Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дихальна гімнастика

Дихальна гімнастика здавна використовувалася людьми для поліпшення самопочуття, настрою, поправки здоров'я і в якості загальнозміцнюючих вправ. Дихальна гімнастика для схуднення допомагає насиченню клітин організму киснем, збільшує об'єм легенів, а, отже, виправляє фігуру,зміцнює імунітет і покращує обмін речовин в організмі. Хоча сама ідея дихальної гімнастики для схуднення не нова, вона і донині успішно використовується в різних видах спорту і фітнесі.

 

Думка про те, що за допомогою дихальна гімнастика для схуднення допомагає скинути зайві кілограми, прийшла в голову американці Грір Чайлдерс,яка і стала засновницею такого методу схуднення. Ця методика отримала назву бодіфлекс. В основі цього методу лежить правильне черевне дихання, яке відбувається у комплексі з фізичними вправами і вправами на розтяжку. При правильному виконанні всіх рекомендацій бодіфлекс допомагає прибрати зайві сантиметри на талії і стегнах.Фізичні вправи посилюють потребу організму в кисні, струм крові посилюється, а правильне диафрагменное дихання допомагає повністю ліквідувати його недолік. Крім того, все це сприяє спалюванню жиру, а виконання статичних вправ ще і здійснює масаж внутрішніх органів.Тому дихальна гімнастика для схуднення допомагає підкачати і підтягнути будь-які групи м'язів.

При народженні всі люди дихають саме черевним диханням. Через постійне дорослішання і росту організму ми поступово переключаємось тільки на легеневе дихання, і те, використовуємо тільки верхню частину легенів.Бодіфлекс спрямований саме на розвиток м'язів діафрагми і відновлення черевного дихання, що дозволяє поліпшити загальний стан здоров'я організму.

Заняття бодифлексом має чимало позитивних сторін.Кілька позитивних сторін дихальної гімнастики для схуднення вже були названі: поліпшення кровообігу і стану серцево-судинної системи, відновлення обміну речовин, зміцнення імунної системи. Однак крім них можна також назвати настройку роботи видільної системи, системи травлення,зменшення або повне зникнення головних болів, крім того дихальна гімнастика для схуднення сприяє поліпшенню пам'яті, зменшенню болю в кістково-м'язовій системі, збільшує остротe зору. Важливим плюсом, який дає дихальна гімнастика для схуднення є регенерація функцій дихальної системи,що є відмінною профілактикою вірусних і хронічних респіраторних захворювань, алергічних реакцій. Дихальна гімнастика для схуднення допоможе легше кинути палити. Також вправи спалюють зайві жири, що є лікуванням і профілактикою целюліту і ожиріння.Правильне дихання зменшує ризик онкологічних захворювань та інфаркту міокарда.

Дихальна гімнастика для схуднення є відмінним способом боротьби з депресією і поганим настроєм. Вже давно зазначено, що правильне дихання наповнює нас життєвими силами, відчувається прилив бадьорості і відчайдушне бажання жити. Заняття спортом або фізичними вправами сприяють підняттю власної самооцінки,з'являється впевненість у собі, стресостійкість, відчувається присутність прихованого резерву сил.

Дихальна гімнастика для схуднення не має жодних обмежень. Вправи слід виконувати щодня, відводиться як мінімум 15 хвилин на один сеанс. Однак не слід перестаратися,так як надлишок кисню може спровокувати непритомність або погіршення самопочуття. Позу для кожної людини слід вибирати окремо, ніяких обмежень тут немає. При заняттях бодифлексом не вимагаються ніякі додаткові вправи або дієта. Якщо ви новачок,то найкраще перші кілька разів провести сеанс під наглядом спеціального тренера, який зможе показати техніку і пояснити чинені помилки. Дихальна гімнастика для схуднення зазвичай дає ефект вже через кілька днів. Об'єм талії зменшується вже через тиждень, а через місяць доведеться повністю міняти гардероб,так як стара одяг стане велика.

На результати занять може вплинути тільки регулярний прийом ліків. При застосуванні антидепресантів, препаратів для лікування щитовидної залози і протизаплідних таблеток результати стануть видно трохи пізніше. Це відбувається через те, що дані препарати уповільнюють обмін речовин.Однак це не привід для занепокоєння. Те ж саме стосується і людей з вродженим або набутим порушенням обміну речовин.

Додати коментар


Захисний код
Оновити