Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Програма тренувань для схуднення

Програма тренувань для схуднення повинна бути ретельно продумана. Це допоможе вам досягти максимального ефекту схуднення при відносно невеликих фізичних навантаженнях. Програма тренувань для схуднення передбачає кілька прініпе: принцип збільшення навантаження, циклічності тренувань,а також розроблена структура і тривалість тренувань, система харчування і відпочинку.

 

Принцип збільшення навантажень в програмі тренувань для схуднення полягає в тому, що з самого початку вибираються базові вправи. Потім при виконанні цих вправ з програми теніровок для схуднення збільшується вага обтяження і число повторень.У результаті інтенсивність навантаження зростає, що найкращим чином позначається на зменшенні жирового прошарку. Одночасно з цим ми можемо спостерігати зміцнення м'язового каркаса, поліпшення обміну речовин, зміцнення імунної системи і економію часу.

Принцип циклічності програми тренувань для схуднення говорить про те,що період навантаження обов'язково повинен чергуватися з періодом відпочинку, а кожен наступний цикл програми тренувань для схуднення повинен бути складніше попереднього. Оптимальним співвідношенням в даному випадку буде 3-4 місяці тренувань і 2 тижні перерви. Для літнього періоду така пауза може бути збільшена до 1-1,5 місяців.Тривалий відпочинок позитивним чином позначиться на вашому психологічному стані, і після нього ви з радістю повернетеся до своїх вправам програми тренувань для схуднення. Однак у період тривалого відпочинку не можна повністю припиняти заняття фізкультурою, щоб не розгубити отримані результати.Легке фізичне навантаження програми повинна підтримувати тонус вашого організму, при цьому ви повинні не забувати про правильний режим харчування.

Програма тренувань для схуднення в своєму першому циклі має завдання поставити техніку вправ. Для тих, хто займається з обтяженнями в перший раз, досить буде грифа штанги вагою 8-12 кг.Не поспішайте після перших занять накидати на гриф додаткові млинці. На даний момент ваше завдання саме постановка техніки, вироблення правильного автоматизму виконання вправ. Ви повинні відчути всі вправи програми теніровок для схуднення, зрозуміти як на них реагують ваші м'язи і суглоби.У середньому період такої адаптації займає від двох до чотирьох тижнів. І вже після цього часу можна починати потихеньку нарощувати вагу.

Другий цикл програми тренувань для схуднення починається з ваги, рівного 0,6-0,7 від ваги, досягнутого в попередньому циклі. Ви неначе розминається перед серйозним навантаженням. Поступово нарощуючи вагу, ви до кінця першого місяця вийдете на вагу попереднього циклу програми з таким же числом повторень і підходів.Таким чином ви поступово розганяєте свій організм, стежте, як він реагує на збільшення навантажень, прислухаєтеся до своїх внутрішніх відчуттів. Ваше тіло в цей період починає плавно входити в ритм програми тренувань для схуднення, адекватно пристосовуючись до збільшення навантаження.

Все це необхідно проробити, щоб у наступні 2 -3 місяці зайнятися основний важкою роботою програми тренувань для схуднення. Ви будете поступово збільшувати вагу обтяження і кількість повторень. Слід це робити поступово, але неухильно. Напруга м'язів і нервів буде збільшуватися, проте такий стан вкрай необхідно для спалювання жирового прошарку.Саме спалювання жирів дасть енергію вашому тілу для подальшої роботи. По суті програмою тренувань для схуднення ви створюєте для свого організму штучний стрес, в стані якого, на думку фахівців, жирова тканина розпадається найкраще.

Програма тренувань для схуднення не передбачає тривалих за часом тренувань.Цілком достатньо займатися по 40-60 хвилин з інтенсивністю 3 рази на тиждень. Бажано проводити тренування для схуднення за схемою один день тренування - один день відпочинку. При такому графіку ваш організм буде встигати відпочивати, але не встигатиме розслаблятися.

Будь-яка ваша тренування з програми повинна починатися з загальної розминки,метою якої є розігрів м'язів. М'язи повинні розігріватися все, починаючи від ніг і закінчуючи шийним відділом хребта. Цього достатньо просто добитися обертальними і маховими рухами рук і ніг, а також обертовими рухами шия і нахилами тулуба у всі сторони. У розминці не рекомендується використовувати вправи,призводять до розтяжці м'язів, їх краще залишити на самий кінець тренування. Справа в тому, що розтяжка веде до розслаблення м'язів, що на початку тренування нам зовсім не годитися, а ось в її кінці якраз буде до місця.

Додати коментар


Захисний код
Оновити