Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Схуднення обличчя

Схуднення обличчя для деяких жінок є нерозв'язною проблемою. Справа в тому, що більшість дієт розраховано на зменшення жирових відкладень в місцях їх найбільшого скупчення (талії, стегнах, сідницях, животі). Обличчя ж при цьому худне дуже повільно і в саму останню чергу. Інша проблема схуднення обличчя полягає в тому,що при дуже швидкому скиданні маси тіла наша шкіра не встигає стискатися до нових об'ємів. Наслідком цього стає її провисання, що дуже помітно на обличчі. А хочеться, щоб обличчя було худорляве, щоб був аристократичний ефект у вигляді ямочок на щоках, щоб риси обличчя стали менш великими і більш симпатичними.

Схуднення обличчя починається з того, що потрібно визначитися з конституцією тіла ми маємо справу. Якщо у вас широке вилицювате обличчя, то ніяка дієта для схуднення обличчя не допоможе вам зробити його худорлявим. Тут Природу ми не переможемо. Якщо ж ви володієте нормальної конституцією, і ваші великі риси обличчя пов'язані тільки із зайвою вагою,то ми сміливо можемо вступати в бій з жировими відкладеннями.

Схуднення обличчя можливе за допомогою спеціально підібраної дієти. Схуднення обличчя, як і будь-який інший частини тіла починається з виключення з раціону солодкого і жирного. Зайвий жир ззовні нам зараз абсолютно не потрібний, а в солодкому міститься велика кількість вуглеводів,які є також поживними елементами для організму. При їх гострої нестачі або повній відсутності організму нічого не залишиться робити, як пустити в хід жирові відкладення, які приховані на випадок убогого раціону.

Схуднення обличчя має ще правло - раціон дієти повинен ретельно розроблятися фахівцем-дієтологом з урахуванням вашого віку, ваги, щоденних фізичних навантажень, потреби вашого організму в калоріях. Урізання раціону призведе до обгрунтованої недостачу калорій, які будуть заповнюватися внутрішніми жировими резервами організму, тобто почнеться процес схуднення обличчя.

Схуднення обличчя прекрасно виходить за допомогою фізичних вправ. Цей спосіб навіть краще дієти, так як одночасно зі спалюванням великої кількості калорій, фізкультура тримає в тонусі м'язи всього тіла. Такий ефект дозволяє уникнути обвислих щік і зайвих зморшок на обличчі. Особливо ці зморшки виявляються в області носогубного трикутника.Відкриємо вам секрет декількох вправ, які нададуть тонізуючий вплив на ваше обличчя. Отже, схуднення обличчя, вправа перше - візьміть в зуби олівець і малюйте їм у повітрі різні літери і цифри. Особливо налягайте на цифру «8», літери «М» і «А», англійську букву «W».


Схуднення обличчя, вправа друге - опускаємо куточки рота вниз,одночасно сильно напружуємо м'язи шиї. Зробіть 10 повторів.

Схуднення обличчя, вправа третє - згорнутими трубочкою губами вимовляємо поспіль звуки О-А-Е-У-І-Ю-Я-І-Е-У, потім вимовляємо їх у зворотному порядку. Тривалість даної вправи 3-5 хвилин.

Схуднення обличчя,вправу четверте - виконуємо повороти голови в праву і ліву сторону, при цьому намагаємося підборіддям торкнутися плеча. Повторюємо вправу по 10 разів в кожну сторону.

Схуднення обличчя, вправа п'яте - руху практично такі ж, як і в четвертому вправі, тільки спочатку необхідно нахилити голову вперед і постаратися торкнутися грудей. Кількість повторень даної вправи також 10.

Схуднення обличчя за допомогою масажу - цілком реальна річ. Масаж взагалі-необхідно робити і при інших варіантах схуднення. Масаж робиться за допомогою мокрого махрового рушника. Вибирається невеликий рушник, змочується трав'яним настоєм або холодною водою. Розтягнувши його за кінці,поплескує особа в області підборіддя, низу щік і всього контуру обличчя. Такий спосіб масажу підвищує пружність шкіри за рахунок поліпшення мікроциркуляції крові в тканинах.

Особливий ефект такий масаж надає в області другого підборіддя. Ця область найбільш схильна в'янення і в'ялості у випадках схуднення обличчя або загального старіння організму.Якщо ж мова йде про цілеспрямоване схудненні обличчя, то масаж краще використовувати спочатку дієти або фізичних вправ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити