Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієти для схуднення на 10 кг на місяць

Дієти для схуднення на 10 кг на місяць - річ дуже рідкісна. Справа в тому, що суворі дієти не можна витримувати більше тижня на місяць (це максимум 5 кг), а тривалі не дають такого ефекту в перший місяць. Зазвичай середній термін позбавлення від 10 кг зайвої ваги коливається в межах від 2-х місяців до півроку.Саме такий термін реальний для повноцінного функціонування вашого організму навіть без виснажливих фізичних вправ і тривалих голодувань. Досить дотримуватися певних правил дієти для схуднення на 10 кг, які допомагатимуть вашому організму працювати в оптимальному режимі.

 

1. Дієти для схуднення на 10 кг, правило № 1.Самим головним правилом є психологічний настрій на кінцевий результат. Специфіка в даній ситуації полягає в тривалому періоді досягнення мети, який до кінця пройти здатний не кожен. Проте витрачені зусилля будуть того коштувати. Крім зовсім іншого зовнішнього вигляду,у вас з'явиться легкість в рухах і зовсім інші звички в їжі.

2. Дієти для схуднення на 10 кг, правило № 2. Перед початком боротьби із зайвою вагою займіться невеликим плануванням. Крім кінцевої мети визначите для себе кілька проміжних етапів. Прикладом може служити схуднення на 3 кг протягом першого місяця,протягом другого - ще на два і т.д.

3. Дієти для схуднення на 10 кг, правило № 3. Пийте якомога більше чистої води. Соки, чаї і т.д. не входять до поняття «чиста вода». Це принципове питання, тому що саме чиста негазована вода вимиває з організму шлаки. Споживаний обсяг повинен бути не менше двох літрів на добу,не залежно від особливостей вашого організму. Без цієї кількості води вам не домогтися позитивного результату.

4. Дієти для схуднення на 10 кг, правило № 4. Починайте практикувати розвантажувальні дні. Це дуже корисно для організму в цілому і набагато наблизить вас до наміченої мети. Існують різні меню розвантажувального дня.Найбільш радикальні з них дозволяють тільки вживання води, інші рекомендують вживати знежирений кефір. Є варіанти кефіру з фруктами, просто фруктів, білково-вітамінних коктейлів або йогуртів. Сучасна дієтологія дозволяє приносити нашому організму користь, особливо його без насильства.Найбільш поширеним меню розвантажувального дня є фруктова і кефірна розвантаження.

5. Дієти для схуднення на 10 кг, правило № 5. Дієти для схуднення на 10 кг ніколи в житті не обійдуться без певних фізичних навантажень. У поняття фізичного навантаження не входить тяганіе тягарів до упаду. Мова, насамперед, йде про зміну самого способу життя. Необхідно більше рухатися, робити тривалі прогулянки на свіжому повітрі,займатися гімнастикою, по можливості бігати і робити спеціальні вправи для схуднення. Чим інтенсивніше навантаження, тим легше ваш організм буде втрачати зайві кілограми. Фізичне навантаження можна інтерпретувати по-різному залежно від ваших схильностей. Це можуть бути танці, аеробіка, ходьба, активна робота в городі і т.д.Найголовніше, щоб все це ви робили з насолодою і з певним настроєм на кінцевий результат.

6. Дієти для схуднення на 10 кг, правило № 6. Ваше щоденне меню повинне сильно змінитися. Ви повинні навчитися рахувати свої калорії, представляти з чого складаються ті чи інші продукти, навчитися їх поєднувати або розділяти.У разі такого серйозного схуднення вам не варто вживати сіль, крохмаль, цукор та багато жирів. Незалежно від ваших смакових пріоритетів вам доведеться дуже обмежити себе в солодкому (печиво, цукерки і т.д.) і замінити його свіжими овочами фруктами, а також соками-фреш.Крім елементарного відмови від цукру в цьому випадку ви оптимізуєте своє харчування, вводячи в організм велику кількість вітамінів, мінералів і здоровою клітковини.

Наприкінці хочеться відзначити, що найважчим є початок шляху дітети для схуднення на 10 кг, але його необхідно почати і подолати. Не дарма ж існує фраза: «Дорогу осилить той, хто йде».

Додати коментар


Захисний код
Оновити