Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота - самий швидкий і дієвий спосіб якісного і кількісного видалення значних жирових накопичень в області майже непомітною талії. Згідно зі спостереженнями сучасних престижних дієтологів і ендокринологів, великий живіт, який не тільки псує фігуру, але і заважає активності, повної задоволень і радості щасливого життя, - це найбільш поширена проблема, яка стосується і майбутніх і справжніх мам, і чоловіків в будь-якому віці. Відповідно, ліпосакція живота в епоху культу природної краси тіла і здоров'я реально допомагає ідеальних пропорцій і впевненості у своїй досконалості і земним богиням, і сильним світу цього.Взагалі, ліпосакція живота вперше була випробувана публічними персонами, які є прикладами для наслідування сучасного покоління, тому повинні завжди і всюди виглядати презентабельно і бездоганно, чого легко досягти (без жорстких обмежень в харчуванні, виснажливих тренувань, шкідливих медикаментів) завдяки нинішнім досягненням медицини, що без цілющих зіль руками пластичного хірурга здатна творити чудеса. Таким чином, ліпосакція живота - це швидке рішення проблеми ожиріння і викликає огиду фігури, що створює фізичний і психологічний дискомфорт, провокує комплекси, депресії.

Професійна ліпосакція живота заснована не тільки на творять еталонні фігури зразка античності руках талановитого пластичного хірурга, але, перш за все, успіх цієї операції залежить від сверхтехнологичного спеціалізованого медичного обладнання європейського та американського походження для подібних процедур - липосакторы IV покоління - HERCULES WELLS JOHNSON CE 0470 з механічним функціонуванням і Soring Soroca Lipo CE 0123 для здійснення ультразвукової терапії. Саме з допомогою даних технологій ліпосакція живота, що відкачує жир через маленький прокол у шкірі, практично не залишає шрамів і слідів.

Безумовно, як і всяка операція різного рівня складності, ліпосакція живота має медичні рекомендації, протипоказання і негативні наслідки, про що обов'язково повинен бути попереджений кожен пацієнт, який погодився на цю корекцію фігури. Отже, основними показаннями до ліпосакції живота є: ожиріння високого ступеня, що сприяє прогресу варикозного розширення вен, цукрового діабету, атеросклерозу та інших істотних патологій, а також психіатричні розлади з приводу диспропорційності фігури. Якщо констатовано подібні медичні фактори у огрядного пацієнта, який має фінансові можливості і бажання, готовий фізично і психологічно, то ліпосакція живота з мінімальним ризиком і травматичністю тут же проводиться в авторитетній клініці.


На сьогоднішній день практикуючі фахівці в області пластичної хірургії розрізняють: ліпосакція живота вакуумна (або механічна; здійснюється за допомогою незначних розрізів шкіри, через які який вводять особливий розчин, руйнує целюлітні складки в області живота) і ультразвукова (розщеплення жирів ультразвуком). Звичайно, тривалість такої естетичної операції залежить безпосередньо від розмірів проблемної зони і в середньому займає 60-180 хвилин роботи хірурга в операційній. А реабілітаційний період триває не більше 2-х днів у стаціонарі.

Так що чарівне перетворення можна зробити і на вихідних, а ось на роботу доведеться протягом наступного місяця приходити в спеціальному компресійному білизна, чого вимагає якісна ліпосакція живота для закріплення тривалого результату. Крім того, ліпосакція забороняє протягом 2-х тижнів відвідувати сауну, лазню, солярій, сауна і фітнес-клуб. Хоча це не настільки істотні жертви, яких просить краса.

Додати коментар


Захисний код
Оновити