Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Пластир для схуднення

Пластир для схуднення сьогодні є предметом розмов всіх тих, хто бажає схуднути без особливих клопотів. Пластир для схуднення хороший тим, що його наклеїв на своє тіло і будь ласка - непотрібні кілограми пішли безповоротно.Правда чи це такий рекламний хід? Які відгуки побутують насправді про пластирі призначеному схуднення? Чи є протипоказання і успішні приклади застосування?Пластир для схуднення, за словами виробників, має у своєму складі речовини виключно природного походження, які,відразу ж після наклеювання вироби на вільну ділянку шкіри (переважніше на живіт) починають негайно спалювати непотрібний жир, зміцнюючи при цьому м'язи і знижуючи апетит. Природно, схуднення з пластиром справа не секундне,з цієї причини слід міняти магічний пластир для схуднення щоденно і продовжувати сю цікаву практику не менш двох-трьох тижнів (до слова, один пластир коштує не дешевше 25 гривнів). Але по закінченню курсу такої терапії, ви покращає і постройнеете як ніколи до цього.

Чи правда в рекламі? Як не дивно,вона дійсно є. Насправді крізь шкіру активні речовини всмоктуються результативніше, ніж при прийомі їх всередину. Вони допоможуть позбутися від наявних жирових відкладень - тих, які неглибоко під шкірою. Тому як вже загальновідомо, зайві запаси, особливо ті, які організм складує на животі і наших стегнах, не переймається яким-або пластиром. Та й м'язи пластир для схуднення замість вас так само не накачає. Тут необхідна фізичне навантаження і режим харчування, а точніше кажучи дієта. А тих жінок, чий зайву вагу зашкалив за десять кілограм - пластир для схуднення і зовсім не врятує, а врятують тільки грамотні дієтологи і тренер.


Ті,хто випробував пластир для схуднення на собі, настійно радять бути гранично обережними. Якими б не були природні компоненти, наявні у змісті пластиру, якщо ви відчуваєте нездужання, прискорене серцебиття, утруднене дихання або ж головний біль - припиніть експерименти над собою відразу ж. Бувало,що безтурботні жертви реклами потрапляли навіть до реанімації. Речовини, природно, благотворні, але серед навіть фармацевтичних рослин є чимало отруйних. Та й персональну непереносимість складових ще ніхто не скасував.

Якщо у вас є зайві кошти, які можна сміливо витратити на пластир призначений для схуднення, немає ніяких дискомфортних відчуттів при його застосуванні і зайва вага коливаючись у межах 3-5 кілограм - купуйте і застосовуйте! Перш за все чисто психологічно ви будете налаштовані на обов'язковий результат, а потім, нехай трохи,але пластир для схуднення таки допоможе вашому організму почати функціонувати в напрямку ліквідації жирових відкладень. Та й до того ж разів покупка пластиру для схуднення відбулася, вам набагато легше буде перейти до наступного: занять спортом і повноцінному харчуванню,тоді ваша фігура почне прагнути до досконалості вельми швидкими темпами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити