Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Яюблочний оцет

Яюблочний оцет виступає одним із засобів, які використовують для схуднення. Перед тим, як переходити на літній одяг, слід привести фігуру в порядок. Вперше властивості цього продукту були використані ще в Месопотамії.Регулярне вживання яблучного оцту в невеликих кількостях сприяє нормалізації обміну речовин і заважає зайвому жиру відкладатися навіть без спеціального обмеження харчування. Однак перш ніж починати вживати яблучний оцет для схуднення, слід врахувати майбутню вигоду і можливі втрати.Яблучний оцет зараз є у вільному продажу, ви можете купити його в будь-якому магазині.

Однак, при бажанні, ви можете виготовити його і самі. Рецепт його приготування досить простий. Необхідно розчинити у воді 5 столових ложок цукру і засипати в неї 2 кг нарізаних яблук. За відсутності цукру можна використовувати засахарівшійся мед.Перед заливанням воду необхідно підігріти до 70 градусів. Через добу після початку процесу, слід додати 40 грамів дріжджів. Це допоможе активувати процес бродіння. Зберігати бродить продукт слід в щільно закритому посуді при кімнатній температурі. Раз на кілька днів яблучну масу необхідно обережно помішувати,але слід уникати необережних струшувань. Для остаточного приготування оцту необхідно наполягати цю суміш 2 місяці. Хоча це тривалий і трудомісткий процес, який вимагає неабиякого терпіння, ви отримуєте гарантію, що це абсолютно натуральний і корисний продукт,в якому міститься максимальна кількість вітамінів і мікроелементів. До них відноситься пектин, кремній, натрій, магній, фосфор, кальцій, а також провітаміни А, С, Е, В1, В6, В2.

В основі методики схуднення за допомогою яблучного оцту лежить науково доведений факт про те,що містяться в яблучному оцті антиоксиданти допомагають розщепленню зайвих жирів і виведенню шлаків, що накопичилися в організмі. Яблучний оцет для схуднення сприяє поліпшенню стану всього організму, яблучний оцет для схуднення знижує потребу організму в солодкому і жирному,яблучний оцет сприяє нормалізації показників наявності холестерину в крові. Крім цього, яблучний оцет для схуднення надає омолоджуючу дію на організм, проте його прояви суто індивідуальні. У невеликого відсотка людей перші зміни видно вже через пару тижнів. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час,то можна комбінувати прийом яблучного оцту для схуднення з вживанням дієтичних страв і гімнастикою.

Оскільки будь оцет у нерозведеному вигляді шкідливий для організму, то вживати яблучний оцет для схуднення варто в невеликих кількостях, ретельно розводячи водою. Якщо розчин здається вам занадто гірким або несмачним, то можна додати в нього ложку меду. Не варто забувати і про те,що вплив таких сильних речовин негативно відіб'ється на зубах, тому необхідно полоскати рот після кожного вживання. Альтернативним варіантом можна назвати питво через соломинку. Проводити прийом яблучного оцту для схуднення слід перед кожним прийомом їжі, приблизно за 30 хвилин.Однак не варто призначати собі цю методику схуднення без рекомендацій лікаря. Особливо негативно вона може відбитися на людях із захворюваннями ШКТ і видільної системи.

Природно, яблучний оцет для схуднення не є універсальним засобом, однак його застосування допомогло схуднути вже багатьом жінкам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити