Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієти для швидкого схуднення

Дієти для швидкого схуднення розраховані на максимально великий ефект при мінімально короткому часу. Дієти для швидкого схуднення істотно відрізняються від довгої дієти, яка має на меті планомірного зниження ваги. Швидкі ж дієти для схуднення зазвичай застосовують, коли терміново необхідно відновити фізичну форму.Такі дієти для швидкого схуднення фактично є стресовим станом організму - як у психологічному, так і у фізичному плані. Саме тому перед початком такої дієти для швидкого схуднення не заважає порадитися з лікарем.

Особливо це стосується людей, які мають хронічні захворювання або захворювання шлунково-кишкового тракту.Що робити, коли при зважуванні ви виявили зайві кілограми? Найпростішим способом схуднути є різке скорочення вашої стандартної порції їжі в 2-3 рази, що гарантують дієти для швидкого схуднення. Це можна робити без зміни раціону харчування. Однак у крайньому випадку цейтноту (гострої нестачі часу) вам допоможе швидка дієта.Тільки врахуйте, що після неї не можна знову накидатися на їжу, інакше всі зусилля пропадуть дарма. Також швидке зниження ваги і всі дієти для швидкого схуднення тягнуть за собою втрату еластичності шкірного покриву, що, безумовно, позначиться на вашому зовнішньому вигляді. Щоб нейтралізувати цей фактор, необхідно займатися фізичними вправами.На ваш суд пропонуються кілька рецептів дієти для швидкого схуднення.

 

Східна дієта для швидкого схуднення розрахована на 10 днів, за які ви гарантовано скинете не менше 4-х кілограмів. Дана дієта для швидкого схуднення не обмежує кількість споживаної рідини. Східна дієта пропонує п'ятиразове харчування,яке не змінюється протягом всіх 10 днів.

На 1-й сніданок дієти для швидкого схуднення в східному стилі у вас буде всього лише чашка чаю або кави з єдиним шматочком цукру.

2-й сніданок східній дієти для швидкого схуднення буде складатися з одного курячого яйця круто і 8 ягід чорносливу.

На обід вам належить 200 г пісного відвареного м'яса з 10 г гарніру з моркви і капусти, а також один апельсин або яблуко.

Полудень дієти для швидкого схуднення складатиметься з 30 г сиру і одного яблука або апельсина.Вечеря обмежить вас склянкою кислого молока або кефіру.

Жокейська дієта для швидкого схуднення розрахована на 3-денний курс швидкого схуднення. У добавок до такої дієти для швидкого схуднення рекомендується сходити в сауну і відвідати кілька сеансів масажу.У перший день даної дієти для швидкого схуднення вас чекає на приготований на решітці або запечений без жиру курча, якого вам необхідно з'їсти за три підходи.

На другий день дієти для швидкого схуднення у вас - запечена на решітці яловичина в кількості 300 г, які також необхідно з'їсти в три прийоми.Третій день буде пісним: вам належить 5 чашок чаю, 10 ягід чорносливу та 10 ягід кураги.

Звертаємо вашу увагу, що на такій дієті довго сидіти не можна!

Строката дієта для швидкого схуднення розрахована на 6 днів голодування, за які можна втратити 3 кг ваги.

У 1-й день строкатою дієти для швидкого схуднення вас очікує всього 1,5 л кефіру в декілька підходів.

Ва 2-й день - всього 400 г відвареної яловичини.

3-й день даної дієти для швидкого схуднення взагалі вам запропонує 400 мл кислого молока.

У 4-й день вам доведеться задовольнятися 600 г овочів.

На 5-й день вам дістанеться 400 г відвареної нежирної риби (переважно прісноводної).

На 6 -й день дієти для швидкого схуднення у вас буде 1,6 кг будь-яких фруктів, крім винограду або бананів (можливо асорті).

Дієти для швидкого схуднення містять рецепт дієти краси. Ця дієта з п'ятиразовим прийомом їжі має таке меню:

  • 1-й сніданок даної дієти для швидкого схуднення складається з 50 г нежирного сиру або бринзи, 50 г чорного хліба,чашки чаю або кави.
  • На 2-й сніданок дієти для швидкого схуднення у вас буде всього 250 мл овочевого або фруктового соку.

В обід вам дістанеться 2 відварені картоплини, 100 г відвареного м'яса і салат з капусти.
На полуденок ця дієта для швидкого схуднення радить обмежитися одним яблуком.
На вечерю буде всього 100 г відвареного м'яса або риби з чашкою чаю.

Дробова дієта для швидкого схуднення може дотримуватися протягом 3 місяців. Цієї дієти для швидкого схуднення необхідно дотримуватися за схемою 5 днів дієти -10 днів перерви. Під час перерви вам необхідно виключити з меню цукор і борошняні продукти (при неможливості виключення - різко обмежити!).Вага повинна строго контролюватися в кінці кожної п'ятиденки і кожен день в період відпочинку, чого вимагають всі дієти для швидкого схуднення. За п'ять днів ви повинні скинути 2-3 кг своєї ваги. За період відпочинку ваше завдання полягає в збереженні нового ваги. Якщо ви виявили, що поправилися на 0,5 кг і більше,то ваш відпочинок закінчився незалежно від того, скільки ви відпочиваєте. Вам необхідно знову сідати на п'ятиденний дієту для швидкого схуднення з тим же циклом відпочинку. Меню - одне і теж на кожен день, прийом їжі повинен здійснюватися строго по годинах:

  • 7-00 - чашка чаю або кави без молока і цукру;
  • 9-00 - терта морква без цукру (100 г);
  • 11 -00 - відварна риба або м'ясо (100 г);
  • 13-00 - одне яблуко;
  • 15-00 - одне яйце круто або 50 г сиру;
  • 17-00 - салат із сирої капусти або зелений салат (100 г);
  • 19-00 - чорнослив, розмочений у невеликій кількості води (10 шт);
  • 21-00 - кефір знежирений (1 склянка).

В якості дієти для швидкого схуднення можна запропонувати чотириденне голодування.Його можна проводити один раз на місяць. У зв'язку з дуже обмеженим раціоном харчування краще проводити такі дієти для швидкого схуднення під наглядом лікаря. Рекомендовані настої можна пити в необмеженій кількості.

На початку першого і третього дня голодування (дієти для швидкого схуднення) прийміть проносне.Далі пийте гарячий настій м'яти або вербени протягом усіх трьох днів. На 4-й день голодування обмежтеся невеликою кількістю свіжих фруктів.
Таке голодування швидко допоможе скинути вагу, але і не має довготривалого ефекту. Для підтримки оптимальних кондицій вам бажано повторювати такі дієти для швидкого голодування кожен місяць.

Додати коментар


Захисний код
Оновити