Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієти для схуднення ніг

Дієти для схуднення ніг зроблять ваші ніжки об'єктом чоловічої уваги. Якщо ви вважаєте, що сама притягає погляди чоловіків і найсексуальніша частина жіночого тіла це бюст, то ви глибоко помиляєтеся. Якщо жінку обдарувала природа красивими і стрункими ніжками, але відволіклася на бюсті,то все одно така жінка буде в центрі захоплених поглядів чоловіків. Саме тому всі жінки світу прагнуть зробити свої ніжки привабливішими, стрункими і красивими. Всього це допоможуть досягти дієти для схуднення ніг.

Дієти для схуднення ніг особливо актуальні у весняно-літній період,коли тепла погода змушує прекрасну половину людства відкривати чарівні ніжки.

Дієти для схуднення ніг передбачають кілька рекомендацій. По-перше, ви повинні регулярно здійснювати піші прогулянки. Ходьба - це дуже корисне заняття, яке має відбуватися регулярно і не менше тридцяти хвилин на день,не залежно від того чи дотримуєтеся ви дітету для схуднення ніг. Дуже корисним для тонусу м'язів ваших ніг буде зміна темпу ходьби. Наприклад, якщо ви йдете дуже швидко, то сповільніть темп, і навпаки. Ця вправа дозволить створити вашим ніжкам дуже привабливу і гарну форму. Друге правило дієти для схуднення ніг -ваші ніжки завжди потребують щоденного догляду і турботи. Темп життя сучасної бізнес-леді можна охарактеризувати як божевільний, тому слід дати відпочинок ногам після виснажливого трудового дня. Зробити це дуже просто: ляжте на ліжко або диван і під кутом в 90 градусів притулите ніжки до стінки.Залишайтеся в такому положенні не менше 15 хвилин. Цього достатньо, щоб ваші ноги отримали необхідний відпочинок.

Третє правило дієти для схуднення ніг - така приємна процедура як масаж. Зробити його дуже просто за допомогою звичайного душа. Приймаючи душ, масажуйте круговими рухами ноги від щиколотки і вгору,направляючи на них струмінь прохолодної води. Також неодмінно слід робити масаж ніг, який допоможе вам стимулювати кровообіг. Для масажу використовуйте кедрове і мигдальне масла. По-четверте, дієта для схуднення ніг каже, що обов'язково потрібно використовувати перед сном різні освіжаючі крему і бальзами для ніг,які допоможуть зняти втому і напругу.

Дієти для схуднення ніг в комплексі включають в себе і вправи для схуднення ніг. Вони елементарні в виконанні і не займуть багато дорогоцінного часу. Наприклад, вправа велосипед - прийміть положення лежачи на спині, підніміть ноги вгору і сгибаете їх по черзі, імітуючи їзду на велосипеді. Зробіть 2-3 підходи по 15 разів кожен.Друга вправа, яке можна робити в комплексі з дієтою для схуднення ніг - ножиці. Прийміть вихідне положення лежачи на спині, підніміть ноги від підлоги приблизно на 45 градусів і зводите їх хрест-навхрест, імітуючи ножиці. Робіть 2-3 підходи по 10 разів кожен. Також корисно згинати і розгинати ноги. Прийміть положення лежачи на спині,зігнуті в колінах ноги підніміть вгору і випрямити їх, потім поверніться у вихідне положення. Робіть 2-3 підходи по 8-10 разів кожен. Ще одне не менш корисна вправа, що використовується в комплексі з дієтою для схуднення ніг - розведення колін. Початкове положення в цій вправі може бути як лежачи на спині, так і сидячи,але особливістю його є те, що ноги зігнуті в колінах ми намагаємося розвести в сторони, при цьому стримуючи їх своїми руками, ніж підвищуємо опір. Зробіть 2-3 підходи по 5-7 разів кожен.

Дієти для схуднення ніг - це реальність, а не захмарні дали, було б бажання і прагнення виглядати красиво і блискуче!

Додати коментар


Захисний код
Оновити