Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Домашнє обгортання для схуднення

Домашнє обгортання для схуднення - один з маси існуючих способів схуднути. Про такий спосіб як домашнє обгортання для схуднення відомо ще досить мало, тому більшість жінок мучаться багатьма питаннями.
У наш час існує безліч видів домашнього обгортання для схуднення,які поділяються також по використаним інгредієнтам. Домашнє обгортання для схуднення може бути і з водоростями, і шоколадом, і глиною, і медом. Усі матеріали перелічити неможливо, так як їх кількість практично нескінченно. Кожен матеріал використовують для досягнення тієї чи іншої мети,область застосування матеріалу визначається його характеристиками і якістю.


Для проведення обгортання для схуднення можна відвідати салон краси, а можна зробити все і вдома. Перш ніж приступити до самого домашнього обгортанню для схуднення, слід очистити шкіру. Особливо добре для цього підходить ванна з морською сіллю, так як вона, до того ж,допомагає виділенню непотрібної рідини з організму і кращому засвоєнню корисних речовин. Для домашнього обгортання для схуднення необов'язково купувати спеціальну фольгу, досить простий харчової плівки. Обернувшись плівкою потрібно пробути 20 хвилин в теплі. Для цього підійде ковдру або ванна з гарячою водою.При домашньому обгортанні для схуднення особливу увагу слід приділяти підбору засобів. Не варто вибирати матеріали різних марок, інакше це може дати непередбачені ускладнення, в тому числі і алергічні реакції.
Першим з найбільш популярних домашніх обгортань для схуднення є водоростеве. Воно засноване на застосуванні морських водоростей, А точніше ламінарії. Найчастіше вражаючий результат видно відразу першого обгортання. Застосування водоростей допомагає сходження набряків, спалює жир на талії і стегнах, зменшує візуальні прояви целюліту, розгладжує дрібні зморшки і надає всьому тілу пружність.

Бувають два види водореслевих домашніх обгортань: гаряче і холодне. При холодному обгортанні 100 гр водоростей заливають 1 л води кімнатної температури і залишають на 40 хвилин. За цей час водорості набухають і можна починати обгортання. При використанні гарячого методу, водорості слід заливати водою,яка близька до температури людського тіла. Після набухання водорості прикладаються до потрібних місцях і кріпляться харчовою плівкою.

Другим видом домашнього обгортання є глиняне. Але глина тут потрібна не будь-яка, а спеціальна. Найчастіше в таку глину можна додати водорості або ароматичні масла.Водорості в цьому випадку надають додатковий ефект. Глина допомагає зволоженню шкіри, виведенню зайвої вологи і токсинів. Перед вживанням глину потрібно розвести у воді і тримати її на тілі необхідно близько півгодини.
Третім популярним видом домашнього обгортання для схуднення є трав'яне.Для нього можна використовувати зелений чай або вже приготовані натуральні трав'яні відвари. Використання натуральних трав надає шкірі гладкість і пружність, сприяє омолодженню всього організму. Кращого всього при трав'яному домашньому обгортанні для схуднення використовувати натуральну тканину, яка опускається в настій,а потім вже прикладається до тіла. Використання натуральних компонентів дозволить уникнути алергії, а тканина сама по собі справить позитивний ефект.
Однак слід пам'ятати, що без повного заняття своєю фігурою і зовнішністю ефект від цього способу буде недовговічним.Для постійної підтримки себе в необхідній формі слід застосовувати також фізичні вправи і стежити за своїм режимом харчування. Все це досить нескладно, якщо ви хочете дійсно змінити своє життя, а оточуючі будуть в захваті від побачених змін.

Додати коментар


Захисний код
Оновити