Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Голковколювання для схуднення

Голковколювання для схуднення на перший погляд подібно нікому волшебсву. Фізіологи ж, насправді, пояснюють чудо-ефект, впливу голковколювання для схуднення тим, що воно втручається в процеси, які відбуваються в нервовій системі і, почасти, змінює зв'язку між органами людини і центральною нервовою системою.Голковколювання для схуднення людство застосовує ось вже кілька тисяч років. Голковколювання - один з класичних способів лікування в традиційній китайській медицині.

 

Голковколювання для схуднення впливає наступним чином - при впливі на певні енергетичні зони, можна знизити тягу до їжі і нормалізувати обмін речовин.Плюси голковколювання для схуднення в тому, що Ви худнете, не відчуваючи жодного дискомфорту. При цьому немає необхідності відмовляти собі в будь-яких улюблених продуктах. Організм сам перестане вимагати їх.

Самі сеанси акупунктури для схуднення не доставляють ніяких хворобливих відчуттів, вони жодним чином не в змозі Вам нашкодити,однак процедуру голковколювання для схуднення обов'язково повинен проводити тільки знаючий фахівець, інакше і користі вона Вам не принесе.

Сьогодні існують не тільки класичні методи голковколювання для схуднення, а й розроблена маса нових. Одним з них є метод Фалева. При виборі цього методу голковколювання,впливу піддасться тільки лише Ваша вушна раковина. Достеменно відомо, що на ній розташовується безліч активних енергетичних точок, у тому числі і тих, які відповідають за апетит. Всього одна голка, встановлена прямо в центр голоду, надовго звільнить Вас від бажання приймати їжу.Але ця методика передбачає безупинний медичний контроль.

Існує метод, званий золотий голкою Мухіної. Використовуючи такий спосіб впливу, в зону насичення поміщається спеціально сконструйована голка, схожа на сережку для пірсингу. Голка виглядає досить симпатично і надійно закріплюється, через що випасти вона не зможе.Позитивні сторони цього методу голковколювання для схуднення в тому, що саме голковколювання для схуднення, як таке, проводиться за методикою Мухіної всього за один сеанс, а голку можна носити до півроку. Якщо Ви хочете скинути велику вагу, то можна носити голку навіть рік.

Інші різновиди голковколювання для схуднення більше розраховані на введення голок у різні активні енергетичні точки на тілі. Розташовуватися вони можуть і на ногах і на животі. Такий спосіб впливу необхідно проводити в кілька сеансів. Тривалість сеансу може варіюватися від 30 хвилин до години - це питання вирішує лікар,залежно від Вашого стану. Голковколювання для схуднення не обов'язково має впливати на зони, які безпосередньо відповідають за апетит. Голки можна вводити в ті зони, які регулюють роботу органів травлення, а активізація цих органів вже зможе посприяти схудненню.Мистецтво цілителів сходу полягає в знаходженні індивідуального підходу до кожного пацієнта по-окремо. У цьому і полягає суть китайської медицини - лікувати не хворобу, а хворого.

Потрібно також розуміти, голковколювання для схуднення - це не чари. Ви і справді почнете втрачати вагу. Але якщо, закінчивши сеанси,Ви знову повернетеся до звичного харчування і способу життя, то Ваша вага знову повернеться на колишній рівень.

Голковколювання для схуднення, найімовірніше, не підійде людям, що страждають на цукровий діабет, так як процедури можуть вплинути на процес вироблення інсуліну.

Медична колегія Tiensmed запевняє,що вживання в їжу біологічно активних добавок одночасно з сеансами голковколювання для схуднення, може прискорити процес зниження зайвої ваги. Сьогодні випускається маса продуктів такого роду, саме тому вкрай важливо підібрати надійного виробника. Один з кращих постачальників БАД є широко відома компанія Тяньши.Вона випускає цілий ряд препаратів, які сприяють схудненню і очищенню організму. Одним з них є Чай для зниження ваги. До складу цього препарату входять такі рослинні компоненти, як листя лотоса, насіння касії, ревінь, а також інші екзотичні рослини,традиційно використовуються в Китаї для очищення організму і нормалізації ваги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити