Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієти для схуднення за тиждень

Дієти для схуднення за тиждень згадуються прекрасною половиною людства коли приходить весна. Кутаючись в безліч одежинок в зимовий період, багато дівчат і жінок не надто приділяють уваги своїй фігурі, і тому часом виникає питання: як же надіти красиве плаття, що облягає на таку корівчину? Як правило схуднути потрібно не те щоб терміново, А дуже терміново, ну хоча б за тиждень! Питання не з легких, і багатьох він валить у зневіру і ступор. Але зневірятися не варто, так як цю проблему давненько смакують провідні дієтологи світу. Тому не буде вас мучити, і наведемо деякі рекомендації і дієти для схуднення за тиждень.

Дієти для схуднення за тиждень припускають слідування деяким правилам. Перше із правил дієти для схуднення за тиждень, яке варто дотримувати, це не вживати жирну їжу, яка категорично заборонена. Якщо ж і після таких жорстких заходів ваш організм наполегливо не бажає позбавлятися від зайвих кілограмів, то обмежте споживання вуглеводів,а саме сахарози, фруктози і глюкози, які у величезній кількості містяться в дуже солодких фруктах, сухофруктах, солодких овочах і меді.

Друге із правил дієти для схуднення за тиждень, яке ви повинні неодмінно дотримати - це підходити до низькокалорійним дієтам з розумом і без фанатизму. Ви повинні розуміти,що виснажливі дієти не приводять ні до чого позитивного для вашого організму. Низькокалорійна дієта зазвичай триває не більше 3-5 днів. Якщо ж вона затягується на довше, то дуже висока ймовірність, що ви наберете дуже швидко зайву вагу навіть з надлишком. Для людей з різними хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту і багатьма іншими такого роду дієта взагалі вбивства себе подібні.

Третім з правил дієти для схуднення за тиждень є обов'язкові фізичні навантаження, які неодмінно стануть запорукою ефективного схуднення. У цьому випадку теж важливо не перестаратися, а навантажувати свій організм фізичними вправами помірно,поєднуючи з правильним режимом харчування і раціоном. Занадто активні і часом жорстокі фізичні навантаження всупереч вашим очікуванням не принесуть того результату, який настане при дотриманні вищевикладеного правила.

Четверте з правил дієти для схуднення за тиждень - один день на тиждень повинен бути розвантажувальний. Це означає, що саме в цей день ви будете голодувати і пити тільки негазовану мінеральну воду. Але важливо пам'ятати, що цей день - єдиний в тиждень, і ніяк не можна голодувати весь тиждень або більше. Цим ви не поліпшите свій результат,а навпаки придбаєте безліч проблем зі здоров'ям. Якщо ж неухильно дотримуватися дане правило дієти для схуднення за тиждень, то ви безсумнівно закріпіть досягнутий результат, очистіть свій організм від накопичених шлаків і відчуєте себе набагато краще.

П'яте правило дієти для схуднення стосується тих,хто вирішив застосувати на практиці пластирі для схуднення. Якщо ви думаєте, що приліпивши пластир і продовжуючи харчуватися на тому ж рівні, що й завжди, нічого не роблячи і не навантажуючи свій організм фізичними вправами, ви схуднете,то у вас немає ні краплі здорового глузду! Це пристосування може допомогти вашому організму позбавитися від зайвих кілограмів за умови, що ваш раціон буде більш збалансованим і позбавленим жирної їжі. Пластирю ж впоратися самотужки без додаткової допомоги від вашої персони - це просто непосильне і нездійсненне завдання.Дієти для схуднення за тиждень цілком здійсненні, якщо дотримуватися деякі рекомендації.

Дерзайте і будьте завжди молоді і красиві!

Додати коментар


Захисний код
Оновити