Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Схуднення по Малишевій

Схуднення по Малишевій - це простий спосіб тримати свою фігуру в хорошій фізичній формі. Винахідник і пропагандист цього методу - доктор Олена Малишева - ведуча програми «Здоров'я» на російському телебаченні. Своєю відмінною фізичною формою вона найкраще показує світові правоту своєї дієти (схуднення по Малишевої).

Основною тезою дієти, Запропонованої доктором Малишевої, є принцип не нанесення шкоди здоров'ю людини. Скидання зайвих кілограмів схуднення по Малишевої здійснює не за рахунок шокової терапії, а за рахунок нормалізації процесів харчування і травлення в нашому організмі.

Саме тому Олена Малишева виступає категорично проти голодування.Згідно з її методикою (схуднення по Малишевої), організм, перебуваючи в стані стресу голодування «запам'ятовує» гострий брак їжі і намагається відкласти запаси у вигляді жирових відкладень при кожному зручному випадку. Саме тому схуднення по Малишевої пропонує замінити це насильство над організмом частими прийомами їжі, обсяг якої досить малий.Йдеться про обсяг порції порядку одного стакана.

Також схуднення по Малишевої робить акцент на підрахунку калорій, який потрапляють в наш організм з їжею. Доктор вважає, що для нормального функціонування нашого організму достатньо близько 1200 ккал на добу. Обсяг цих калорій досить просто підрахувати,користуючись даними на упаковці продуктів і програмами для підрахунку калорій складних страв. Такі програми, як і схуднення по Малишевої, досить легко знайти в Інтернеті.

Дієта Олени Малишевої не знайшла місця у своєму раціоні таких страв, як солодкі йогурти та сирки, манна і гречана крупа, рис, картопля і солодкі газовані напої.Все це - продукти з високим вмістом вуглеводів. Також схуднення по Малишеивой вимагає відмовитися від борошняних, солоних, солодких і жирних страв.

У фаворі знаходяться свіжі овочі та фрукти, зелені салати, знежирений сир, нежирна риба і рибні консерви у власному соку, птиця і пісне м'ясо.

Ще одним обов'язковим пунктом програми є рясне вживання чистої питної води в обсязі не менше 2-х літрів на добу.Дуже добре б починати свій день з прийому однієї склянки води натще, як рекомендує для посилення ефекту схуднення по Малишевої. Ще по одній склянці чистої води рекомендується випивати за півгодини до кожного прийому їжі і через годину після нього. У результаті ми отримуємо 7 склянок води в день (приблизно 1,4 л),решта ж необхідно випити протягом дня невеликими порціями.

Схуднення по Малишевої пропонує вам таке меню:
сніданок - 8.00 - вівсянка, запарених окропом, з жменею лісових ягід або додаванням тертого яблука;
обід - 12.00 - пісне м'ясо або риба з зеленими овочами (тобто в основному білкова їжа);
вечеря - 19.00 - овочевий салат,при бажанні доповнений кефіром.

Схуднення по Малишевої рекомендує часто харчування, тому між основними прийомами їжі обов'язково повинні бути присутніми фрукти. Загальна кількість прийомів їжі необхідно довести до 5-6 разів на день.

Додати коментар


Захисний код
Оновити