпечити ваш квітучий зовнішній вигляд і привабливі пропорції вашої фігури. Ефективні вправи для схуднення особливо актуальні з приходом весни. Всі люди починають з себе стягувати зимовий одяг. Весняне сонечко змушує надягати все більш легкі наряди,які відкривають все більше частин жіночого тіла. Але ж незабаром стане зовсім тепло і всі потягнуться на пляж. У цій атмосфері кожна жінка хоче виглядати привабливо, що гарантують ефективні вправи для схуднення. Саме тому починати наводити свої форми в порядок необхідно вже зараз.

Якщо зимовий період залишив сліди на ваших тілах у вигляді жирових відкладень, то ваша біда поправна: ефективні вправи для схуднення прийдуть на допомогу! Для вирішення цієї проблеми досить зарядитися терпінням, цілеспрямованістю і позитивним настроєм. Пропонований комплекс ефективних вправ для схуднення досить простий.Ефективні вправи для схуднення можна робити щодня, і результат не змусить вас довго чекати. При виконанні всього комплексу ефективних вправ для схуднення важливо виконувати вправу енергійно, але не поспішаючи, тримати дихання і не збивати ритм рухів.

 

Почнемо ж наші ефективні вправи для схуднення:Ефективна вправа для схуднення № 1 (підйом рук вперед і вгору). Початкове положення - стоячи з випрямленою спиною, руки вздовж тулуба. На вдиху піднімаємо руки перед собою паралельно підлозі, на видиху тягнемося руками вгору якомога вище. Далі на вдиху опускаємо руки назад до рівня паралельності підлозі,на видиху повертаємо руки у вихідне положення.

Слідом за цим на вдиху розводимо руки в сторони, на видиху повертаємося у вихідне положення.

Необхідна кількість повторень - 15-20 разів.

Перед другим вправою для схуднення робимо невелику паузу для відновлення дихання.
Ефективна вправа для схуднення № 2 (розмашисті нахили вперед). Початкове положення - стоячи з випрямленою спиною, руки вздовж тулуба. На вдиху піднімаємо руки максимально вгору, трохи тягнемося до стелі. На видиху різко нахиляється вниз,торкаємося руками підлоги, а головою намагаємося торкнутися ніг. При цьому ноги в колінах згинати не можна. Навіть якщо у вас на початкових етапах не виходить торкнутися руками підлоги, а головою ніг, то не хвилюйтеся, у вас просто з'явилася нова проміжна мета, яку ви досягнете дуже скоро при старанних тренуваннях.Далі на вдиху піднімаємо тулуб і руками знову тягнемося вгору, а на видиху повертаєтеся у вихідне положення.
Необхідна кількість повторень - 10-15 разів. Після кожного повернення у вихідне положення зверніть увагу, паморочиться у вас голова. Якщо паморочиться,то вправа для схуднення тимчасово припиніть і після відновлення кондицій виконуйте з меншою інтенсивністю.
Ефективні вправи для схуднення - нахили в різні сторони. Це буде наше вправу № 3. Початкове положення таке ж, як і в перших двох вправах для схуднення.У вихідному положенні робимо вдих і на видиху повертаємо тулуб вправо і одночасно вниз, тобто ви повинні спробувати торкнутися підлоги праворуч від себе. На вдиху поверніться у вихідне положення. За такою ж методикою здійснюємо нахил з поворотом в інший бік.
Ефективна вправа для схуднення необхідно повторити по 10 разів в кожну сторону.Ефективна вправа для схуднення № 4 (присідання). Початкове положення - стоячи з випрямленою спиною, руки вздовж тулуба. На вдиху присядьте, витягнувши руки вперед і не згинаючи спину. Ваш погляд повинен бути спрямований вперед, спину ні в якому разі згинати не можна. На видиху вам необхідно зайняти вихідне положення.Вправа для схуднення необхідно повторити 25-30 разів.

Ефективна вправа для схуднення № 5 (махи ногами з положення стоячи). Початкове положення таке ж, як і у всіх попередніх вправах. На вдиху починаємо коливальні рухи правою ногою вперед-назад, не торкаючись підлоги та інших сторонніх предметів.Амплітуда коливання поступово збільшується і врешті-решт досягає свого максимуму. У процесі коливальних рухів ви дихаєте рівномірно, не відволікаючись на навколишній світ. Зупиніться і приступите до коливальних рухам лівою ногою. Після махів вперед-назад слідують махи в сторони за таким же принципом.Вправа для схуднення необхідно повторити 10-20 разів, не збиваючись з ритму дихання.

Ефективні вправи для схуднення чекають вас, щоб допомогти вам же в придбанні приголомшливою фігури, яку не соромно показати ні на пляжі, ні в відкритій сукні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити