Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Скипидарні ванни для схуднення

Скипидарні ванни для схуднення - це спеціальні медичні процедури для схуднення. Це фізіотерапевтичні процедури, для проходження яких не потрібна допомога спеціалізованих салонів. Скипидарні ванни для схуднення дуже легко можна організувати в домашніх умовах у власній ванні. Приготувати таку ванну для схуднення можна з скипидарної рідини, легко купується в будь-якій аптеці. Дотримуючись інструкції на упаковці потрібно попередньо набрану ванну з водою певною температурою додати скипидарную рідина. Скипидарні ванни для схуднення розробив на початку двадцятого століття А.С.Залманов, тому скипидарні вани для схуднення отримали також назву залмановских.Скипидарні ванни для схуднення

 

Скипидарні ванни для схуднення грунтуються на принципі поступового відкриття капілярних судин в організмі. З-за цього ефекту до органів організму приливає більше крові, так як збільшується її приплив, а значить, органи отримують більше кисню. Цей ефект нормалізує обмін речовин в організмі і сприяє виведенню шлаків. Правильний обмін речовин в організмі і виведення шлаків дозволяють знизити вагу. Спостерігається вплив цих факторів на стан загального здоров'я і активність в цілому. Скипидарні ванни для схуднення бувають двох видів. Перша, відома під назвою білої скипидарної ванни, характеризується приємним поколюванням на шкірі і невеликим скороченням м'язів. Перший прийом такої ванни відрізняється незрівнянним задоволенням. Викликане розслаблений стан, тим не менш, створює відчуття заняття легкою гімнастикою. При прийомі другого виду ванни, жовтої скипидарної, можна добитися протилежного ефекту, тобто рясного потовиділення і виведення накопичених шлаків. Процес потовиділення буде спостерігатися ще дві години після прийому ванни. Тому фахівці рекомендують на дві години після ванни сховатися під теплу ковдру для посилення ефекту. Вчені підрахували, що прийом такої процедури призводить до втрати людиною від двох до чотирьох літрів поту, а разом з ним усіх токсинів і шкідливих речовин.

 

Скипидарні ванни для схуднення надзвичайно корисні для людей, що страждають гіпертонією. Розкупорювання судин дозволяє не тільки втратити зайві кілограми, але і омолодити організм цілком. Посилення ефекту спостерігається при комплексному підході, а саме, при поєднанні з правильною дієтою для схуднення.

Скипидарні ванни для схуднення потрібно принмать наступним чином. Перші прийоми таких ванн повинні бути нетривалими, близько 5 хвилин. По мірі звикання тривалість прийому ванни можна збільшувати, поступово додаючи 1-2 хвилини. Виникає дискомфорт повинен призводити до зменшення концентрації такої ванни і її температури. Не рекомендується закінчувати прийом ванни обмиванням водою. Також обов'язкова попередня консультація лікаря про доцільність прийому скипидарної ванни.

Скипидарні ванни для схуднення допоможуть домогтися більшого ефекту, якщо їх поєднувати зі збалансованим харчуванням, регулярними фізичними навантаженнями і, при необхідності, правильно підібраними дієтами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити