Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для схуднення стегон

Вправи для схуднення стегон покликані позбавити жінку від жирових відкладень в цій дуже привабливою області. Бачачи на вулиці дівчину зі стрункою фігурою, чоловік у більшості випадків вважає, що вона дана дівчині від народження. Сильна стать часом навіть не здогадується, скільки зусиль потрібно жінці,щоб тримати своє тіло в оптимальних пропорціях. Стегна - це перше місце, куди ховається жировий прошарок при найменшій можливості. У цьому місці жир накопичується дуже легко, а прибирати його звідти досить важко і довго.

Саме тому потрібне щоденне тренування, щоб ваші стегна викликали у чоловіків захоплення і обожнювання.Вправи для схуднення стегон підтримують наступну аксіому: чим частіше частину тіла відчуває фізичне навантаження, тим менше вона містить жирового прошарку. Саме тому краса і стрункість ніг вам забезпечена при максимально інтенсивної щоденної навантаженні. Ви коли-небудь бачили повні ноги у професійних танцівниць, балерин,легкоатлеток? То-то же! Саме фізичне навантаження в сукупності з цілеспрямованістю і характером зробить вашу фігуру близькою до ідеалу.

Вправи для схуднення стегон по своїй суті прості, але дуже ефективні. Почнемо з елементарних махів ногами. Для цієї вправи для схуднення стегон вам буде потрібно звичайний стілець з високою спинкою.Стати біля нього збоку, візьміться рукою за спинку стільця. Зробіть мах ногою вперед, потім убік, потім назад. При цьому робляться махи правою ногою, якщо ліва рука спирається на стілець і навпаки. Ця вправа для схуднення стегон слід повторити 10 разів. Можна його трохи видозмінити, роблячи по черзі по 10 махів в одну сторону.Дихання має бути рівномірним, руху неквапливі, але енергійні. З часом, коли ваші м'язи почнуть міцніти, ви зможете вже обійтися без допомоги стільця, виконуючи вправи для схуднення стегон більшу кількість разів.

Наступним найпростішим вправою для схуднення стегон є всім відомий «велосипед». Початкове положення - лежачи на спині, ноги трохи зігнуті в колінах (уявіть, що ви їдете на велосипеді, тільки догори дригом). Вправа для схуднення полягає в кручении уявних педалей,причому інтенсивність кручення може варіюватися від помірної до швидкої.
«Ножиці» також входять до числа простих вправ для схуднення стегон, які не вимагають ніяких пристосувань. Вам досить лягти на підлогу на спину, розвести ноги в сторони і схрещувати їх, імітуючи рухи ножиць. Ноги краще трохи піднімати над поверхнею підлоги, Щоб не створювати п'ятами непотрібного тертя. Якщо при виконанні цієї вправи для схуднення стегон підняти верхню частину тулуба, спираючись на ліктьовий суглоб, то у вас будуть задіяні ще й м'язи нижнього преса. Кількість повторень «велосипеда» - від 20-25 разів і вище залежно від ваших фізичних кондицій.
«Схрещування» -також гарне вправи для схуднення стегон. Воно є різновидом «ножиць». Відмінність буде тільки в тому, що при схрещуванні ви будете заводити одну ногу за другу, отримуючи своєрідну букву «Х». Кількість повторення схрещування також коливається в межах 20-25 разів.

«Ходьба на сідницях» - на вигляд дурне, смішне,але дуже ефективна вправа для схуднення стегон. Робиться це вправа дуже просто: ви сідаєте на підлогу, випрямляєте ноги, спину тримайте рівно, руки знаходяться в довільному положенні. Потім ви намагаєтеся зробити «крок», одночасно витягуючи праву руку вперед і рухом стегна посилаючи праву ногу вперед.Дуже важливо обидва рухи робити одночасно, інакше у вас нічого не вийти. Далі робимо те ж саме, тільки з лівої ноги і руки. Пройшовши таким способом 2-3 метра шляху, пробуємо повернутися назад у вихідну точку, не повертаючись, а задкуючи.

Вправи для схуднення стегон добре б суміщати з іншими процедурами.Дуже добре виглядало б поєднання вправ для схуднення стегон з контрастним душем, масажем стегон. Також всі перераховані вправи для схуднення стегон можуть бути частиною щоденної фізкультури, яка, безумовно ще більш посилить ефект схуднення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити