Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Повноцінне харчування

Повноцінне харчування - запорука здоров'я організму. У сучасному світі величезна поширення набули всілякі вегетаріанські дієти і перехід на постійне і стабільне вегетаріанське харчування. Однак не слід забувати про те, що існує цілий ряд категорій людей, яким подібне харчування, що виключає продукти тваринного походження,протипоказано і просто шкідливо.

 

До них відносяться люди з дуже малою вагою, що страждають різними формами цукрового діабету, зниженим тиском і остеопорозом, яким необхідно повноцінне харчування. Ні в якому разі не можна переходити на вегетаріанську форму харчування дітям молодше 14 років,так як зростаючому організму життєво важливі білки тваринного походження і повноцінне харчування. Тому м'ясо, що становить повноцінне харчування, в їх раціон має входити неодмінно.Для людей з високою розумовою або фізичним навантаженням подібна дієта також протипоказана бо без білкової їжі тваринного походження мозок і м'язи недоотримують достатньої кількості поживних речовин - їм життєво неободимо повноцінне харчування.

І, звичайно ж,ні в якому разі не можна харчуватися виключно вегетаріанською їжею вагітним жінкам, яким прописано повноцінне харчування. Адже від того, що їсть вагітна жінка, залежить здоров'я і розвиток її майбутнього малюка.

Навіть віруючим вагітним жінкам у пісні дні церква дозволяє не дотримуватися пост і є м'ясні продукти,так як вони багаті не тільки білками, а й гостро необхідними для організму, що розвивається такими речовинами, як залізо, кальцій, цинк, вітаміни групи В і навіть вітамін D, тобто дотримуватися повноцінне харчування. Інакше вже під час внутрішньоутробного розвитку дитина може отримати дистрофію,а це загрожує летальним результатом для немовляти від будь незначною інфекції.
У самих крайніх випадках вагітна жінка може обходитися вегетаріанською їжею протягом перших чотирьох місяців, хоча їй бажано повноцінне харчування. Потім плід починає бурхливо рости і набирати вагу, тому певна маса тваринного білка на добу для нього життєво необхідна.Багато жінок можуть заперечити і як аргумент привести ряд рослинних продуктів, які теж містять білок і необхідні речовини. Наприклад, фрукти і овочі, що теж складають повноцінне харчування. Проте ні в одному фрукті, овоче чи іншому рослинному продукті немає білка і заліза в тій концентрації, в якій він міститься в м'ясі.Наприклад, в 100 грамах м'яса міститься стільки заліза, скільки можна набрати, якщо з'їсти 2 кілограми яблук. Очевидно, що споживати яблука в такій кількості не представляється можливим. До того ж, організму для побудови м'язів, повноцінної роботи клітин крові і так далі необхідно не просто залізо як мікроелемент, а залізо,пов'язане з білком, тобто повноцінне харчування. А таке з'єднання можливе тільки в м'ясних продуктах.

Потрібно врахувати також, що внутріобтробно росте і розвивається організм необхідні амінокислоти, отримати які можливо через їжу тваринного походження, що гарантує повноцінне харчування. На відміну від інших речовин,людина не може виробляти амінокислоти самостійно, всередині організму, тому змушений купувати їх через їжу.

Крім того, якщо є тільки рослинну їжу, то людина, а тим більше вагітна жінка, не набере елементарно необхідної кількості калорій, що загрожує занепадом сил.Для потрібної кількості калорій слід з'їсти занадто багато рослинної їжі, що не представляється можливим або в результаті може привести до великих метеоризм. І до того ж може порушитися баланс ферментів в організмі. А це неодмінно позначиться на здоров'ї дитини, чого не допустить повноцінне харчування.Їжа тваринного походження багата не тільки білками, а й жирами. Їх зміст необхідно для певного виду вітамінів, таких як А і D, і синтезу гормонів жінки і плоду. Інакше кажучи, все добре в міру, і повноцінне харчування - теж.

Додати коментар


Захисний код
Оновити