Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шкіра після схуднення

Шкіра після схуднення має особливий вид. Майже кожна жінка незадоволена своєю вагою і мріє схуднути, однак після значного схуднення з'являється інша проблема, що заважає насолоджуватися життям - це обвисла після схуднення шкіра і жахливі розтяжки. І замість подаються під час дієти пружних форм тепер з'явилися так звані «вуха спанієля»...

Тут вже нічого не поробиш - коли йдуть зайві кілограми, разом з собою вони забирають і пружну шкіру.

А ступінь обвисання, якою відрізняється шкіра після схуднення, може залежати від різних факторів. Перший з них, і найважливіший - це кількість втрачених кілограмів. Якщо втрачених кілограмів не більше десяти, тоді хвилюватися не про що, адже тонус м'язів можна буде повернути в досить невеликі терміни, правда, доведеться трохи попрацювати на благо своєї краси. Досить відвідувати спортивний зал два рази в тиждень, раз на два тижні сауну і контрастний душ кожен день - і шкіра після схуднення ідеальна!

Якщо вам вдалося скинути до двадцяти кілограмів - ви здійснили подвиг. Пора міняти гардероб і відвідувати аеробіку. Крім рекомендацій як у попередньому абзаці, потрібно ще дотримуватися збалансоване харчування, не вживати газовані напої, регулярно відвідувати салони краси з процедурами, спрямованими проти обвисання шкіри або робити різні маски в домашніх умовах, щоб шкіра після схуднення виглядала естетично.

Якщо ж ви змогли скинути тридцять кілограмів або більше, то це кардинальна струс всього організму, що відчула і шкіра після схуднення. І якщо таке схуднення - це результат довгої і плідної дієти, то тепер необхідно, в першу чергу, проконсультуватися з лікарем. А що стосується шкіри, то для відновлення її краси і пружності тільки спорту і збалансованого харчування недостатньо. Якщо така втрата ваги сталася після тридцяти років, то варто подивитися правді в очі: деякі корективи будуть можливі тільки завдяки хірургічному втручанню, чого піддається шкіра після схуднення. Однак думати про це доведеться не раніше, ніж через два роки після схуднення. Тому що для того, щоб випробувати всі можливі методи і зрозуміти, чи допомагають вони вам піде приблизно два роки.

Универсальные приемы спасения кожи после похудения.

 В этом разделе предлагаются приемы реабилитации кожи, подходящие для любого типа похудения и возраста.

1. Очень полезен контрастный душ и массаж жесткой мочалкой. Необходимо закалять свою кожу грубыми и даже жесткими массажными прикосновениями. Для борьбы с обвисшими складочкам это отлично подходит, что приветствуети кожа после похудения.

2. Также необходимо регулярно пользоваться скрабами, чтобы снимать с вашей кожи уже отмершие клеточки, тем самым давая развиваться новым. Обновление вашей кожи не ждать не заставит, и кожа после похудения сразу порадует своей шелковистостью. Витамины и питательные вещества, содержащиеся в пчелином продукте, улучшат ваш любимый крем и вашу нежную кожу.

3. Следующий пункт – это, конечно же, спорт, который обожает кожа после похудения. Нужно выбрать интересное и подходящее себе занятие и постоянно заниматься. Побороть дряблость кожи совершенно невозможно, если не заниматься физ-культурой. По этой причине, если вы готовы взяться за свое здоровье и внешний вид всерьез, не останавливайтесь на полпути, доведите дело до логического конца.

4. Не нужно отказываться от продуктов, которые мы называем «жирными», и исключать из рациона масло растительное, рыбу и продукты из молока, без которых женщине невозможно сохранить молодость, в чём нуждается кожа после похудения. Так как обвисшие складки появляются не на одном животе или руках, а и на лице. По этой причине полное исключение жирных продуктов просто недопустимо. Также не стоит забывать о постоянном употреблении воды, её надо выпивать не меньше чем два литра в день.

Если следовать всем вышеперечисленным советам, можно снова наслаждаться своим отражением в зеркале. Худейте с удовольствием и на здоровье, но кожа после похудения пострадать не должна!

Додати коментар


Захисний код
Оновити