Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ананас для схуднення

Ананас для схуднення - це не просто смачно, але й дуже корисно. Крім того, ананас для схуднення - це ще й низкокалорийно! Ананас для схуднення - всього лише 56 ккал, незважаючи на притаманну солодкість цьому чудовому фрукту. Але ананас для схуднення доброчинний ще й тим, що в його змісті є бромелайн, що являє собою унікальний фермент,названий «ферментом стрункості», який суттєво сприяє швидкому засвоєнню білків. Крім того, анасас для схуднення підсилює вплив шлункового соку, надаючи при цьому благотворний вплив на травлення. Ось деякі методи схуднення за допомогою ананаса.Ананас для схуднення: дієта першаВам необхідні два кілограми свіжих ананасів і один літр ананасового соку (обов'язково без цукру). Ананас для схуднення слід порізати на кружки і поділити на чотири порції для сніданку, другого сніданку, обіду і також вечері. Протягом усього дня слід з'їсти ананас для схуднення і випити весь сік, крім цього,нічого їсти і навіть пити більше не можна. Радять дотримуватися такої дієти протягом двох днів.

Ананас для схуднення: дієта другий


Це полегшений варіант першої дієти, де ананас для схуднення відіграє основну роль, в якому допускається до ананасу і соку 100 грамів сиру (знежиреного),100 грамів м'яса птиці або ж пісного м'яса і житній хліб. За два дні дієти, де головує ананас для схуднення, можна позбутися від двох кілограмів зайвої ваги.

Ананас для схуднення: дієта третя

На додаток до першої дієті, де фігурує ананас для схуднення, застосовується в ролі основного блюда варений рис без застосування солі.Це дуже результативне схуднення, іноді за два дні втрачається до трьох кілограмів, що гарантує ананас для схуднення.

Є також маса готових засобів для схуднення, базис яких - ананас для схуднення. Чи варто їх купувати чи все ж віддати свою перевагу ананасовим дієтам - вирішувати, поза усілякого сумніву, лише вам.Пам'ятайте лише про те, що ананас для схуднення - це, само собою, дуже результативно, але забувати про здоровий спосіб життя та фізичної активності можна. Само собою, улюблені трилери дивитися онлайн значно цікавіше, ніж пройтися Пеша по вулиці, але для фігури це користі, на жаль, не принесе, що зробить ананас для схуднення.Будьте завжди стрункими!

Додати коментар


Захисний код
Оновити