Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фуросемід для схуднення

Фуросемід жінки нерідко використовують для схуднення, він являє собою один з найсильніших сечогінних препаратів. Але в цей же час дискусії про застосування фуросеміду для схуднення все ще тривають і по нинішній час. Адже, незважаючи на результативне діуретичну вплив, фуросемід для схуднення дає масу побічних ефектів,має великий ряд протипоказань і взаємодіє з обширним кількістю інших медикаментозних засобів, змінюючи їх (або свою власну) фармакодинаміку (механізм взаємодії з клітинами організму людини).

 

Фуросемід для схуднення може бути і у вигляді гранул, і таблеток, та розчинів для ін'єкцій.У повній залежності від цього терапевтичний вплив препарату починається через 5 - 10 (при внутрішньовенному введенні) або ж через 40 - 50 хвилин (при введенні через шлунково-кишковий тракт) і триває протягом декількох годин. Як випливає із самої назви самої групи, до якої належить фуросемід (група діуретичних засобів),фуросемід якісно підсилює сечовиведення. Щоб більш чітко розуміти, як саме фуросемід це робить, згадаємо анатомію і фізіологію людини.

Кожна з наших нирок складається з великої кількості окремих структурно-функціональних одиниць - нефронів, в яких і формується початково первинна, а після і вторинна (остаточна) сеча.Кожен нефрон починається з ниркового тільця і триває мережею прямих і звивистих каналець. Ниркове тільце являє собою капілярну мережу має вид клубочка, і щільно прилеглу чашеобразную капсулу. Завдяки тиску крові частина плазми з клубочкової капілярів проникає у внутрішню порожнину капсули. Так формується первинна сеча,яка за хімічним складом виступає кров'яної плазмою. Відразу після ниркового тільця слідують покручені канальці, зовні вони густо вкриті капілярами. Така капілярна мережа служить для зворотного всмоктування води і доброчинних мікроелементів, які потрапили в нефрон з плазмою крові. Бо не може ж організм дозволити собі такий шик,як безрозсудну витрату великої кількості необхідних йому речовин. Ось саме на рівні тих самих звивистих каналець і робить свій вплив фуросемід для схуднення. Фуросемід для схуднення блокує зворотне всмоктування іонів натрію, а так само хлору. За рахунок цього, з сечею виводиться великий обсяг натрію, який, як загальновідомо,має осмотичну зв'язок з водою. Ось з цієї причини в одночас з натрієм і виводиться і велике об'єм води, відповідно в кілька разів зростає обсяг мочевиведенія. Спільно з натрієм і хлором зростає виведення та інших мікро-і макроелементів, наприклад калію, кальцію, а так само магнію.Зниження концентрації іонів натрію і хлору в крові зменшує їх судинозвужувальну вплив на кровоносні магістралі, як результат, судини розширюються, і відповідно знижується артеріальний тиск. Розширення верхньої та нижньої порожнистих вен, які доставляють кров на пряму до серця, зменшує навантаження на м'яз серця. На жаль,вплив чиниться фуросемідом для схуднення нетривало, і вже через кілька годин відбувається повне виведення фуросімід для схуднення з організму. Крім того, у відповідь на різке зниження концентрації натрію в крові запускається великий ряд компенсаторних реакцій, які спрямовані на його відновлення.У результаті обсяг формується сечі після припинення роботи фуросеміду для схуднення стає ще менше, ніж до його використання. Ось з цієї простої причини фуросемід для схуднення слід застосовувати кілька разів протягом доби.

Загальними показаннями для застосування фуросеміду для схуднення виступають гостра і хронічна серцева недостатність, застій кровообігу в легенях і головному мозку, зниження функціональної здатності нирок, високі цифри артеріального тиску (ризик гіпертонічного кризу), передозування фармацевтичними препаратами,
виводяться із сечею і фактично не піддаються метаболізму.

Як було відмічено, фуросеміду для схуднення характерна маса негативних побічних ефектів, найнебезпечнішими з яких виступають колаптоїдний стан, аритмія, судоми, проблеми з підшлунковою залозою, порушення свідомості, тромбоз судин, розвиток анафілактичного шоку і інші.Тому застосовувати фуросемід для схуднення слід обережно. Крім того, є ризик порушення чутливості рухових розладів, погіршення слуху, різке припинення сечовиділення, зниження статевих функцій і т.п.

Враховуючи такий значний перелік протипоказань фуросеміду для схуднення і безліч медикаментів,взаємодіючих з фуросемідом, немає необхідності пояснювати, що перед використанням фуросемід

Додати коментар


Захисний код
Оновити