Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Овес для схуднення

Овес для схуднення - дуже дієвий метод зниження ваги. Хоча овес для схуднення і асоціюється у більшості першочергово з коровами да кіньми, особливо після іменитого оповідання «Кінська прізвище», але все-таки овес для схуднення виступає як дуже корисного злакового рослиною. У нинішній час,коли еталоном краси виступає саме струнка фігура, стало актуальним вживання вівса з метою схуднення.


Овес для схуднення являють собою вуглеводну їжу, що має необхідний обсяг кілокалорій. Але при цьому овес для схуднення дуже багатий на різного роду вітаміни і речовинами.Схуднення в основному відбувається в процесі очищення організму людини від наявних шлаків, токсинів і різноманітних шкідливих речовин. При цьому овес для схуднення зажадає від вас певного терпіння.

 

Розглянемо один з методів. Овес для схуднення сприяє відмінному очищенню печінки. Для нього вам стануть необхідні: листя брусниці, овес,березові бруньки або ж листя, трава споришу, а також шипшини. Спочатку засипте овес для схуднення в каструлю склянку митого вівса, додайте до нього три столові ложки свіжих, а якщо ні, то - сухого листя брусниці і дві столові ложки нирок або листя берези. Залийте все це чотирма літрами води і тримайте добу в прохолодному місці.У цей час візьміть другий каструлю, налийте в неї склянку води і така ж кількість плодів шипшини (дрібних) - і овес для схуднення буде дієвий.

Поставте її на вогонь, потім доведіть до кипіння і після додайте дві столові ложки споришу (придбати можна в будь-якій аптеці).

Приготування вівса для схуднення іноді - справа не з легких.Потім почекайте, поки вся суміш прокипить протягом 15 хвилин і залиште настоюватися ще на хвилин 45. Після цього слід процідити в третьому каструлю, а трохи пізніше додайте попередньо проціджений настій вівса для схуднення. Після слід перемішати отриману суміш, а потім - розлити по пляшках і залишити в холодильнику.Цей настій (як і овес для схуднення) рекомендують приймати щодня за півгодини до прийняття їжі, причому в першу порція повинна становити 50 мілілітрів, в другій - сто, третій і всі наступні - сто п'ятдесят мілілітрів. Всього вам необхідно здійснити десяти денний курс безперервного прийому,після двох тижнів перепочинку і потім слід буде повторити весь курс заново. Весь цей час дуже важливо не їсти нічого м'ясного, чого не сприймає овес для схуднення. Переважним для такої процедури виступає різдвяний піст і перед Великоднем, коли овес для схуднення торжествує на столах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити